Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a czemu nikt nie napisze ile to kasy będzie kosztowac?! Szpitale pozadłużane,na leczenie nie ma pieniedzy ludzie muszą sie zadłuzac na leczenie dla biednych nie ma kasy a na takie coś jest! to Polska czy izrael bo ja juz nie wiem?!!! w jakim my kraju żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum należy zbudować jak najszybciej i zamknąć temat , archeologom chodzi tylko i wyłącznie o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jonny Daniels, szef Fundacji From The Depths.Co on ma do powiedzenia,nie pusci buldozerow co to k...a Izrael czy POLSKA?Nasz kraj nasza ziemia nasze muzeum,a oni moga sobie pozwiedzac, oczywiscie! jak zapłacą  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli, że zorganizowano międzynarodowy konkurs, wybrano zwyciężców, przygotowano dokumentację, a teraz archeolog podważa decyzję jury? Śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja władza tego prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieloletnie przekopywanie terenu przez archeologów w cudowny sposób nie naruszyło ani kosteczki, za to zbudowanie muzeum-nagrobka osłaniającego mogiły natychmiast je zbezcześci. Żelazna logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wtrącam się w budowę murów i burzenie domów w Izraelu czy w Palestynie, nie mój cyrk, nie moje małpy. Czy my nie mamy swoich historyków, żeby o tym co i jak ma być budowane w Polsce decydowali obcokrajowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać kto rządzi krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Archeolog ma interes w tym, aby kopać jak najdłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...