Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepszy Stolarz Na Lubelszczyżnie/W Lublinie

Utworzony przez marlena, 13 maja 2009 r. o 12:54
Witam Wszystkich, Od pewnego czasu szukałam mebli do mojej kuchni.Byłam w Warszawie w Ikea i wybierałam meble.Jednak zawsze miałam pewne "ALE'.Podrzuciłam temat znajomym z pracy i jeden z nich polecił mi swojego znajomego-kolegę.Młody mężczyzna przyjechał na pomiar i jakość okuć meblowych a za kilka dni miałam rozrysowany ręcznie(bardzo dokładnie) i wyliczony cenowo komplet mebli.Kolor płyty wybrałam w hurtowni materiałów stolarskich (zawiózł mnie tam kolejnego dnia).Orientowałam się w między czasie ile może coś takiego kosztować i zaskoczył mnie pozytywnie w/w stolarz.Realizacja projektu trwała dwa tygodnie a sam montaż kilka godzin.Nie sądziłam iż tak ładnie i tak tanio wyniesie mnie ten komplet mebli.Polecam tego stolarza.Ma na imię Robert a telefon do niego to:501-071-141
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marlena napisał:
Witam Wszystkich, Od pewnego czasu szukałam mebli do mojej kuchni.Byłam w Warszawie w Ikea i wybierałam meble.Jednak zawsze miałam pewne "ALE'.Podrzuciłam temat znajomym z pracy i jeden z nich polecił mi swojego znajomego-kolegę.Młody mężczyzna przyjechał na pomiar i jakość okuć meblowych a za kilka dni miałam rozrysowany ręcznie(bardzo dokładnie) i wyliczony cenowo komplet mebli.Kolor płyty wybrałam w hurtowni materiałów stolarskich (zawiózł mnie tam kolejnego dnia).Orientowałam się w między czasie ile może coś takiego kosztować i zaskoczył mnie pozytywnie w/w stolarz.Realizacja projektu trwała dwa tygodnie a sam montaż kilka godzin.Nie sądziłam iż tak ładnie i tak tanio wyniesie mnie ten komplet mebli.Polecam tego stolarza.Ma na imię Robert a telefon do niego to:501-071-141
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mogłabyś marlena coś wiecej o nim napisać - jak sie meble sprawują na jakich akcesoriach meblowych to robił itd. z płyty czy z mdfu robiliscie te meble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak facet wyglada - bo znam jednego roberta stolarza od zabudów i jestem ciekaw czy to on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga na stolarza z Wólki Niemieckiej k/Lublina - kanciarz, lawirant; bierze zaliczkę a na schody trzeba czekać rok czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebowałam kiedyś progu pod drzwi wejściowe, bo tak to było zrobione że wiało mi na cały dom. 3 "stolarzy" się tym zajmowało i żaden nie potrafił tego zrobić, tak wymierzyć żeby wszystko pasowało jak należy aż w końcu koleżanka z pracy poleciła mi swojego sąsiada, stolarza z wykształcenia. Również młody chłopak ale Marcin, więc nie ten sam Przyszedł, pomierzył, stwierdził że to co mam się do niczego nie nadaje, kupił nową deskę i za 3 dni miałam nowy dopasowany w 100% próg, a do tego jaki ładny jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Marcina wiem że zajmuje się dorywczo też innymi drobnymi poprawkami stolarskimi za niewielkie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Potrzebowałam kiedyś progu pod drzwi wejściowe, bo tak to było zrobione że wiało mi na cały dom. 3 "stolarzy" się tym zajmowało i żaden nie potrafił tego zrobić, tak wymierzyć żeby wszystko pasowało jak należy aż w końcu koleżanka z pracy poleciła mi swojego sąsiada, stolarza z wykształcenia. Również młody chłopak ale Marcin, więc nie ten sam Przyszedł, pomierzył, stwierdził że to co mam się do niczego nie nadaje, kupił nową deskę i za 3 dni miałam nowy dopasowany w 100% próg, a do tego jaki ładny jestem bardzo zadowolona i polecam Pana Marcina wiem że zajmuje się dorywczo też innymi drobnymi poprawkami stolarskimi za niewielkie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli ktoś jest bardzo wymagający i potrzebuje perfekcyjnie wykonane meble, schody itp. to nie znam lepszego stolarza jak Grzesiek z Michowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polećcie kogoś s Lublina na kuchnie z drewna??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli ktoś jest bardzo wymagający i potrzebuje perfekcyjnie wykonane meble, schody itp. to nie znam lepszego stolarza jak Grzesiek z Michowa
A co to za Grzesiek z Michowa? bo ja szukałam niedawno stolarza, możesz cos bliżej podac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam do drobnych prac stolarskich, po godzinach pracy lub w weekendy tanio i naprawdę ładnie sprawnie i szybko : 505 955 942 Pan Marcin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody Stolarz z dużym doświadczeniem, wykona drobne prace stolarskie, poskłada meble, doradzi, po pracy lub w weekendy tanio szybko i solidnie marcinmusialek@gazeta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta napisał:
Polecam do drobnych prac stolarskich, po godzinach pracy lub w weekendy tanio i naprawdę ładnie sprawnie i szybko : 505 955 942 Pan Marcin
to już nieaktualne, ten Pan wyjechał z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw znajdźcie Lubelszczyznę i wskażcie jej adres na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić pana Andrzeja, zrobił mi piękne ażurowe schody, w krótkim czasie i kilka tys zł taniej niż to sugerowali mi w innych stolarniach w okolicach lublina. z tego co wiem ten pan zajmuje się również wyrobem drzwi i mebli. podaję numer kontaktowy: 500 231 864
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony mogę polecić usługi Pana Darka, www.stolarstwomakowski.pl robił u nas schody. Aby zweryfikować  stolarza wystarczy poprosić o pokazanie  prac u klienta w domu. pozdrawiam Milena K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić zakład Stolarski z Chełma. Pan Krzysztof wykonał wiele prac u nas w domu m.in. schody, wiaty i meble kuchenne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych usług.    Podaję kontakt: kontakt@stolarzchelm.pl tel: 721 297 750   Pozdrawiam Joanna S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polećcie kogoś s Lublina na kuchnie z drewna??
Kępka Waldemar. Na diamentowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem trochę o polecanych stolarzach i my zdecydowaliśmy się na firmę stolarstwo Makowski. Przewazyla ilość pozytywnych opinii na Facebooku. Jesteśmy zadowoleni i napewno będzie polecać Pana Darka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KU PRZESTRODZE!!!! odradzam LUKAS MEBLE!!! Meble z tandetnym wykończeniem, czas oczekiwania na poprawki 1,5 miesiąca!!! końcowy efekt:brak wykończeń!! Gdy zwrócono uwagę stolarzowi za niedociągnięcia stolarz straszy sądem!!! Masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...