Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nielegalna kablówka w Łukowie

Utworzony przez jacenty, 30 lipca 2014 r. o 13:20
heh takie jaja tylko na wsiach typu Łuków...masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjo, po co ci papierowe umowy ? Wystarczy wziąć komputer  i wylistować abonentów z oferty z tym kanałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjo, po co ci papierowe umowy ? Wystarczy wziąć komputer  i wylistować abonentów z oferty z tym kanałem.
Oni nie wiedzą  "  czym się je  "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaka to kablówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łukowie wiem  tylko o  PROMAX, ale nie wiem czy to ta firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feromedia tak mi sie przynajmniej wydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promax połączył się z firmą LUKMAN Informacja jest na ich stronie u dołu na niebieskim tle poprzedzona dużym wykrzyknikiem Oferują swoje usługi w Łukowie, Radzyniu i Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórcom programów nie płacą, instalacje kładą na krzywy ryj bez zgód właścicieli gruntów i bez późniejszego zagęszczania terenu, nadzór budowlany nic o tym nie wie bo inwestycji nie zgłaszają ani nie płacą podatków od tych kabli. Nadzór dopiero ode mnie się dowiedział że działka zryta - po fakcie, gdy przejechali pługiem kablowym przez działkę pod nieobecność domowników, a przy próbie wyjaśnienia sytuacji potrafią tylko krzyczeć i grozić.  Wreszcie się ktoś się za nich weźmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawa dotyczy operatora Feromedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem w Feromedia, i bez problemu złożyłem zamówienie na pakiet TV - może to jeszcze ktoś inny, np w Blokach - bo w Siedlcach i w Łukowie jest UPC a łukowskie i mazowieckie by pasowało... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twórcom programów nie płacą, instalacje kładą na krzywy ryj bez zgód właścicieli gruntów i bez późniejszego zagęszczania terenu, nadzór budowlany nic o tym nie wie bo inwestycji nie zgłaszają ani nie płacą podatków od tych kabli. Nadzór dopiero ode mnie się dowiedział że działka zryta - po fakcie, gdy przejechali pługiem kablowym przez działkę pod nieobecność domowników, a przy próbie wyjaśnienia sytuacji potrafią tylko krzyczeć i grozić.  Wreszcie się ktoś się za nich weźmie.
 
Twórcom programów nie płacą, instalacje kładą na krzywy ryj bez zgód właścicieli gruntów i bez późniejszego zagęszczania terenu, nadzór budowlany nic o tym nie wie bo inwestycji nie zgłaszają ani nie płacą podatków od tych kabli. Nadzór dopiero ode mnie się dowiedział że działka zryta - po fakcie, gdy przejechali pługiem kablowym przez działkę pod nieobecność domowników, a przy próbie wyjaśnienia sytuacji potrafią tylko krzyczeć i grozić.  Wreszcie się ktoś się za nich weźmie.
Panie Grzesiu, mnie też coś takiego spotkało w 2007 roku ze strony firmy od TPSA, mogę prosić o kontakt?  powered12@o2.pl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem w Feromedia, i bez problemu złożyłem zamówienie na pakiet TV - może to jeszcze ktoś inny, np w Blokach - bo w Siedlcach i w Łukowie jest UPC a łukowskie i mazowieckie by pasowało... 
Chyba żartujesz...... 1. Nielegalna kablówka ma raczej siedzibę w Łukowie, UPC ma natomiast siedzibę w Warszawie. 2. UPC jest profesjonalną, ogólnopolska firmą. I ze względu na skalę działania na pewno dba o to, aby mieć zawarte umowy z wszystkimi nadawcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie, mam i ja propozycje z feromedii. Poniewaz nie ma innej mozliwosci jak przeprowadzic lacze przez moja dzialke do sasiada - zaproponowali mi zejscie z ceny o polowe w zamian za zgode. Ale ja sam nie wiem czy w ogole chce to lacze ciagnac do siebie - po przeczytaniu innych negatywnych opinii o tej firmie. Podobno to lacze wcale nie jest takie szybkie i zdarzaja sie przerwy. Do tego jeszcze rozwalanie mojej dzialki?? Co myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radzyniu zarządcy Spomleku wcześniej wpadli na pomysł skubania nadawców : dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080404/PODLASKA/629871332 dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080405/PODLASKA/152655917 dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090121/PODLASKA/847005900   Ale nic im nie zrobili. Nawet prasa nie informowała o zakończeniu procesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...