Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowiec z SGH: Biała Podlaska może zbankrutować

Utworzony przez Gość, 2 marca 2015 r. o 18:17
Zbankrutować ?. A kogo to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbankrutowało Detroit, zbankrutowała Grecja, bankrutują Hiszpania i Portugalia, a z Polski też została . . .  "kamieni kupa". Wszystko staje się własnością żydowskich bankierów, którzy mają monopol na produkcję pieniędzy i zaprowadzają swoje porządki na świecie. Teraz wzięli się za Putina, bo im bardzo przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zwiększyć stan osobowy Straży Miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zwiększyć stan osobowy Straży Miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie jestem żadnym ekonomistą, ale wiem, że budowanie ścieżek rowerowych, skwerków, parków i budynków sakralnych w żadne sposób nie zaowocuje w przyszłości wzrostem dochodów z podatków! Jeszcze jedno wiem na pewno. Obecne władze Białej nie otrzymają ode mnie ani jednej złotówki w postaci podatków tak samo, jak i państwo polskie. Przerejestrowałem firmę do Holandii, a naszym włodarzom pozostało modlić się i błagać o inwestycje Watykanu.... Traktujecie przedsiębiorców, jak przestępców, to niech teraz klechy okażą swoje morale i solidarnie dzielą się własnymi niemałymi dochodami. Ja zaś odpuszczam .. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie jestem żadnym ekonomistą, ale wiem, że budowanie ścieżek rowerowych, skwerków, parków i budynków sakralnych w żadne sposób nie zaowocuje w przyszłości wzrostem dochodów z podatków! Jeszcze jedno wiem na pewno. Obecne władze Białej nie otrzymają ode mnie ani jednej złotówki w postaci podatków tak samo, jak i państwo polskie. Przerejestrowałem firmę do Holandii, a naszym włodarzom pozostało modlić się i błagać o inwestycje Watykanu.... Traktujecie przedsiębiorców, jak przestępców, to niech teraz klechy okażą swoje morale i solidarnie dzielą się własnymi niemałymi dochodami. Ja zaś odpuszczam .. ...
I właśnie dlatego, że nie jesteś ekonomistą to nie wiesz,że dzięki inwestycjom ludzie mają zatrudnienie i mają z czego płacić podatki. W takich krajach jak Szwajcaria unikanie płacenia podatków jest piętnowane przez zwykłych ludzi. Tak, a u nas szara strefa się rozrasta to z czego kraj ma się bogacić? Sami oszuści i naciągacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby wam ŚP Oleksy nie pomógł w latach 80-tych to już by was nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby wam ŚP O Oleksy nie pomógł w latach 80-tych to już by was nie było.
A gdzie był jak likwidowali województwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był Stefaniuk,Bergier ,,Nikolski,Konarski? A gdzie był jak likwidowali województwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był Stefaniuk,Bergier ,,Nikolski,Konarski? A gdzie był jak likwidowali województwo?
Wypinali na nas d..y Normalność nastała dopiero teraz ale wielu zaniechań nie da się naprawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Biawena !!!.   Może jednak nie warto likwidować zakładów produkcyjnych by tworzyć markety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam komuszki z białekj i PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wygląda komuszek z  białekj-to musi być fascynujące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie polikwidowali zakłady pracy ,kolesie je kupili i teraz uchodzą za powszechnie szanowanych biznesmenów. Przykład Jerzy J. ,który miał utrzymać miejsca pracy na Biawenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...