Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie daj się nabrać na szybkie pożyczki. Akcja społeczna

Utworzony przez kokoloko, 26 listopada 2014 r. o 17:23 Powrót do artykułu
I coś takiego powinno być reklamowane przed Wiadomościami czy Klanem. Co z tego że jest strona internetowa skoro ludzie starsi nie potrafią używać komputera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wspominać przez rok Święta Weź pożyczkę z Prowidenta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z 12% progu, jesli faktyczne oprocc entowanie moz sięgac tysiecy procent? Przed wojna za lichwe (powyżej 12%) groziło ciężkie więzienie. Teraz rzady maja obywatela gdzieś. Liczy sie geszeft.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co pożyczka z niemal 88 oprocentowaniem i nękaniem ludzi co tydzień.Tylko ktoś nie potrafiący liczyć skorzysta z takiej oferty.Ja nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Provident niech nie  spamuje swoimi ogłoszeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W reklamach telewizyjnych to już nawet tablet oferują.Nie dajcie się nabrać albowiem nigdy nam banki nie dają nic za darmo,a co dopiero PROWIDENT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tablet to pewnie jakas produkcja dalekowschodnia za 200 zl, zadne Lenovo ani Ipad. Ja osobiscie staram się zrywac tego typu ogłoszenia. Moze nie powinnam sie tym chwalić, ale zbyt wiele slyszalam historii o autentycznych tragediach, które mialy swój poczatek w "pozyczkach",
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatko jak najbardziej słuszne są Twoje działania i jeśli uda się uchronić przed nierozważnymi decyzjami o kredycie w PROWIDENCIE to można być z tego zadowolonym.Ja również znam wiele historii ludzi,którzy wyleli morze łez i płacili 100% za zaciągnięte pożyczki popadając w jeszcze gorszą nędzę.Mamią badziewiem,a wielu takich o złej historii kredytowej skusi się albowiem banki odmówią.Przykre to,ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wątek jest dosyć stary, ale mam nadzieję, że osoby wypowiadające się wiedzą, że 11 marca 2016 r. weszła ustawa o limitach dotyczących pozyczek przez internet. poza tym wprowadzone regulacje zewnętrzne oczyściły rynek finansowy z nielegalnych praktyk ***s://loando.pl/wpis/ustawa-o-kosztach-pozyczek warto zajrzeć do artykuły, który mówi szczegółowo o tym, co zmieniło się od marca na rynku  finansowym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...