Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedziela na Elizówce. Tu handluje się wszystkim (zdjęcia)

Utworzony przez PZMOT, 4 listopada 2012 r. o 20:55 Powrót do artykułu
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NASTĘPNĄ NIEDZIELE CZYLI 11 LISTOPADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie zdjęcia 3 kubków:), cllasików, festów, artemidy medoffa ,spirytu, Panowie z dziennika jak fotografujemy to wszystko 40 zdjęć a setna sprawy nie ma:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 to warszawie bedzie impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beka z ludzi którzy nie wiedzieli, że tam jest giełda i sprzedaje się inne rzeczy poza samochodami. autor artykułu chyba wczoraj się urodził. Czekam na artykuł w stylu. Na Czechowie trawa jest zielona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam często na giełdzie, z racji tego,ze to kupie auto to sprzedam.... Gdy przechodzę koło tego "syfu", który jest oferowany to zasłaniam usta aby się nie porzygać. To brudny syf, jak można dopuścić do handlu tym. Gdzie są jakieś instytucje jak sanepid czy pih. Kto kontroluje tutaj czy kradzione czy nie. Jeden wielki syf !!!!!!!! obok wielkiego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepszy numer Pan Prezes wywalił z parkingiem giełdowym. Cena z kosmosu aż 7 zł i Pani informuje, ze w tej cenie jest już wejście na giełdę, Przy furtce wejściowej druga Pani mówi, ze muszę płacić tę złotówę. Po zrobieniu zakupów wracam na parking a tu pilnujący Pan każe mi płacić za wejście na parking bo opuszcajac parking opuściłem takze giełdę. Tak wymyślił Prezes giełdy. Ludzie dzwonili na policję, jaja jak berety. Pokazuje Mu bilet parkingowy za 7 zł i mówię gosciowi, ze idę do swojego samochodu.A on swoje, ze muszę płacić za wejście na parking, bo tak ustalił prezes. Nie zapłaciłem ale mnie interesuje głupota Pana Prezesa, Panie Prezesie parking jest na giełdzie i wyjście z parkingu nie oznacza ze ja opuściłem giełdę.....W życiu na pana parking już nie przyjadę. A moze rada nadzorcza zainteresuje się czy Pan prezes w innych obszarach nie wymyśla takich głupot, które moze obnizają zyskownoiść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszystko co nie nowe to przywiezione z za granicy z wystawki....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te kałachy to po ile? :D Pierwszy właściciel? W dobrym stanie? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos sie orientuje na ktora godzine najlepiej przyjechac ba Elizowke aby sprzedac owoce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy siedzimy w domach, brak handlu i zarobków, siada tez nasza psychika .Wladze Lublina NIESTETY nie pozwoliły na organizacje wspanialej gieldy staroci w Lublinie przy Placu zamkowym 29 listopada 2020 choc w Puławach niedawno gielda odbyla sie bez problemów.Podobno w Elizówce targi odbywaja sie bez problemu.Czy nie mozna by czasowo zorganizowac w tym zastepczym miejscu gield staroci do czasu az wladze Lublina pozwolą na organizacje gield na Placu Zamkowym.Byla by to jakas alternatywa.Prawdziwy kolekcjoner i milosnik staroci przyjedzie i tam bo to tylko kilka kilometrow dalej.Podobno miejsca tam jest bardzo duzo. .Choc mieszkam blisko 200 km od Lublina chetnie bym tam przyjechal jako wystawca bo uwielbiam lubelskie gieldy staroci najlepsze od lat na scianie wschodniej. Mysle iz z zachowaniem srodkow ostroznosci mozna by zorganizowac taka gielde bo inaczej nastepny raz na Placu Zamkowym spotkamy sie pewnie za pół roku.Ile w koncu mozna siedziec w domu i przez okno liczyc samochody.Miłosnik gield staroci i kolekcjoner z Mazowsza.Pozdrawiam wszystkich miłosników gield staroci i kolekcjonerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...