Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MUX 1 w Chełmie

Utworzony przez Andy, 5 maja 2012 r. o 12:41
Czy odbieracie już MUX1 na 33 kanale w Chełmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja odbiram juz mux-1 w chełmie ale sygnał jest bardzo słaby 30 minut temu zobaczyłem za wyszukuje mi mux-1. tak kanał 33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kiedy wyłączą (albo przeniosą) TV4 żeby nie kolidowało z mux1? W środę łapałem białoruski mulitpleks na 51 kanale - teraz cisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tego to nie wiem ja odbieram tv cyfrowa naziemna i tutaj jest teraz mowa o tej tv spr. teraz i nic nie lapie tylko sygn. skacze od 0 do 60 procent maja czas na wlaczenie mux 1 do 2 czerwca jak dobrze pamietam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze. z tym MUX1 w Chełmie to jakies dziwne rzeczy sie u mnie dzieja... Na Hrubieszowskiej mój kumpel bez problemu ma MUX1 z siłą 100% i wszystko śmiga. Ale ja mieszkam na Metalowej i mam pływający sygnał tak bardzo, że nie jestem w stanie nic zrobić... Jakieś zakłócenia? Też tak macie? MUX2 smiga mi bez zadnego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również tak mam ze sygn skacze od 0 do 97 nawet kanały wyszukuje, ale widze tylko ciemność a EPG działa Mieszkam chwilke od hrubieszowskiej to pewnie zalezy od anteny i jej ustawienia. Nadajnik jest koło lublina a dokładniej to w piaskach. Jest to sygnał testowy ciekawe czy nadają z pełną mocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. Dobrze, że z Aero2 nie mam takich problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Mickiewicza i też nie odbieram MUX-1. Mux-2 odbieram bez żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni szybko wyłączyć ten TV4, bo jest przecież na mux2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj kupilem antene kierunkowa w rtv euro agd za 99zl testowalem ja w pokoju na 1 pietrze i wszystko ladnie dziala sygnal na poziomie 97 procent. Ostatecznie zainstalowalem ja pod dachem i mam spokoj z mux1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kameny TV4 zakłóca MUX-1. UKE jest już o tym poinformowane. MUX-1 jest narazie testowy. Od 1 czerwca powinno być już ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej Z kameny TV4 zakłóca MUX-1. dziś 31.05.2012r. tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt już dawno winni wyłączyć 4-kę z Kameny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt już dawno winni wyłączyć 4-kę z Kameny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy uporają się z tym przed Euro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś wschodnia i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and napisał:
wieś wschodnia i tyle
tutaj Chełm nie jest niczemu winny - to zasługa "urzędników po filologii" podejmujących decyzje w sprawach technicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedziecie mieli roco spoko na 8 czrwca^^^^^^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj cosik mi się wydaje, iż dopiero bedziecie oglądać mux1 za rok. jak całkowicie wyłącza analoga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...