Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie masz odblasku? Koniec upomnień, teraz będą mandaty

Utworzony przez A, 2 października 2014 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Brawo!!! Piesi są sami sobie winni chodza ubrani na czarno o zmroku i myślą że są najważniejsi i wszytsko im sie należy, panowie dróg.... Potem potrącenie lamęty i płacz i oczywiście wina kierowcy bo nie zauważył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uogólniajmy. Nie wszyscy są takimi pieszymi i nie wszyscy kierowcy są też idealni. Kierowcom też mam wiele do zarzucenia, jestem na co dzień pieszym i nieraz już przekonałam się jakich to mamy kierowców. I nie tylko po zmroku. A to oznacza, że mam chodzić w kamizelce czy mogę mieć jakiś element odblaskowy? Przepisy tego nie regulują. A z policjantem nie zamierzam się sprzeczać, bo on powie, że powinien być większy i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczną się znowu łapanki !! jak na żyda podczas okupacji !!  co za dziki kraj,jak żyć ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uogólniajmy. Nie wszyscy są takimi pieszymi i nie wszyscy kierowcy są też idealni. Kierowcom też mam wiele do zarzucenia, jestem na co dzień pieszym i nieraz już przekonałam się jakich to mamy kierowców. I nie tylko po zmroku. A to oznacza, że mam chodzić w kamizelce czy mogę mieć jakiś element odblaskowy? Przepisy tego nie regulują. A z policjantem nie zamierzam się sprzeczać, bo on powie, że powinien być większy i już.
 A dla mnie to ubierz się jak grabaż, leź po ulicy i miej pretensje do świata jak cię gwizdnie samochód w deszczowy wieczór.  K.....mać kamizelka kosztuje 5 zł i nikt ci głupia nie każe w niej chodzić do kościoła tylko po poboczu drogi. Pamiętaj po POBOCZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nakazy zakazy ,gdzie pobocza i chodniki  z chęcią  odsiedzę  te ich 500zł x  ileś tam wale kloca na komunistycze przepisy  na trasie mińsk warszawa  gdzie jest ifrastruktura  pieszy i samochód  też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO Z PRZEMĄDRYMI ROWERZYSTAMI? CZAS I O NICH POMYŚLEĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy nie są wcale takie głupie. I tak obowiązują jedynie poza terenem zabudowanym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nakazy zakazy
Jak ludzie są bezmyślni to rząd musi myśleć za nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...