Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie słyszę, rapuję. Premiera teledysku projektu Migamrap

Utworzony przez leon z, 29 września 2014 r. o 19:07 Powrót do artykułu
rap to jest produkt czarnego marginesu made in USA. czy musimy to małpować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Głucha, a ten tekst wcale mi się nie podoba, szczególnie:  "Jestem głucha od urodzenia. Marzę by słyszeć, mówić. Nie rozumiem o czym rozmawiacie. Jestem zazdrosna, że macie tak wspaniale. Czuję się gorsza. Wychodzę!" Okropność! Prawdziwi Głusi są dumni, że są Głusi. Głuchy to tak jak Polak czy Francuz, mamy swój język, swoją kulturę i swoją tożsamość. Jestem na NIE!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo sie kiedyś mówiło o jazzie (uwaga do postu pierwszego).
Ostatnio edytowany 29 września 2014 r. o 22:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"..marzę by słyszeć.. " niech ona mówi za siebie. Ja jestem Głucha i jestem dumna bo jestem dwujęzyczna - czytam po polsku i migam po polsku (PJM). Język PJM jest bogaty, kultura Głuchych jest bogata i piękna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Druga taka Brak słuchu jest kalectwem. Dumnym można być z tego, że jest się człowiekiem, a nie z tego, że jest się kaleką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Taka jedna Ty jesteś Polką, a nie Głuchą. Co za durnoty wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie głusi są tacy sami jak inni - ale nie słyszą, Nie sądzę, żeby ktoś był dumny ze swojej głuchoty, ale zwyczajnie potrafi z tym żyć. Mieszkałem dwa lata z osobami niesłyszącymi więc wiem jak to wielki problem gdy nie można zrozumieć drugiej osoby. Mój język migowy jest niesty bardzo kiepski, ale jakoś dawaliśmy sobie radę. Jestem dumny, że próbowałem sie nauczyć, ale nie jestem dumny, że mi się nie udało zrobić tego tak jak bym chciał, oni tez nie byli dumni, że mnie nie słyszą - byli po prostu sąbą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ewa. Nie dziwię się, że sama takie durnoty wypisujesz, domyślam się, że nie jesteś głucha, więc nie wiesz co piszesz. Głuchota jest kalectwem? Ha, ha, ha! Wcale nie czuję się kaleką, wręcz przeciwnie. Jeszcze raz powtarzam: Głusi mają swój język, swoją kulturę i tożsamość, więc mają powód do bycia dumnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...