Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie było debaty kandydatów na burmistrza Kraśnika. Dziś kolejne zaproszenie?

Utworzony przez pozostał niesmak, 24 listopada 2014 r. o 11:28 Powrót do artykułu
Pani Urszylo Kozyrsko: to właśnie jest kwestia tego, że pan Piotr nie przyjechał! Bo pan Piotr zawsze nawala, nie dotrzymuje umowy. Jest, jak to już tu było pisane: wirtualnym kandydatem - niby jest, a tak naprawdę to go nie ma. Ale krętactwo PSL opanowała równie dobrze jak koalicjantka Platforma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią? Tylko sPISkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da. Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien? A biedne dzieci nie mają co jeść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosiku, o co tobie kaman? Nijak cię zrozumieć się nie da. Ale ja mam takie proste pytanko: kiedy PSL odda grubo ponad 20 milionów zł. niezgodnie z prawem wydane na kampanię wyborczą? Dlaczego PSL nie stosuje się do wyroku sądowego i nie oddaje do budżetu tego, co mu winien? A biedne dzieci nie mają co jeść...
 to niech zęby w blachę na kościele wsadzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo interesujące, jak PSL widzi swoją misję dla dobra mieszkańców miasta. Brawo dla Janczarka za dobór kadr! To bardzo pouczająca wypowiedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest zaproszeni oficjalne na facebooku dla Pana Włodarczyka, właśnie we czwartek:) TVP Lublin, no obiektywniej się nie da jak na Kraśnik:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na youtube jest znakomity filmik: "Nocna zmiana". Polecam wszystkim wyborcom i młodzieży. Warto oglądnąć!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałek wymyślił, żeby Jareczek dał Mirkowi pomysł na 2 turę. Szwadrony Jarkowe dostały rozkaz "iść w miasto" i głosić słowo Spin doktora z Biłgoraja, bo jeżeli przegrają to był harcerze i Rodzina Radia M na bruk. A co oni potrafią? Tylko sPISkować.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...