Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam firmę i też straciłem na tym kryzysie. Mi też dajcie rekompensaty, a co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rolnicy wy...ali was nasi politykierzy w d..ę bez mydła !!! "Chwała Ukrainie" "Chwała Banderze" itp, itd Tak krzyczeli na majdanie, a polskiego chłopa w kibel spuścić hahahah ! Pamiętajcie o nich niedługo wybory :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na zbrodniczą partię PSL!!! To nie tylko PO psuje Polskę!!! Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych już w tym roku i w następnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie z rekompensatą,rolnictwo to taki sam biznes jak inny,nie mają zbytu do rosji niech szukają gdzie indziej o nie rzadac rekompensat,bezczelnośc chlopstwa nie zna granic,gdy inni tracą rynki zbytu to ktoś im daje za to rekompensatę??? pazerność i buta chłopów,wszystko im dać i za nich sprzedać, jak chłopie nie umiesz wszystkiego sprzedać to tyle nie produkuj,albo zamknij interes nieudaczniku, i tak już mają dopłat unijnych w 3 d.u.p.y. jeszcze im mało????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy arimru pracują ale w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli jest nadpodaż warzyw ceny powinny być niższe niż latach ubiegłych ,a tak nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy ze wsi mają dopłaty do wszystkiego i jeszcze narzekaja. Nie pałca podatków i zusu. Niech obniżą ceny to spzredadzą wszystko. Każdemu jak traci pracę lub rynki zbytu nikt nie pomorze, tylko rzad i UE ciągle pakuje pieniądze w tych prywmitywów ze wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sw, pamieci leppera i nikt sie nie boi rolnikow Musi powstac nowa partia rolnicza bez obecnych dzialaczy ktora bedzie walczyc o ludzi ze wsi Musza to byc mlodzi i wyksztalceni  a to bydlo poslac na zielona trawke    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co za brednie wygadujecie  zobaczcie w jakiej cenie rolnicy sprzedają swój towar na Elizówce śmieszne , wina leży po stronie handlarzy na różnych targowiskach bo oni muszą zarobić i się nie narobić, mój tata ma sad i wiem o czym mówię uwierzcie mi np. śliwka węgierka na Elizówce 0,80 gr ,a u handlarza 2,50 lub 3,00 .I tak jest ze wszystkim pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamy ze wsi mają dopłaty do wszystkiego i jeszcze narzekaja. Nie pałca podatków i zusu. Niech obniżą ceny to spzredadzą wszystko. Każdemu jak traci pracę lub rynki zbytu nikt nie pomorze, tylko rzad i UE ciągle pakuje pieniądze w tych prywmitywów ze wsi.
To nie zmienia faktu że wszystkich,gumofilców i tuskojebów należy wypi rdolić z POlityki na całe lata,odsunąć od koryta na wieki,rozliczyć,POzabierać,skonfiskować to co sQrwysyny nakradli i POzamykać w Klewkach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy zawsze będą biadolić. Wywodzę się z tego środowiska i znam temat. W tym roku wielkie oburzenie, bo jabłka w niskiej cenie i zgadzam się z tym, ale niech ktoś sprawdzi cenę malin. Za kg 8 złotych. Średnio dziennie ze zbiorów malin na czysto wyciągają 2 tysiące złotych. Tygodniowo około 10tysięcy. A wydatki minimalne, bo KRUS kwartalnie, szambo za stodołę, ogrzewanie drewnem z lasu albo plastiku. Wystarczy tez wejść do pierwszego z brzegu oddziału KRUSu i zobaczycie ze prawie wszyscy składają ,,lewe,, zwolnienia lekarskie, a po wyjściu zasuwają w polu. To nagminny proceder. Bez kontroli. Paliwo tez ,,lewe,, z Ukrainy 2,50 pln za litr, bo tego tez nikt nie sprawdza. I szlag mnie trafia jak słyszę o ubogich i skrzywdzonych rolnikach. Tez nim byłem, ale nie mogłem dalej żyć w tym hipokryzmie. Jestem na ukończeniu zakładania własnego biznesu w mieście, tylko ze w tej sytuacji muszę działać sam i nikt w tym nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochmeny wiecznie kombinują. Całe życie chleb ze smalcem, a w skarpecie tyle kasy ze szok. Znam takiego narzekacza,co mu zawsze źle, pokrzywdzony przez państwo a kupił już 3 mieszkania w Lublinie swoim dzieciom. A po odszkodowanie pierwszy w kolejce stał. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiochmeny wiecznie kombinują. Całe życie chleb ze smalcem, a w skarpecie tyle kasy ze szok. Znam takiego narzekacza,co mu zawsze źle, pokrzywdzony przez państwo a kupił już 3 mieszkania w Lublinie swoim dzieciom. A po odszkodowanie pierwszy w kolejce stał.  
Rolnicy zawsze będą biadolić. Wywodzę się z tego środowiska i znam temat. W tym roku wielkie oburzenie, bo jabłka w niskiej cenie i zgadzam się z tym, ale niech ktoś sprawdzi cenę malin. Za kg 8 złotych. Średnio dziennie ze zbiorów malin na czysto wyciągają 2 tysiące złotych. Tygodniowo około 10tysięcy. A wydatki minimalne, bo KRUS kwartalnie, szambo za stodołę, ogrzewanie drewnem z lasu albo plastiku. Wystarczy tez wejść do pierwszego z brzegu oddziału KRUSu i zobaczycie ze prawie wszyscy składają ,,lewe,, zwolnienia lekarskie, a po wyjściu zasuwają w polu. To nagminny proceder. Bez kontroli. Paliwo tez ,,lewe,, z Ukrainy 2,50 pln za litr, bo tego tez nikt nie sprawdza. I szlag mnie trafia jak słyszę o ubogich i skrzywdzonych rolnikach. Tez nim byłem, ale nie mogłem dalej żyć w tym hipokryzmie. Jestem na ukończeniu zakładania własnego biznesu w mieście, tylko ze w tej sytuacji muszę działać sam i nikt w tym nie pomoże.
