Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nałęczów: Klasa za mała, by się opłacała

Utworzony przez Anna, 30 września 2013 r. o 08:07 Powrót do artykułu
Jak się Rosiak za coś weźmie to nic nie wychodzi, tak jest od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Rosiak jest dyrektorem szkoły (tak jest w artykule) skoro nie posiada odpowiednich kwalifikacji ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ten ekonom dyrektora powinni juz dawno zwolnic bo sam chyba nie wie co tam robi z resztajak polowa 'wykwalifikowanych' nauczycieli co jak czegos nie wiedza to zadaja to do domu zal i porazka chodilem tam to wiem ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pieknie takie rzeczy tylko w Chmielewskim u nas nigdy nie miałoby to miejsca !współczuję uczniom i rodzicom, ta szkoła od dawna nie miała renomy i jak widać dalej jej mieć nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd po prostu wstyd, a mialam tam poslac swojego syna dobrze ze zdecydowal sie jednak na liceum Zeromskiego nie wyobrazam sobie ze moglam sie wlasnie znalezc w takiej sytuacji, jak mozna cos zarzadzac zeby po chwili to rozwiazywac ! zgadzam sie z poprzednikami i wspolczuje rodzicom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile mi wiadomo klasa 4 technikum tez liczy 15 osob, czy ta klase tez trzeba bedzie rozwiazac? co zrobia uczniowie na kilka miesiecy przed matura? jestem bardzo ciekawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niech bendzie sprawiodliowosc i niech i tamtol klase rozwioza jak jest tyle samo uczniow co z tego ze ta maturalna tamtych moga a tych nie??!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha ale porazka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ten ekonom dyrektora powinni juz dawno zwolnic bo sam chyba nie wie co tam robi z resztajak polowa 'wykwalifikowanych' nauczycieli co jak czegos nie wiedza to zadaja to do domu zal i porazka chodilem tam to wiem ;/
popieram ! tylko kilku nauczucieli potrafilo uczyc reszta bez komputera nie umiala prowadzic zadnych lekcji albo kazali wszystko robic samemu zamiast tlumaczyc szczegolnie na polskim u pana G. i na pp u M. ze nie wspomne juz o Marii Z co tylko krzykiem zalatwia sprawy a nlodych nauczycieli co by umieli fajnie prowadzic lekcje nie ma prawie wcale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze uczniowie w technikum sobie nie radza bo sie przeniesli na siłe!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...