Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NETMAKS- brak internetu .... czy ktoś jeszcze?

Utworzony przez Agggga, 18 stycznia 2014 r. o 13:04
Witam podpisałam umowę z firma netmaks na dostawę internetu , niestety co miesiąc jest problem z sygnałem. mimo kolejnych terminów usunięcia awarii internetu brak. wyslalam w grudniu wypowiedzenie umowy - przyslali pogróżki o karach pomimo braku takowych w cennikach, regulaminach. Czy ktoś jeszcze ma z nimi problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,brak-internetu-firma-netmaks,2233928.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dość! W du*** z takim netem. Unijne niby .. kase zawineli i tyle ich to teraz obchodzi .. działa jak wiatr zawieje. Po kolejnym dniu bez dostepu do allegro i banku skończyłem taka zabawę. Po antenie doszedłem że sąsiad ma radiowo ale od kogoś innego bo inną antenę ma na dachu. Dał mi namiar na strone www.nowanet.pl. Wczoraj chłopaki podłączyli i działa super jak zamówiłem bez stękania, ale się nie podniecam .. zobaczymy jak to będzie działać w przyszłości. Ja handluje na allegro i widzę że unia mi raczej nie pomoże. chyba pomoże sie wzbogadzić tej firmie co wzieła na to kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska biadoli! Wał wykręcili pierwsza klasa .... polecam : https://www.facebook.com/netmaks.oszukani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kolejną oszukaną  w Tarnowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega aplikacja, takiego ułatwienie życia jeszcze nie było. Kopiuj do przeglądarki i sam się przekonaj: punkt.skroc.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prorokowałem.... Ostrzegałem na forum Gazety tytuł Artykułu: Darmowy internet przez dwa lata. Szwindel? "Nie, taka promocja" Ostatni komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również podpisałem umowę z Netmaksem na wykonanie usługi dostępu do internetu - "Internet Unijny 2 lata za darmo". W moim imieniu jako zastaw za korzystanie przez ten okres pobrali kredyt w Banku Pocztowym którego są beneficjentem, zobowiązując się tym samym do regularnego spłacania, co jest ujęte w umowie a czego nie robią, raty kolejny miesiąc nie są spłacane a bank wysyła do mnie upomnienia. Na dodatek Netmaks już 2,5 miesiąca nie dostarcza internetu, cały duży rejon. Telefonowanie do BOK w Sosnowcu i proszenie o spłatę rat i wykonywanie usługi jest bezcelowe, już nie wiem co robić. Może ktoś ma taką samą sytuację ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również z nimi podpisałem umowę, od 2 tyg. nie mam internetu. Wszystkim którzy mają podobny problem polecam kontakt z Miejskim Rzecznikiem Praw Konsumenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jola - powiat Wodzisławski - niestety też jestem poszkodowana przez netmaks - brak internetu, a bank przysyła wezwania...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rowniez niw mam neta a place co miesiac rachunki. zrobil sie dostepny dla wszyatkich od czterech miesieci i byl tylko w nocy a teraz nie ma go wogule. co ja mam zrobic bo mam tego doac czy sprawa w sadzie cos pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam podpisałam umowę z firma netmaks na dostawę internetu , niestety co miesiąc jest problem z sygnałem. mimo kolejnych terminów usunięcia awarii internetu brak. wyslalam w grudniu wypowiedzenie umowy - przyslali pogróżki o karach pomimo braku takowych w cennikach, regulaminach. Czy ktoś jeszcze ma z nimi problem ?
jestem z Żywca, od 11.12.2013 nie mam internetu, biuro netmaks wciąż zamknięte, tel pracowników nie odpowiadają...żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja 2 dni temu wypowiedziałem umowę wysyłając e-mail oraz poleconym. Jak do tej pory, żadnej odpowiedzi. Biuro w moim mieście zamknięte. Widnieje napis "pracuje w terenie" - bez numeru telefonu kontaktowego. W telefonicznym biurze obsługi klienta, w każdym dziale odbiera telefon tylko jedna i ta sama osoba.  Już ponad 2 tygodni nie mam internetu. Jestem z Wodzisławia Śląskiego. To jakaś wielka porażka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam podpisałam umowę z firma netmaks na dostawę internetu , niestety co miesiąc jest problem z sygnałem. mimo kolejnych terminów usunięcia awarii internetu brak. wyslalam w grudniu wypowiedzenie umowy - przyslali pogróżki o karach pomimo braku takowych w cennikach, regulaminach. Czy ktoś jeszcze ma z nimi problem ?
Witaj  Mnie umowa kończy się za 3 miesiące - miałem 2 letnią z abonamentem - niestety po 1,5 roku działania sieci NETMAKS przyszedł kryzys i w listopadzie internet od nich miałem 4 dni w grudniu może tydzień w styczniu 3 dzni w lutym 5dni a w marcu 3 dni , a według odpowiedzi na reklamacje które pisałem (które przestały w styczniu już do mnie przychodzić) do końca roku miało być po problemie potem do końcva stycznia i tak co miesiąc o miesiąc .... szkoda się rozwodzić firma pewnie się zwinęła...   Tomas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam podpisałam umowę z firma netmaks na dostawę internetu , niestety co miesiąc jest problem z sygnałem. mimo kolejnych terminów usunięcia awarii internetu brak. wyslalam w grudniu wypowiedzenie umowy - przyslali pogróżki o karach pomimo braku takowych w cennikach, regulaminach. Czy ktoś jeszcze ma z nimi problem ?
Cześc ja właśnie 2 dni temu dostałem to samo podpowiedz jak się to zakończyło dzię ki za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam podpisałam umowę z firma netmaks na dostawę internetu , niestety co miesiąc jest problem z sygnałem. mimo kolejnych terminów usunięcia awarii internetu brak. wyslalam w grudniu wypowiedzenie umowy - przyslali pogróżki o karach pomimo braku takowych w cennikach, regulaminach. Czy ktoś jeszcze ma z nimi problem ?
mam dokładnie to samo , umowa podpisana w  czerwcu   2013 na abonament . i na dwa lata.nie przysyłają faktur od stycznia. biuro do lipca tego roku milczało ,łaskawie odpowiedzieli wymijająco , neta nie mam  już miesiąc i napisali o kolejnym w związku z ...........aletego związku nie wdzę , teżinformował mnie tel. gosciu o karze z odstapieniem od umowy, jestem zdecydowany napisać wypowiedzenie umowy.   Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...