Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te zwierzęta na bank poszły na wybory oddając głos na PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
recydywa powinna być karana śmircią... proste, skoro raz się nie dostosowali, to nie dostaje się trzeciej szansy.... a tak mamy tylko tymczasowe zawieszenie działalności przestępczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie dostaje się trzeciej szansy.... 
  Drugiej chciałeś napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zwierzęta na bank poszły na wybory oddając głos na PO...
 
Te zwierzęta na bank poszły na wybory oddając głos na PO...
zoolog...gnidy też powinno się tępić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie jak Paligłup przy aplauzie PO chciał obniżyć wiek wyborczy do 16 lat? Czemu? Bo więcej tego typu bezmózgich żółtodziobów by na nich zagłosowało. A tak na marginesie gdzie byli faceci? Na deptaku w nocy o północy zawsze jest pełno facetów. Ja np oglądając pamiętna bijatykę pod Astorią, wszczętą przez jedną gówniarę patrzyłem zdziwiony na tego jełopa który szedł z pokrzywdzoną dziewczyną, gdyby tak moją któraś z tych gówniar uderzyła to nie patrzyłbym czy to facet czy baba, zbierała by taka zęby w promieniu 10 metrów, o ile w ogóle by wstała z ziemi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom komentarzy po prostu poraża. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zoolog, zmień lepiej nick na zoofit ty skrajny pISLAMISTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...