Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nexa z Zamościa kontra fiskus. Śledczy umorzyli sprawę

Utworzony przez irasiad, 7 stycznia 2014 r. o 13:33 Powrót do artykułu
Jasne - nic się nie stało. A firma zatrudniająca pracowników upadła..... Tylko w POlsce możliwe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym co  umorzyli postepowanie zabrać majątek do 3 pokolenia zasada dziada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umorzyli postępowanie, bo im kazano. A za jakiś czas rynek przejmie inna firma. Z tego co widać ma olbrzymie wpływy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ się zamyka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezprawie i chamstwo w biały dzień, w białych rękawiczkach załatwili firmę cwaniaki z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasburg jeszcze by tu cos poradził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto miał do czynienia z prezesem tej firmy to wie, że ma on trochę za uszami i nie jest taki kryształowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nosił wilk razy kilka , ponieśli i wilka".Ma dziad w końcu za swoje , to największy prostak jakiego znałem , zawsze kogoś musiał wyrolować ,złodziej i tyle dlatego aż miło patrzeć ....jak się miota jak rybka w sieci - game ower !!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam! To jest oszust.Pracowałem tam w sklepie internetowym. Dał mi pełne hasła do całego systemu abym na bierząco korygował błędy. Ukraińcy kupowali i wywozili towar a potem były TAXFREE przerabiane tak aby jemu skapło do kieszeni a ukraińcy mieli dodadkowy odsyp. Wystarczy zapytać personel z Piłsudskiego w Zamościu a szczególnie kierownika sklepu oraz szefa magazynu Mańka. Kto tam pracował to wie o kogo chodzi. Maniek nie jednego kierowcę i nie jeden sklep oszukał ręka w rękę z preziem. Moja była zona tam pracowała. Aż go rączki świeżbiły aby się dobrać. Nie przepuszczał żadnej pracownicy. Nawet dobierał się do swojej synowej. Tak tak do synowej. Myślał, że jest bogiem. A jego wyjazdy do Tajlandi? To poco? Każdy wie po co tacy podstarzali playboy-e jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu kupiłam pralkę w NEXA, zapłaciłam gotówką "z góry" za pełnowartościowy egzemplarz, a otrzymałam "gołą" pralkę, wg mnie eksponat wystawowy. Nie przyjęłam, dowieziono drugą w opakowaniu. Po zainstalowaniu okazało się, że pralka przecieka. Zadzwoniłam do firmy i powiadomiłam o usterce. Pani ekspedientka, bardzo pewnym głosem pouczyła mnie, że jak kilka razy użyję to ujście zarośnie kamieniem i problem zniknie. Oczywiście tak sprawy nie zakończyłam, po kilku wojenkach dostarczono kolejną pralkę. Władzom firmy oświadczyłam, że był to pierwszy i ostatni zakup. Nie usłyszałam słowa przepraszam za stracony czas i emocje, raczej obcesowo potraktowana; trwało to ponad trzy tygodnie. Teraz po wpisach na forum wnioskuję, że w niekomfortowych okolicznościach nie byłam jedyna. To tyle... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak Pan Kujawa stwierdzil w programie. Urzednicy US oraz prokuratorzy to debile a jest to stad poniewaz nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za swoje zmyslone decyzje. Nie ponosza i nigdy nie poniosa bo aparat panstwowy chroni takich przestepcow jak ci urzednicy co wiecej dzialaja na polecenie z wyzszego szczebla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bruk urzędników! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ,,Klientka" - od kiedy to urząd skarbowy interweniuje w sprawie łamania praw konsumenta? Nie zna się Pani, to niech lepiej się nie odzywać. Do ,,Jaromir" - skoro już rzucasz oskarżenia to więcej szczegółów poproszę bo Pański skrótowy opis o tym, że robił interesy z Ukraincami, oni kupowali, towar wyjechał na ukraine a potem on kupował od nich?!? Jaki to ma sens? Nazwiska, funkcje pełnione w firmie rzekomych świadków i ewentualne podboje seksualne nic nie wnoszą do tematu. Pokazują tylko Pańską ,,Januszowatość" i cebuli smród. Sprawa interesująca, chętnie poczytam rzeczowe komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy se szczerze. Zwracany jest VAT w momencie dużej inwestycji lub zakupu co w bieżącym okresie znacznie przekracza wpływy ze sprzedaży (dz. operacyjnej). Przed wypłatą takiej ilości pieniędzy Urząd musi sprawdzić czy nie ma machlojek i czy rzeczywiiście firma coś wybudowała/zainwestowała. Jeśli nie inwestuje a żąda zwrotu bo ma nadwyżkę zakupów np. na towarze - to jest sygnał, że za chwile upadnie i "nie będzie winnego" a VATu też do U.S. nie zwróci - jako że wymyśli np. "zniszczenie cz. towaru na skutek zalania, przeterminowania, zepsucia". Żeby wydawac wyrokui trzeba tez usłyszeć racje drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
celebrytom niech dadza wolna wole dawac a co im wolno, podatkow nie beda płacić beda sie szczerzyc do kamer a reszta zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kraj złodziei i bantytów.!!!!!!!! Tą Skarbówkę powinni już dawno zamknąć, ale tego nie zrobią. Przecierz jest to czysty dochód dla tych co siedzą na Wiejskiej. Złodzeje pier....ni. A ych urzędasów powinna dotykać taka kara jak w USA za swoje niekompetencje !!!!!!!!!!!! Zwykły obywatel kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku, popełnionych przez urzędników.  (Dz. U. Nr 30 poz. 177) Art. 1. Urzędnik, winny popełnienia w związku z urzędowaniem i z pogwałceniem obowiązków urzędowych i służbowych:
  1. kradzieży lub przywłaszczenia (sprzeniewierzenia), albo udziału w tychże (art. 51 k. k. ros. Z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47 – 49 niem. k. k. z r. 1871), jeśli mienie skradzione lub przywłaszczone (sprzeniewierzone) było mu dostępne lub powierzone z powodu służby lub stanowiska służbowego;
  2. oszustwa lub udziału w niem (art. 51 k. k. ros. Z r. 1903, § 5 austr. u. k. z r. 1852, §§ 47 – 49 niem. k. k. z r. 1871), jeśli oszustwo popełniono w ten sposób, że winny w zamiarze osiągnięcia dla siebie lub osoby trzeciej nieprawnej korzyści majątkowej wyrządził innemu szkodę majątkową przez wprowadzenie w błąd lub utrzymywanie w błędzie za pomocą przedstawienia okoliczności fałszywych, albo przekręcania lub ukrywania prawdziwych - będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...