Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Musimy dobić Czapskiego". Obaj kandydaci przeciwko brutalnej kampanii

Utworzony przez bronisław, 25 listopada 2014 r. o 19:56
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ten POplecznik Rudego też sie utrzymał koryta, jakoś nie chce mi sie wierzyc ze całkiem legalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
 
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
O tak obywatele, bądźcie przygotowani na to, że sraczkę zamienimy na epidemię, może cholerę albo dżumę jak kto woli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
 
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
O tak obywatele, bądźcie przygotowani na to, że sraczkę zamienimy na epidemię, może cholerę albo dżumę jak kto woli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
 
Dobiegają końca nieudolne rządy tej kreatury i komucha. Panujemy nad wszystkim. W Białej wkrótce nastaną rządy Prawa i Sprawiedliwości , obywatele bądzcie spokojni ale czuwajmy wszyscy i w niedzielę stańmy na wysokosci zadania a to zaprocentuje przez najbliższe lata stokrotnie co wszyscy odczujemy
O tak obywatele, bądźcie przygotowani na to, że sraczkę zamienimy na epidemię, może cholerę albo dżumę jak kto woli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  O tak obywatele, bądźcie przygotowani na to, że sraczkę zamienimy na epidemię, może cholerę albo dżumę jak kto woli!  
Wszystko lepsze od tych komucho-konfidentów,pachołków Moskwy,tej czerwonej pajęczyny,dość już naród ma tej komunistycznej SITWY i warcholstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko lepsze od tych komucho-konfidentów,pachołków Moskwy,tej czerwonej pajęczyny,dość już naród ma tej komunistycznej SITWY i warcholstwa.
 
Wszystko lepsze od tych komucho-konfidentów,pachołków Moskwy,tej czerwonej pajęczyny,dość już naród ma tej komunistycznej SITWY i warcholstwa.
Najgorsze to jest warcholstwo, a tego w Białej nie brakuje. Patrząc na to co robi menciarstwo, to Czapski jest usposobieniem samych cnót. To, że ktoś robi pod niego na pewno są to nie mniejsi komuniści od Czapskiego, którzy kochają bliźnich przed wyborami. Myślę, że nie wszyscy chcą się nurzać w tym szambie i rozsądek zwycięży a nie zgrzytanie zębów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W I turze głosowałem na Stefaniuka ale po takiej "ulotce" głosuję na Czapskiego .... dość nienawiści "katolickiej" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W I turze głosowałem na Stefaniuka ale po takiej "ulotce" głosuję na Czapskiego .... dość nienawiści "katolickiej" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUDE  ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywna esbecka prowokacja. I ten "wystraszony urzędnik"- boki zrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywna esbecka prowokacja. I ten "wystraszony urzędnik"- boki zrywać.
 
