Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Prezes chce wprowadzić program podpisywania "lojalki": studiujesz za darmo na dziennych, to po skończeniu, przez dwa lata masz obowiązek odpracować to w Polsce. Kto na to pójdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha ciekawe jak to zrobi, chyba siłą mnie zatrzymac bedzie musial ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie jak za komuny paszport do zdawania, ukończone 60 lat  i zgoda rodziców, ale to już było i se ne wrati?, pozdrowienia dla jarka i antoniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Pan powstrzyma wyjeżdżanie młodzieży z Lublina??? Konkrety proszę. Deklaracje i manifestacje składa się łatwo. Może obowiązkowym poborem do wojska? PIS zaczyna o tym wspominać ostatnio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasuje do pisu, taki sam populista, jak oni wszyscy.   najgorzej, że jak wygra to koniec z remontami dróg, bo nic nie wnoszą dla ludzi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~PiS ZDYCHA! :  Hej Hofmanku nie trać wiary  Rzekł Kaczyński – ramol stary.  Nie mam zębów ani dziatwy  Lecz bój ze mną nie jest łatwy!  Wiem – koryto cię wciąż wabi  Lecz mam wprawę jak cię spławić,  Pomnij sobie Jurka, Zbysia,  Kępę, Jacka czy Ludwisia  Wiem, ze chciałbyś mnie wystrychnąć  I spod mej kontroli czmychnąć  Jam jest wieczny tak jak Lenin!  I nie cierpię takich leni  Co nie kadzą mi codziennie,  Liczą ciągle i niezmiennie  Że tron przejmą po mnie wkrótce.  Kto tak bredzi jak przy wódce  Bardzo się więc rozczaruje  Jam jest wieczny wredne szuje!!!  Powtarzajcie jak paciorek,  Co dzień rano czy we wtorek  Że Jarosław wódz jedyny  Wzniesie tego na wyżyny  Co mu wejdzie bez masełka  Tam gdzie więcej jest ciepełka.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Powstrzymamy wyjeżdżanie młodzieży'' proste zablokują wszystkie ulice wylotowe z miasta i ustawia patrole wojskowe jak w stanie wojennym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Pan powstrzyma??? kolejnym kołchozo-słuchawką, gdzie młodzi, wykształceni ludzie będą tyrać za 1600 brutto na umowach śmieciowych, bez urlopu, bez socialu, bez żadnych praw świątek, piątek i niedziele nierzadko 12 godzna dobę ?????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na ciąg dalszy Początek obiecujący, ale teraz juz trudno jet naprac ludzi, nie wystarczy koncert Budki. Trzeba dzałac - czekamy co dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes chce wprowadzić program podpisywania "lojalki": studiujesz za darmo na dziennych, to po skończeniu, przez dwa lata masz obowiązek odpracować to w Polsce. Kto na to pójdzie ?
bardzo dobry pomysł - to skandal i moralnie niedopuszczalne zeby studiowac za darmo a potem wyjazd z kraju. POPIERAM TAKIE RZWIAZANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to tylko deklaracje.   Wszak to dla tego kandydata inny kandydat jako obecny prezydent miasta zmienił zarządzenie, które uniemożliwiało wypłatę rocznych nagród byłemu już prezesowi PLL.   Zarządzenie regulujące wypłatę rocznych nagród w spółkach z udziałem lub akcjonariatem naszego miasta zostało zmienione, bo wcześniejsze wypłaty dla w/w kandydata, które za dwa kolejne lata wyniosły niemal 80 tysięcy złotych zostały zakwestionowane przez NIK.   Z w/w nominacji wynika, że lokalny "układ zamknięty" zabezpiecza się na wszelki możliwości żeby tylko ktoś spoza niego nie wszedł do ratusza i czasem nie przeprowadził remanentu zdawczo-odbiorczego.   Jest się czego bać, oj jest!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczera prawda ze nie da sie zaklinać rzeczywistości za środki unijne - jak do tej pory....   Potrzeba miejsc pracy, ale nie bedzie ich skoro całe panstwo jest z gruntu złe - ciemieżenie pracodawców przez rozmaite urzedy, służby itp bezposrednio przekłada sie na to w jaki sposob traktowany jest pracownik. Sukcesem jest jezeli wogole jakis jest - bo po pierwsze lubelskie uczelnie w glownej mierze produkują kompletne niedojdy, ktore nie maja pojecia o pracy ale roszczenia tak.   Panie Muszyński - pomysł dobry ale jak Pan to zrobisz - czekam na dalsze informacje....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Muszyński dalej sobie pobiega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Muszyńskie nie będzie budował równych dróg ani nowych obiektów? To może będzie rozwijał przemysł motoryzacyjny i będzie kupował Volva?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - Klakiery są aktywne Obszczekać na zlecenie to w sumie sztuka i obrazuje sprawność sztabową..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież patrząc na tego "specjalistę" już wiadomo od czego jest ???!!!!! Temu panu zdecydowanie dziękujemy, za jego "poczynania" na lotnisku, przy budowie budynku koło Teatru na Racławickich (myślę, że wszyscy wiemy o co chodzi), jak również za inne jogo "przekręciki" - zdecydowanie już się nachapał i na to stanowisko nie jest mile widziany i się nie nadaje !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaha! To ma być konkurencja dla Żuka? I jak powstrzymacie? Chyba zakłądając obozy pracy... Za PiSu najwięcej Polaków dało nogę za granicę, głównie przez bolszewickie zapędy braci mniejszych, więc nikt z tej partii remedium na to nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł - to skandal i moralnie niedopuszczalne zeby studiowac za darmo a potem wyjazd z kraju. POPIERAM TAKIE RZWIAZANIE
ok, pomysł nie głupi, ale jeszcze niech Pan Presez zapewni jego realizacje.... gdzie oni maja to odpracować niby??? najlepiej u prywaciaża i za darmo tak???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Zuk dzialacz PO przegra. Wiedzą o tym jego poplecznicy i jak na komende wrzucają obrażliwe komentarze. Sorry takich mamy sympatykow Zuka z PO. PiS wystawil kandydata a nie swojego dzialacza. Kandydata, ktory jako jedyny moze wyciagnąć Lublin z gigantycznych długów w jakie wciągnął Lublin mieszkający w Swidniku Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****** ALO !  PREZESIE  KACZYNSKI   LUBLIN   OCZEKUJE  WYJASNIEN *************************   Dlaczego  Muszynski  kandyduje  na   Prezydenta   Lublina   gdy   razem  z   Zukiem   nie   rozliczyli  z   kilkaset  miliionowych  kosztów  lotniska  *bubla*  Swidnik ? .  Kto  p.Prezesa   wprowadził  w  bł  ąd ? .  Juź  lepszym   Kandydatem   jest   Pruszkowski   czy  młody  wykształcony  lublinianin  Sylwe ster  Tułajew .  Oczekujemy  na  zmiane  Panskiej   krzywdzącej  Nas  decyzji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...