Bezrolny jak ci żal dupę ściska to sobie posadż maliny, ciekawe czy TY będziesz taki kryształowy jak otworzysz  biznes, pewnie masz ubezpieczenie w Krusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to kuwa za przywileje? Ja mam komis samochodowy i mam niską sprzedaż. Chętnie przyjmę pomoc unijną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Wiochmeny wiecznie kombinują. Całe życie chleb ze smalcem, a w skarpecie tyle kasy ze szok. Znam takiego narzekacza,co mu zawsze źle, pokrzywdzony przez państwo a kupił już 3 mieszkania w Lublinie swoim dzieciom. A po odszkodowanie pierwszy w kolejce stał.  
Rolnicy zawsze będą biadolić. Wywodzę się z tego środowiska i znam temat. W tym roku wielkie oburzenie, bo jabłka w niskiej cenie i zgadzam się z tym, ale niech ktoś sprawdzi cenę malin. Za kg 8 złotych. Średnio dziennie ze zbiorów malin na czysto wyciągają 2 tysiące złotych. Tygodniowo około 10tysięcy. A wydatki minimalne, bo KRUS kwartalnie, szambo za stodołę, ogrzewanie drewnem z lasu albo plastiku. Wystarczy tez wejść do pierwszego z brzegu oddziału KRUSu i zobaczycie ze prawie wszyscy składają ,,lewe,, zwolnienia lekarskie, a po wyjściu zasuwają w polu. To nagminny proceder. Bez kontroli. Paliwo tez ,,lewe,, z Ukrainy 2,50 pln za litr, bo tego tez nikt nie sprawdza. I szlag mnie trafia jak słyszę o ubogich i skrzywdzonych rolnikach. Tez nim byłem, ale nie mogłem dalej żyć w tym hipokryzmie. Jestem na ukończeniu zakładania własnego biznesu w mieście, tylko ze w tej sytuacji muszę działać sam i nikt w tym nie pomoże.
Bezrolny jak ci żal dupę ściska to sobie posadż maliny, ciekawe czy TY będziesz taki kryształowy jak otworzysz  biznes, pewnie masz ubezpieczenie w Krusie
Nic mi dupy nie ściska oprócz niesprawiedliwości. Malin nie chce,dziekuje. A z Kursu już dawno się ,,wypisałem,, i nie mam zamiaru tam wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na rolników szekacie bo dopłaty biorą?? A dlaczego maja nie brać jak im dają?? Ty byś nie wziął jeden z drugim?? A po drugie bezrolny to w DUP_E byłeś i G_WNO widziałeś. To co mówisz to propaganda powielana przez miastowych szczekaczy co już zapomnieli sąd im nogi wyrosły. Nie ma ludzi nieskazitelnych zarówno w mieście jak i na wsi i w tym popapranym kraju kto może kombinuje jak może, to co opisujesz to są może jakieś skrajne przypadki jełopów co szambo wylewają za stodołę. Ale jełopów nie brakije ani na wsi ani wśród elyty miejskiej. Gdzieś ty widział maliny po 8 zł w skupie, gdzie masz ropę po 2,50? Spierd_liłeś ze wsi bo się robić nie chciało i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nic mi dupy nie ściska oprócz niesprawiedliwości. Malin nie chce,dziekuje. A z Kursu już dawno się ,,wypisałem,, i nie mam zamiaru tam wracać.
  No tak. Cała niesprawiedliwość na świecie to wina rolników. Bo mają niski krus i do tego dopłaty.   Napisz kolego dlaczego dziękujesz za maliny, piszesz wyżej że to czysty pieniądz w kwocie 10 tysi tygodniowo netto? Po co Ci jakiś biznes w mieście, który wypali albo nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda. W dupi.e byłem,gówna też nie brakowało dlatego spierd....iłem. Co do paliwa to nie powiem gdzie, nie bądź ciekawy i tankuj na Orlenie. Nie twierdzę tez, że tylko na wsi są takie przekręty,ale nie będę ubolewał nad losem rolnika, bo wiem że w naginaniu prawa jest obeznany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie z rekompensatą,rolnictwo to taki sam biznes jak inny,nie mają zbytu do rosji niech szukają gdzie indziej o nie rzadac rekompensat,bezczelnośc chlopstwa nie zna granic,gdy inni tracą rynki zbytu to ktoś im daje za to rekompensatę??? pazerność i buta chłopów,wszystko im dać i za nich sprzedać, jak chłopie nie umiesz wszystkiego sprzedać to tyle nie produkuj,albo zamknij interes nieudaczniku, i tak już mają dopłat unijnych w 3 d.u.p.y. jeszcze im mało????.
Psychiatra czeka na ciebie niedojdo z utęsknieniem, pora się leczyć bo jad z pyska się toczy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to prawda. W dupi.e byłem,gówna też nie brakowało dlatego spierd....iłem. Co do paliwa to nie powiem gdzie, nie bądź ciekawy i tankuj na Orlenie. Nie twierdzę tez, że tylko na wsi są takie przekręty,ale nie będę ubolewał nad losem rolnika, bo wiem że w naginaniu prawa jest obeznany.
Bezrolny Ty może ten biznesik robisz na tym paliwie po 2,50 ,samochody na prąd są ale na wodę jeszcze nikt nie wynalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...