Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
lepiej Perła niż inne pseudo piwa marzył mi się Browar Ciechan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo panie klecha żywcem ściągnięta koncepcja ze Stadionu Narodowego (od kolegów chyba z euro?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie będzie to Lubelska Perła, to moja noga tam nie postanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perła chmielowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli żadna firma z Lublina! Oczywiście nie licząc browaru. Proszę niech ktoś napisze ile to tysiecy kibiców przychodzi na mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie monopol czyli wielkie g.... Na Narodowym jakość jest tragiczna a ceny kosmiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie monopol czyli wielkie g.... Na Narodowym jakość jest tragiczna a ceny kosmiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie pije sie Perełke oczywiscie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Łęcznej na Ekstraklasie nie ma piwka. Są kiełbaski z śmierdzącego gryla i przez 15 minut ciepłe napoje. Natomiast dla Vip schłodzona wódeczka i  balety do rana. Tam się dba o kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się nie możemy doczekać testu stadionowej gastronomii :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Perłaaaa :D musi być ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam ten urzędniczy slang na tematy ekonomiczne i biznesowe.... szacujemy, zrobiiśmy rozeznanie, ble ble...w tym roku będzie tyle a w przyszłym tyle...ble ble.   Powiem wam jak będzie: gówno z tego będzie. Nie będzie ani utargu ani zysku ani gastronoma. tam nikt nie będzie miał na nic wyłączności. Nikt nie jest samobójcą. Oprócz meczu Polska Włochy nie ma żadnej perspektywy na jakiś biletowany koncert, nie mówiąć już o jakiejś drużynie np grającej w I lidze (nie ekstraklasie) którą regularnie oglądałoby 1500 osob. A propos pytał ktoś rugbistów czy nie chcą tu grać? Podobno jeden powszechnie szanowany i szlachetny biznesman kupił skybox w poczuciu społecznej odpowiedzialności biznesu chciał dac przykład. Lokalu żadnego nikt wynająć nie chce. Po prostu Lublin... nie da się. Będzie gdzie zakupy robić za kilka lat kresowa się przeniesie i wtedy gastronom się też znajdzie będzie dla kogo   Jak jest przewidywana stawka za wynajęcie całego stadionu w Lubline na 2 dni? wie ktoś. Porównania z Narodowym tez są super. Znaczy się McCartney, Waters, Metallica już nie mogą się doczekać aby tu zagrać.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co ważne, w konkursie mogą startować jedynie te firmy, które mają doświadczenie w sprzedaży gastronomii na stadionach mających nie mniej, niż 10 tys. miejsc siedzących i to takich, gdzie są wydzielone części dla VIP-ów i loże biznesowe. "  Jasne jest więc iż nie będzie to żaden "gastronom " z Lublina i okolic.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
al,e kurwA BANDA nic uczciwego sie nie spodziewam w tym je.ban.ym kraju spierda.lam stąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego wiem że moja noga na tym gównie nie postanie... nabijać kabzę jakimś pociotkom albo krewniakom cwaniaków i przekrętasów, jebać ich, mam nadzieję że normalni ludzie w tym mieście zrobią to samo, bojkot tego niepotrzebnego nikomu gówna do którego będziemy musieli dopłacać... nie zdziwcie się jak nam wzrosną podatki lokalne np. od nieruchomości, opłata targowa itd... bo się jakiemuś barankowi zachciało budowania stadionu jakby to była najważniejsza bolączka tego miasta... tunelu pod racławickimi nie możemy się doczekać od lat i się już nie doczekamy, przebudowy newralgicznych skrzyżowań, a na takie pierdoły kasa się znalazła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
al,e ku*** BANDA nic uczciwego sie nie spodziewam w tym je.ban.ym kraju spierda.lam stąd
spieprzaj i to szybciutko, nie trzeba nam w Lublinie takich malkokotentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
al,e ku*** BANDA nic uczciwego sie nie spodziewam w tym je.ban.ym kraju spierda.lam stąd
  A kogo pajacu to obchodzi? napisz o tym na facebooku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już wolałabym dowiedzieć się gdzie jest dobra pizza wrocław i tam pójść na pizzę. Na stadionie na pewno jest bardzo drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...