Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popieram protest, niech sobie zrobia zjazd w arabii saud. i tam niech zostana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie . Wypad z Polski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełne poparcie dla protestu. Właśnie puszczam dalej informację w obieg. Dzięki za newsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję z Muzułmanami w Holandii. To jest dziwny naród. Każda inna wiara jest zła tylko nie ich. A zapytać dlaczego to nie potrafią odpowiedzieć. Uważają że wieprzowina jest zła i nie dobra, bo niby to ALLACH stwierdził że ma raka i dlatego nie spożywają. O swojej wierze wiedzą tylko tyle co się dowiedzieli od starszej osoby, Ale dokładnie wszystkiego nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś link do strony na facebooku? z chęcią się pod tym podpisze, jestem bardzo tolerancyjny ale nie dla muzułmanów, nie chce widzieć Islamu na Polskich ulicach. Już zniszczyli Francje i Wyspy, nie pozwole zniszczyć Polski.   Świetna odpowiedz ze zorganizowaniem zlotu katolików w Izraelu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"należy mieć szacunek i tolerancję dla każdego człowieka, bez względu na religię, którą wyznaje"   to jedź PAN DO AFGANISTANU jako chrześcijanin szerzyć swoje mądrości  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości: Izrael jest państwem głównie żydowskim i przyjeżdżają do niego miliony katolików rocznie, modlą się na ulicach i nikt nie robi z tego problemu. Widać poziom dyskusji i obeznania w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem chole...e tolerancyjna, ale ekspansji muzułmańskiej mówię stanowcze nie!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozpędzajcie się tak z tym "wypad z Polski". Są polscy muzułmanie i muzułmanie w Polsce. To dwie różne grupy. Pierwsza- żyjący z nami od lat tatarscy wyznawcy islamu, żyjący pokojowo z sąsiadami, niezależnie od ich wyznania. http://pl.wikipedia.org/wiki/Tatarzy_w_Polsce Z drugiej strony muzułmanie w Polsce to też ludzie którzy nie są Tatarami a np. pochodzącymi z Arabii Saudyjskiej wyznawcami wahhabizmu którzy u nas studiują, także w Lublinie. Są osoby jawnie wspierające dżihad czy palestyńskie organizacje terrorystyczne.  Ci pierwsi nie stanowią zagrożenia, ci drudzy mogą się nim stać, ale nie róbmy odpowiedzialności zbiorowej. Nam obywatelom Polski, często zdarza się dzielić Polaków na prawdziwych i nieprawdziwych, kazać jakimś nacjom wyp-----lać z "naszego kraju". Tylko kim jest prawdziwy Polak? Otóż w pewnym sensie jest odpowiednikiem kundelka (jeżeli taka próba wytłumaczenia w najprostszy możliwy sposób kogoś obraża, to przepraszam). Na terenie Polski mieszali się Polacy- potomkowie plemion słowiańskich, Litwini, Wołosi, Tatarzy, Niemcy, Holendrzy, Żydzi, Rosjanie, Ukraińcy, swego czasu na północy Wikingowie dzielili się swym DNA. Do tego Czesi, Ślązacy, Kaszubi plus wszystkie nacje zachodnioeuropejskie które osiedlały się w Polsce (np w ramach lokowania wsi i miast), określenia "niemcy" nie stosowano bowiem tylko do Niemców, ale wszystkich mieszkańców Polski którzy nie mówili po polsku. Więc zastanówcie się z tymi uogólnieniami, bo może okazać się tak, że mówiąc "wyp-----laj Żydzie/Niemcu/Rusku/Muzułamninie" równie dobrze moglibyście stanąć przed swoimi dziadkami czy pradziadkami i powiedzieć im to hasełko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zróbcie zjazd chrzescijan w kraju muzułmańskim i wtedy porozmawiajmy o tolerancji. Tatarzy są obywatelami Polski i wielokrotnie to udowodnili i dlatego cieszą się szacunkiem. Ci co teraz przybywają sa obncy i niosą przemoc i rozwalenie demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pozwoliliby zrobić zjazd np. katolicki w Teheranie ???? Oczywiście, że nie bo muzułmanie nie są tolerancyjni religijnie - więc wy tez nie musimy się na wszystko zgadzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za poronione wypowiedzi !!! Polscy muzułmanie złotymi literami wyryli swoją obecnośc na kartach historii. Dlaczego mamy ich pomiżać i gnebić. Wsystkich muzułmanów wrzucacie do jednego kotła. To istny debilizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny część osób udowadnia, że nie zna historii i gada bzdury. Oczywiście są skrajne kraje islamskie, gdzie inne religie na pewno nie są "mile" widziane. Ktoś napisał o Teheranie, i jestem przekonany, że akurat w Iranie nie byłoby większego problemu zorganizować spotkanie chrześcijan. Kto nie był w tym kraju, to chyba nie wiem o czym pisze. I pisze tylko o wyobrażeniach. Poza tym akurat Iran nie jest dobrym przykładem, ponieważ to właśnie ten kraj przyjął z otwartymi ramionami Polaków (ponad 100 000 obywateli) uciekających podczas II wojny światowej z ZSRR. Ludzie, nie posługujcie się stereotypami. Natomiast racją jest, że skrajni islamiści są niebezpieczni, ale to tak samo jak skrajni chrześcijanie (np. w Irlandii czy w Hiszpanii). Tyle, że skala islamskiego ekstremizmu jest większa. Co nie znaczy, że trzeba generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję z Muzułmanami w Holandii. To jest dziwny naród. Każda inna wiara jest zła tylko nie ich. A zapytać dlaczego to nie potrafią odpowiedzieć. Uważają że wieprzowina jest zła i nie dobra, bo niby to ALLACH stwierdził że ma raka i dlatego nie spożywają. O swojej wierze wiedzą tylko tyle co się dowiedzieli od starszej osoby, Ale dokładnie wszystkiego nie wiedzą.
  Właśnie nakreśliłeś konterfekt Prawdziwych Patriotów Polaków-Katolików Bóg Honor Ojczyzna Smoleńsk Katyń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na nie. Nie ma tolerancji dla nietolerancyjnych barbarzyńców ! Zobaczcie co się dzieje z nimi w Europie Zachodniej, nie można do tego dopuścić w naszym kraju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wracają do siebie. Większość z nich to skrzywieni psychicznie ludzie. Jakoś chrześcijanie bomb nie podkładają w metrze i autobusach... Protest? O co? Za co? Jestem na nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wracają do siebie. Większość z nich to skrzywieni psychicznie ludzie. Jakoś chrześcijanie bomb nie podkładają w metrze i autobusach... Protest? O co? Za co? Jestem na nie !
Chrześcijanie zrzucają bomby na ich domy z samolotów, torturują w więzieniach bez sądu i wyroku. To nie muzułmanie rozpoczęli tą bezsensowną walkę. To żydzi z USA i Izraela, oraz ich słudzy z RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzumałmanie to nie są ludzie. To podludzie.. pałąją rządzą krwi..  mordują niewinnych ludzi chcą przejąć europę oni nie chcą żyć w zgodzie.. nie chcą się dostować.. w koranie stoi, że każdy kto nie wyznaje allaha jest wrogiem którego trzeba zabić.  trzeba ich eksterminować.. Aż chyba pojade na tej zjazd z metalową pałą...
A czym się od nich różnisz europejczyku? Też chcesz zabijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zabawy a nasępnie bedzie tak jak w Luton: http://www.youtube.com/watch?v=ruOASffCA44  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...