Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe za którym razem zdała egzamin aktualna d*** Banaszkiewicza, Arturek dalej sprowadzasz rozbite i używane samochody. CBA to rozwojowa instytucja, pilnuj się chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w koncu doczekalem sie OSK Rally. Robilem w tej szkole kurs jak i paru moich znajomych. Podejscie instruktorow super. Zadnych problemow z ustaleniem jazd itd. Cierpliwi mili instruktorzy jak dla mnie szkola ekstra. Szczegolnie polecam 1.Darka 2. Mirka ;D pozdrawiam cala ekipe z rally
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we Włodawie Pirat:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o MILI jak zwykle ani słowa. A to jest najlepsza szkoła ciekawe wykłady dobrze wykwalifikowana kadra instruktorów. Miło spokojnie bez stresu. Większość moich znajomych robiła tam prawo jazdy i wszyscy zdaliśmy za pierwszym razem. Polecam MILE można się naprawdę nauczyć jeździć bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też robiłam prawko w Mili i też jestem bardzo zadowolona! Zdałam i jeżdżę już trzeci rok bez stresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawalność u nas jest na jakimś absurdalnie niskim poziomie, może ktoś powinien się zastanowić gdzie jest przyczyna i to zweryfikować... Leży system szkoleń czy sam przebieg egzaminu jest wyśrubowany aby kursant gdzieś się wyłożył? Skoro ilość egzaminów spadła aż o 20% to czy również w proporcjonalny sposób zmniejszyła się ilość egzaminatorów? Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy sami egzaminatorzy na co dzień jeżdżą zgodnie z przepisami i nie popełniają błędów, za które osoba egzaminowana kończy egzamin... Skoro aby kierowca stracił prawo jazdy musi uzbierać określoną liczbę punków to warto coś podobnego wprowadzić dla osób egzaminowanych. Nienormalna chyba jest sytuacja, w której wiele osób spośród mich znajomych egzamin na prawo jazdy uważa za nieprzewidywalny i nieporównywalnie trudniejszy od pozostałych egzaminów np. na studiach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Parczewie FIMAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie SPEED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe na którym miejscu jest PAN SMERDEL???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILA najgorsze dno 5 osob ktore znam robilo tam prawko i nikt nie zdal poza tym ta szkola to jakis przekret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczechmocny maciej kulka świadomie piszę z małej litery, taki pewny siebie i co taka mała zdawalność u kulki. NIE POLECAM TEJ SZKOŁY NIKOMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam osk ELA i panią Anię -rewelacja,opanowanie i profesjonalizm pełen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zgadzam się z użytkownikiem "luka".wprowadzić rodzaj zdobywania punktów,jeżeli go przekroczysz to nie zdajesz.Wiele osób oblewa egzamin ze stresu na głupich banalnych błędach i to wszystko jedna wielka loteria,na jakiego egzaminatora trafisz.Jeden przymknie oko bo każdemu może się zdarzyć,nerwy stress naprawdę czasami niektórym ciężko to opanować...a drugi od razu wysiadka dziękujemy nie zdał pan/pani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kursant napisał:
a ja polecam osk ELA i panią Anię -rewelacja,opanowanie i profesjonalizm pełen
Hehe doladnie tak ale zapomniales jeszcze dodac ze jest super atmosfera do nauki jazy podchodza na luzie a i pozartowac mozna.Efekt prawko zdane za pierwszym razem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam osk Ator w Lublinie przy ul.Narutowicza 41 Cierpliwy instruktor,krótkie terminy jazdy.Super nowa toyota 6 biegowa. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu pisał o Rally... aż się popłakałem ze śmiechu Ta szkoła to dno! Robiłem tam kurs z kolegą i jemu i mi ucinali jazdy. Wogole nieprzyjemnie sie jeździło. Lepiej trzymać sie z dala od tej szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam idrive - świetni fachowcy. Nie polecam OSK KULKA - nic się u nich nie nauczyłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie polecam iDrive. Każde 5 minut wykorzystywane jest na jazdy, nic nie obcinają. Atmosfera przyjazna, zero krzyku, nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaz nie idzcie do ELI! tna w godzinach jak sie tylko da. Przekonalm sie na wlasnej skorze. Naprawde nie polecam lepiej doplacic 100 czy 200zl ale isc do porzadnej firmy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania napisał:
Chociaz nie idzcie do ELI! tna w godzinach jak sie tylko da. Przekonalm sie na wlasnej skorze. Naprawde nie polecam lepiej doplacic 100 czy 200zl ale isc do porzadnej firmy!
Nie zgadzam się-mi nikt godzin nie obcinał ,więc czemu mieliby to robić Tobie ,a ELA to porządna firma i polecam ją wszystkim znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...