Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niedrzwica Duża - Piknik Rodzinny z okazji Święta Niepodległości

Utworzony przez MalibuLublin, 12 listopada 2014 r. o 21:15
Po raz pierwszy na terenie Gminy Niedrzwica Duża odbył się Piknik Rodzinny z okazji Święta Niepodległości.   Głównym pomysłodawcą i organizatorem pikniku był Pan Mariusz Kidaj - kandydat na Wójta tej Gminy w nadchodzących wyborach.   Piknik odbył się na terenie Ośrodka "Malibu" w Krężnicy Jarej.   Na piknik licznie przybyli mieszkańcy ze wszystkich miejscowości Gminy Niedrzwica Duża. Sprzyjała piękna jesienna pogoda oraz atmosfera imprezy. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcyjnych rozrywek zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, co ilustrują załączone poniżej zdjęcia. Szczególnym powodzeniem cieszyły się dmuchańce dla dzieci oraz tyrolka, czyli zjazdy na linie. Nie zabrakło również akcentów patriotycznych w formie muzycznej jak i występów artystycznych. Pomimo dużej frekwencji, dla gości nie zabrakło gorących poczęstunków z grilla, wojskowej kuchni polowej, zaś wieczorem kulinarną atrakcją był płonący pieczony prosiak. Impreza odbywała się w radosnej, kulturalnej atmosferze, czego z pewnością mogliby pozazdrościć mieszkańcy stolicy Polski.   Do zorganizowania pikniku przyczyniło się również wiele osób wchodzących w skład Komitetu Wyborczego, w tym kandydaci na radnych gminnych - Jacek Łabiga, Maciej Łoboda, Karol Bąk, Adam Bork, Rafał Dziekanowski, Adam Hetman, Krzysztof Jaśkowski, Ewa Kędziora, Jerzy Mierzwa, Łukasz Oleszek, Piotr Ozimek, Renata Pioś, Łukasz Samolej, Bogumiła Segit, Waldemar Wapiński. Wsparcie okazali również kandydaci do Rady Powiatu - Zdzisław Antoń i Ryszard Golec oraz kandydat do Sejmiku Wojewódzkiego - Marek Wojciechowski. Znaczącym sponsorem był Pan Krzysztof Guz prowadzący firmę budowlaną "Master", oferującą wykonywanie przewiertów sterowanych.   Życząc miłego oglądania zdjęć, już teraz zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny związany z świętowaniem Dnia Niepodległości.                                      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko przyklasnąć takim inicjatywom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie bylo, tak wlasnie powinnismy sie cieszyc z wolnosci  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, nareszcie kampania wyborcza nabrała ludzkiego wyrazu. I coś dzieciom się dostało z tej okazji. Żałuję że mnie tam nie było, bo atrakcji, jak widać na zdjęciach w gazecie i na stronie kandydata było sporo. Liczy się przede wszystkim pomysł kandydata na wójta na rodzinne świętowanie tej ważnej dla rodaków rocznicy. Nie na baczność i po akademicku, ale na luzie, radośnie. To rzeczywiście pierwszy taki piknik w historii gminy. I nie można tego zagubić na przyszłość. Inicjatywa i wykonanie przednie, moje gratulacje. Tak trzymać, nie tylko w okresie kampanii wyborczej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem i świetnie się z dziećmi bawiłem ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam i czekam na tę imprezę za rok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była zarąbista imprezka! Piszę się na kolejną taką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czemu za rok?? może wcześniej będzie jakaś okazja?? he he jak pisałem ja się piszę :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością okazja do dobrej zabawy w Malibu będzie wcześniej, i nie chodzi mi tylko o imprezy integracyjne, czy wesela. Niedługo też Sylwester ... Jeżeli jednak chodzi o Święto Niepodległości, to na pikniku obiecywałem, że o ile władze gminne nadal nie "wpadną" na pomysł godnego uczczenia wspólnie z mieszkańcami kolejnej rocznicy, to znów zorganizujemy taki sam Piknik Rodzinny na terenie Malibu. A przy okazji, na tle zdjęć z pikniku, popatrzcie jak wyglądał teren Malibu zanim stałem się jego właścicielem. Łąki i doły potorfowe służyły niektórym osobom jako wysypisko śmieci, opon itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pogratulowac pomysłowi i wytrwałosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super było kto nie był niech żałuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękujemy