Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIe będzie połączenia Lublin-Wrocław. Eurolot potwierdza

Utworzony przez czytelnik, 16 września 2014 r. o 11:21 Powrót do artykułu
dwa loty w tygodniu mogli zostawić, bardziej bezsensownym jest połączenie z Warszawą niż z Wrocławiem, myślę że to także zlikwidują niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się popada ze skrajności w skrajność. Uruchamia się od razu 4 loty... Prezes Eurolotu sam mówił że na rozkręcenie kierunku trzeba około 2-3 lat... Wystarczyło po prostu nie popadać ze skrajności w skrajność i uruchomić jedynie 2 loty w tygodniu i byłoby lepiej. A tak przeinwestowali, zrobili 4 i teraz głupie reakcje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik przeciez po to jest Warszawa, zeby szybko poleciec do innych miejsc w Polsce i glownie Europie i moc wrocic tego samego dnia. To duzo lepsza opcja niz sam Wroclaw w srodku dnia. W 2-3 godziny teraz mozesz byc 6 razy w tygodniu w Gdansku, Wroclawiu, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu i wrocic zawsze wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik przeciez po to jest Warszawa, zeby szybko poleciec do innych miejsc w Polsce i glownie Europie i moc wrocic tego samego dnia. To duzo lepsza opcja niz sam Wroclaw w srodku dnia. W 2-3 godziny teraz mozesz byc 6 razy w tygodniu w Gdansku, Wroclawiu, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu i wrocic zawsze wieczorem.
tylko płacisz dwa razy więcej bo za dwa kursy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika - nie co końca. Zwykle jak lecisz tym samym przewoźnikiem to masz taniej niż regularna opłata za dwa odcinki. No ale jak się miało za 129 wrocław w godzinę porównując do 107 pierwszą klasą pkp w 8,5 h to rachunek był prosty. Teraz trzeba będzie lublin wawa 6:00, potem wawa - > wrocław 7:35. I we wrocku jest się 8:30. 2,5 godziny podróży. A sam bilet Wawa - Wrocław jest za 200 złotych. Więc ciężko się spodziewać żeby dwuodcinkowy Lublin -> Wawa-> Wrocław był niżej 300.   Jeżeli ktoś uruchamia połączenie od razu z 4 lotami w tygodniu, po to by zamknąć je za 4 miesiące to nie oznacza to nic innego jak tylko to, że dany podmiot nie umie planować i prognozować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zatrudnić jeszcze więcej prezesów, pełnomocników i pełniących obowiązki, bo trzeba obsadzić na etacie całe rodziny czynowników; generalnie najlepiej zlikwidować wszystkie loty, a na lotnisku posadzić buraki i wciągać dopłaty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko płacisz dwa razy więcej bo za dwa kursy
Nie, w liniach lotniczych to troche inaczej dziala. Niedlugo bedzie umowa pomiedzy Eurolotem i Lotem na to polaczenie i bedzie mozna lecic na jednym bilecie z przesiadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawy lepiej pojechać samochodem/autobusem niż tłuc sie po nocy na lotnisko w Świdniku. Stamtąd, z lotniska Chopina jest wiele lotów w różnych kierunkach, do Wrocławia także. Ja ta jeżdżę/latam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Warszawy lepiej pojechać samochodem/autobusem niż tłuc sie po nocy na lotnisko w Świdniku. Stamtąd, z lotniska Chopina jest wiele lotów w różnych kierunkach, do Wrocławia także. Ja ta jeżdżę/latam.
No jak Ty tak robisz to musi to być najlepszy sposób... Gorzej jak masz np. większy bagaż albo chcesz zostawić samochód w Warszawie na dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu zamiast wycofywać całkowicie mogli zmniejszyć ilość lotów. Szkoda dobre połączenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś się chce tłuc godzinami do Warszawy, niech się tłucze. Ja już przez to przechodziłem i dziękuję bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że miasta Lublin - Wrocław wzajemnie się nie promowały np. dla ruchu turystycznego. Dlaczego biura podróży nie działają w tym zakresie tylko czerpią oferty z turoperatorów? etc. itd. Dobrze że prezes eurolotu nie chciał aby w ciągu jednego miesiąca już mu się połączenia nie zwracały.  No cóż jakie euro taki lot :=))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak Ty tak robisz to musi to być najlepszy sposób... Gorzej jak masz np. większy bagaż albo chcesz zostawić samochód w Warszawie na dłużej.
