Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie opłaca się umierać. Rosną opłaty na cmentarzach w Lublinie

Utworzony przez Lublinianin, 31 stycznia 2015 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Zawsze myślałem że się opłaca umierać! Piszący artykuł ma coś z głową!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak kupicie te melexy jak zrobicie te remonty to ceny oczywiście znowu będą takie jak w 2014.a tak poważnie.tlumaczenie wzrostu oplat idiotyczne.tytul tekstu tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myślałem że się opłaca umierać! Piszący artykuł ma coś z głową!!!
Dobrze powiedziane. Również uważam, że autor chyba nie do końca wie co pisze i próbuje być na siłę dowcipny :(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będziemy zakopywać zwłoki pod płotami i już, bo w tym naszym pier***onym kraju to co się opłaca, jedynie być parobkiem po to aby część złodziei mogła bogato żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane. Również uważam, że autor chyba nie do końca wie co pisze i próbuje być na siłę dowcipny :(.
no cóż , wyższa szkoła zawodowa bursaki. czego wymagać ? przyjmą każdego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie opłaca się umierać" - Tytuł to wyżyny dziennikarskiej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przed podwyżką opłacało się umierać?  Co za debil pisze takie artykuły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, w takim razie będę żyć wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, w takim razie będę żyć wiecznie.
  napewno nie chciałbyś mając taką opiekę i jałmużnę w postaci emerytury, która jest mało co wyższa jak darmowa pomoc z opieki dla pijaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spalić i do szamba taki mamy kraj . Możliwe że jak bedzie za drogoto ludzie przestana umierac debilizm debilizm żadna podwyżka wam nie wystarczy wy darmo zjady i nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominik Smaga! Już jestem twoim fanem! Jesteś bardziej błyskotliwy niż złote zęby mojej teściowej! Gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Cała Polska czyta dziennikarzom " Czy to będzie babol roku :)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i widac ze PO ktore rzadzi w Lublinie to hieny cmentarne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...