Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Medal za bycie inteligentnym inaczej tej pani się należy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasuwa sie pytanie, skąd oszuści znaja numery telefonów do ojca i do corki, skąd wiedza ze dyspnuja pieniędzmi ?? czyzby mieli wtyki w bankach???? ktore dysponuja takimi danymi?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownikowi Poczty należy się awans i to od razu do KG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
55 lat , a zapewne "tempa" .Tyle się mówi o tych oszustach, a Ona ....ech.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasuwa sie pytanie, skąd oszuści znaja numery telefonów do ojca i do corki, skąd wiedza ze dyspnuja pieniędzmi ?? czyzby mieli wtyki w bankach???? ktore dysponuja takimi danymi?
  Też uważam, że to pracownicy banków wydają ludzi swoim kolesiom, którzy dzwonią i okradają ludzi!!! Już to nie raz pisałam, aby policja w końcu wzięła się za dupy pracowników banków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zamiast oddawać oszustom dziesiątki tysięcy dajcie mi ułamek tego, kupię meble dzieciom, tysiąc wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszusci dzwonią telefonem na hybił trafił a może trafią na ofiarę i tak leci.Sama odbieram dziwne telefony głuche i zaraz się rozłańczaja.Czatują na osoby starsze.W głowie się nie mieści jak można tak bez zastanowienia i bez kontaktu telefonicznego z rodziną ,dawać im pieniądze.Chyba uważam że mnie nie nabrali by a po drugie nie posiadam takiej dużej kwoty gotowki w domu a nawet w banku.Zadanie dla dzieci i wnuków aby poinformować rodziców i dziadków o takich występkach to wtedy zapobiegniem dalszym występkom oszustów.Do dzieła dzieci i wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zamiast oddawać oszustom dziesiątki tysięcy dajcie mi ułamek tego, kupię meble dzieciom, tysiąc wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakakolwiek pomoc policji,zawsze się musi tak skończyć !!  niestety !!!  ludzie muszą z tym skończyć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zamiast oddawać oszustom dziesiątki tysięcy dajcie mi ułamek tego, kupię meble dzieciom, tysiąc wystarczy.
Widzę, że nie ma  chętnych. To tym gorzej o was świadczy, wolicie oddać złodziejom to niech was okradają dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...