Prymitywna esbecka prowokacja. I ten "wystraszony urzędnik"- boki zrywać.
Myślę, że w tym momencie nikomu nie jest do śmiechu, bo w końcu na kogo stawiamy? Na wyobraźnię czy realizm? Na jakie umocowanie (wsparcie) może liczyć w sejmiku młody niedoświadczony polityk z obcej opcji? I co zrobi sam nie mając zaplecza? Postawi na najemników! I co może być mniejszym złem, bo zło zawsze pozostaje złem! Ale trzeba dokonać wyboru tak, by nie żałować tego później. Do miłego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno. Te śmieci (ulotki z prymitywnymi hasłami o kontrkandydacie: "stchórzył; bomba ekologiczna; skok na Białą" ) które dzisiaj rozrzuca po naszych domach ekipa kandydata odżegnującego się od stylu kampanii nienawiści proponuję w poniedziałek zwrócić nadawcy z dopiskiem nie śmiecić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno. Te śmieci (ulotki z prymitywnymi hasłami o kontrkandydacie: "stchórzył; bomba ekologiczna; skok na Białą" ) które dzisiaj rozrzuca po naszych domach ekipa kandydata odżegnującego się od stylu kampanii nienawiści proponuję w poniedziałek zwrócić nadawcy z dopiskiem nie śmiecić.
Podpisujesz się ,,wolny" ale jednak masz zniewolony umysł. To niby Czapski robi to z nienawiści do wyborców i podrzuca im te śmieci do domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tyle : nie postawił bym ani grosza na kandydata , który do własnej promocji używa żony i uwaga !!! WŁASNEGO KILKULETNIEGO DZIECKA !!! Jak dla mnie to pedofilja polityczna !Jeszcze jedno : czy można wierzyć człowiekowi promowanemu przez senatora Biereckiego i Tygodnik Podlaski ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie postawię na kandydata ,który przez 16 lat doprowadził Moje Miasto do ruiny.Wszystkie zakłady pracy rozwalił i posprzedawał znajomym.Czy gość ,który chce wydać 200 baniek na bagna powinien być dalej na tym stanowisku.?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapski w wywiadze w Słowie zapowiedział, że będzie budował następne hipermarkety, aby przyciągnąć klientów do małych sklepików - to ma być pomysł na miasto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zgadniecie o kim może być wiersz Juliana Tuwima! : ŚMIERDZIEL Przyszedł śmierdziel do ogrodu I stwierdził, Że się ktoś dopuścił smrodu, Bo śmierdzi. Stanął śmierdziel, żeby fakt ten Ustalić I coś w związku z tym nietaktem Uchwalić. Więc się śmierdziel zebrał licznie W drzew cieniu, Protestując energicznie W imieniu. Potem ruszył po ogrodzie Pochodem, Krzycząc: "Hańba! Precz, narodzie, Ze smrodem!" Krzyczał, ryczał, ducha sławił (Nie ciało), Ale gdzie się tylko zjawił - Śmierdziało. Z tego morał się wywodzi Dla wielu: Nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zgadniecie o kim może być wiersz Juliana Tuwima! : ŚMIERDZIEL Przyszedł śmierdziel do ogrodu I stwierdził, Że się ktoś dopuścił smrodu, Bo śmierdzi. Stanął śmierdziel, żeby fakt ten Ustalić I coś w związku z tym nietaktem Uchwalić. Więc się śmierdziel zebrał licznie W drzew cieniu, Protestując energicznie W imieniu. Potem ruszył po ogrodzie Pochodem, Krzycząc: "Hańba! Precz, narodzie, Ze smrodem!" Krzyczał, ryczał, ducha sławił (Nie ciało), Ale gdzie się tylko zjawił - Śmierdziało. Z tego morał się wywodzi Dla wielu: Nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu.      
No niech zgadnę w temacie "dobić Czapskiego" , o kogo to chodzi ? Hmmmm.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy zgadniecie o kim może być wiersz Juliana Tuwima! : ŚMIERDZIEL Przyszedł śmierdziel do ogrodu I stwierdził, Że się ktoś dopuścił smrodu, Bo śmierdzi. Stanął śmierdziel, żeby fakt ten Ustalić I coś w związku z tym nietaktem Uchwalić. Więc się śmierdziel zebrał licznie W drzew cieniu, Protestując energicznie W imieniu. Potem ruszył po ogrodzie Pochodem, Krzycząc: "Hańba! Precz, narodzie, Ze smrodem!" Krzyczał, ryczał, ducha sławił (Nie ciało), Ale gdzie się tylko zjawił - Śmierdziało. Z tego morał się wywodzi Dla wielu: Nie protestuj, gdy sam smrodzisz, Śmierdzielu.
komoRUSKI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Myślę, że w tym momencie nikomu nie jest do śmiechu, bo w końcu na kogo stawiamy? Na wyobraźnię czy realizm? Na jakie umocowanie (wsparcie) może liczyć w sejmiku młody niedoświadczony polityk z obcej opcji? I co zrobi sam nie mając zaplecza? Postawi na najemników! I co może być mniejszym złem, bo zło zawsze pozostaje złem! Ale trzeba dokonać wyboru tak, by nie żałować tego później. Do miłego  
Idzmy głosować tylko na Stefaniuka. Urzędasa dość. Może nastapią zmiany w tej biednej Bialej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...