Panie Mariuszu, nasze dzieci były przeszcześliwe my zagłosujemy na Pana, a one gdyby były starsze z cała pewnością równiez na Pana oddałyby głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze to niż nadęte i pompatyczne imprezy w centrum miasta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mariuszu  ma Pan mój głos.... nie uważam że jest Pan idealnym kandydatem jak sugerują Pana przeciwnicy .. ale jest Pan najlepszym z nich wszystkich .... pozdrawiam Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przeciwieństwie do Pana Kuny Pan Mariusz Kidaj jest miły i uprzejmy w kontakcie z ludźmi.   Pan Kuna w przeszłości zajmował się pogrywaniem na weselach i wypożyczaniem szklanek i kieliszków, zaś późniejszą jego pracę jako radnego oceniam jako mierną. Co do jego pracy jako wójt, każdy widzi, że bazował głównie na solidnych podstawach,które przygotował jego poprzednik Pan Antoń, lecz sam niewiele wniósł w rozwój gminy. Pan Kuna wygrał z Panem Antoniem o włos i niewiele więcej niż "o włos" zrobił dla gminy ...   W przeciwieństwie do Pana Kuny Pan Mariusz ma wyższe wykształcenie pogłębione dodatkowymi studiami podyplomowymi, posiada również doświadczenie w pracy administracyjnej jako kierownik Filii Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie, gdzie zarządzał ponad 50-osobowym zespołem przez ponad 8 lat, w latach 2004-2007 pełnił funkcję ławnika w Sądzie Rejonowym w Lublinie, gdzie miał okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa, od 2003r. pracuje również jako orzecznik w Wojewódzkim Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie, obecnie w MOPR wdraża program pilotażowy „Aktywny samorząd”.   W przeciwieństwie do Pana Kuny, program Pana Mariusza Kidaja daje nadzieję zmian na lepsze.   Panie Mariuszu życzę Panu wygranej !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Córeczka pyta się mnie: kiedy znowu pojedziemy do Malibu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przeciwieństwie do Pana Kuny Pan Mariusz Kidaj jest miły i uprzejmy w kontakcie z ludźmi.   Pan Kuna w przeszłości zajmował się pogrywaniem na weselach i wypożyczaniem szklanek i kieliszków, zaś późniejszą jego pracę jako radnego oceniam jako mierną. Co do jego pracy jako wójt, każdy widzi, że bazował głównie na solidnych podstawach,które przygotował jego poprzednik Pan Antoń, lecz sam niewiele wniósł w rozwój gminy. Pan Kuna wygrał z Panem Antoniem o włos i niewiele więcej niż "o włos" zrobił dla gminy ...   W przeciwieństwie do Pana Kuny Pan Mariusz ma wyższe wykształcenie pogłębione dodatkowymi studiami podyplomowymi, posiada również doświadczenie w pracy administracyjnej jako kierownik Filii Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie, gdzie zarządzał ponad 50-osobowym zespołem przez ponad 8 lat, w latach 2004-2007 pełnił funkcję ławnika w Sądzie Rejonowym w Lublinie, gdzie miał okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa, od 2003r. pracuje również jako orzecznik w Wojewódzkim Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Lublinie, obecnie w MOPR wdraża program pilotażowy „Aktywny samorząd”.   W przeciwieństwie do Pana Kuny, program Pana Mariusza Kidaja daje nadzieję zmian na lepsze.   Panie Mariuszu życzę Panu wygranej !!!
  zgadzam sie z tą opinia i ja jak najbardziej zagłosuję na Pana Mariusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Wyborczy Mariusza Kidaja wprowadził 12 radnych do 15-osobowej Rady Gminy Jeżeli chodzi o głosowanie na wójta, nie ma jeszcze ostatecznych wyników, ale jest pewne, że większość zagłosowała przeciwko obecnemu wójtowi Adamowi Kunie, wybierając innych kandydatów. Będzie druga tura pomiędzy nim a Mariuszem Kidajem ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi radnymi to nokaut, nawet jesli uda sie Kunie przejsc przez 2 ture to i tak nie bedzie mogł szkodzic jak poprzednio bo go opozycyjni radni przypilnują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 No i prawie 45% oddanych głosów w I turze przez mieszkańców dla obecnego Wójta Kuny o 827 więcej głosów od Kidaja. Może o jedną świnię za mało było na imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...