To też nie powód by specjalnie dla pojedynczych osób organizować samolot... kto ma za to płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś się chce tłuc godzinami do Warszawy, niech się tłucze. Ja już przez to przechodziłem i dziękuję bardzo
  A gdzie tu oszczędność na czasie w przypadku lotu Świdnik - Warszawa, bo nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko ogłoszono o lotach do Wrocławia wiedziałam że to będzie niewypał o którym pisałam,teraz będzie następny Gdańsk,może wreszcie dacie loty tam gdzie upominają sie pasażerowie,ja osobiscie marzę o lotach do Szkocji,właśnie dzissiaj przyleciała siostra ze Szkocji ale niestety do MODLINA a lotnisko ma na miejscu,zajeło jej to łacznie14 godzin.i co wy na to,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika - nie co końca. Zwykle jak lecisz tym samym przewoźnikiem to masz taniej niż regularna opłata za dwa odcinki. No ale jak się miało za 129 wrocław w godzinę porównując do 107 pierwszą klasą pkp w 8,5 h to rachunek był prosty. Teraz trzeba będzie lublin wawa 6:00, potem wawa - > wrocław 7:35. I we wrocku jest się 8:30. 2,5 godziny podróży. A sam bilet Wawa - Wrocław jest za 200 złotych. Więc ciężko się spodziewać żeby dwuodcinkowy Lublin -> Wawa-> Wrocław był niżej 300.   Jeżeli ktoś uruchamia połączenie od razu z 4 lotami w tygodniu, po to by zamknąć je za 4 miesiące to nie oznacza to nic innego jak tylko to, że dany podmiot nie umie planować i prognozować.
Zgadzam się,gdyby dany podmiot umiał naprawdę planować i prognozować to nigdy by ten pomnik rozrzutności nie powstał,lotnisko Lublin.Sama gmina Warszawa ma tyle mieszkańców co całe lubelskie.Z czym do ludzi.Dopóki miasto nie zacznie mieć regularnych dochodów np. z przemysłu,dopóki miłośnicy się nie zrzeszą i nie opodatkują i nie zaczną utrzymywać swojej pasji zwanej lotniskiem,podatki płacą za granicą, dopóty naszego miasta nie będzie stać na utrzymanie lotniska,prawie wszystkie lotniska na świecie w sposób bezpośredni są utrzymywane, a w pośredni to się opłaca.Chcemy do Edynburga,ok!Połowa samolotu pełna ,a za połowę zapłacą nieloty,czyli my nie latający.Pierwszy raz polecę,z Modlina na Gran Canaria w listopadzie z rodziną,za pracę w polu mogę sobie wreszcie pozwolić z całą rodziną.Zapłaciłem 139 EUR od osoby,tam i powrotny.Już przewożnik ma do końca marca 90% wypełnienia i gmina naprawdę nie musi dopłacać przewożnikowi za wypełnienie czego życzę z całego serca mojemu Lublinowi.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa loty w tygodniu mogli zostawić, bardziej bezsensownym jest połączenie z Warszawą niż z Wrocławiem, myślę że to także zlikwidują niebawem
Na tym forum nie używa się słowa myślę,ludzie myślący już dawno je opuścili,bez obrazy,pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko ogłoszono o lotach do Wrocławia wiedziałam że to będzie niewypał o którym pisałam,teraz będzie następny Gdańsk,może wreszcie dacie loty tam gdzie upominają sie pasażerowie,ja osobiscie marzę o lotach do Szkocji,właśnie dzissiaj przyleciała siostra ze Szkocji ale niestety do MODLINA a lotnisko ma na miejscu,zajeło jej to łacznie14 godzin.i co wy na to,
Myślę dokładnie tak jak Pani.No bo jakim prawem osoba niepłacąca w Polsce podatku może podróżować ze Szkocji 14 godzin,SKANDAL.Ma lecieć 3 godz za 100 eurasów,płaci i żąda,płacąc za bilet utrzymuje całą rzeszę nielatających,a ten motłoch tego nie jest w stanie zrozumieć tego dobrodziejstwa.Jeszcze pożałują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też nie powód by specjalnie dla pojedynczych osób organizować samolot... kto ma za to płacić?
Np. mój syn z pensją 1500 na rękę.Pozdrawiam Pana serdecznie,proszę się nie załamywać.Miłośnicy nie są grupą konstruktywną,wyznają ideologię,że po mnie to nawet potop,a jeżeli ktoś nie jest sku...synem i cwaniakiem to jest idiotą.Miłego poranka,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja będę latać do Edynburga co 2 miesiące, czekam na lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...