Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Multikino w Lublinie kilka dni przed otwarciem (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez krzoy, 28 października 2013 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Martfi mnie brak kaplicy i że nikt tych multykinów nie poświęcił... Tak poważnie to aż chciało by się powiedzieć "no nareszcie", przyda się konkurencja dla plazy.  Z utęsknieniem czekam na kręgielnie! I będzie "olimpclusive" Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzoy, ile ty szkolnych klas skończyłeś? Bo czytając twoją wypowiedź wnioskuję że niewiele..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "HD" Ukończyłem 7 klas i jeden korytarz... Ale ty to pewnie co najmniej 12 klas (w tym ze 3 razy tą samą) i ze 3 korytarze. A nadal nie potrafisz odróżnić cytatów od poważnej wypowiedzi i nie masz poczucia humoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te kino ma system 4K ? bo jak nie to co to za nowość he he zapraszamy do Chełma na mega kino w systemie 4K i 3D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martfi mnie brak kaplicy i że nikt tych multykinów nie poświęcił... Tak poważnie to aż chciało by się powiedzieć "no nareszcie", przyda się konkurencja dla plazy.  Z utęsknieniem czekam na kręgielnie! I będzie "olimpclusive" Pozdrawiam!
Nie martw sie, zawsze możesz iść do Plazy - tam święcili pejsaci. Poczujesz się jak u siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mamy rozwinięty przemysł,nie ma bezrobocia,pracownik jest na wagę złota:do szczęścia brakowało tylko multikina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "głupka anty": Dzięki bo nie wiedziałem... teraz mogę spokojnie spać, że w plazie wszystko jest koszerne... Tylko rytualnie ubiję jakieś zwierzę i szabas... Martwię się o ciebie... wszędzie widzisz "pejsatych" a może to są szpiedzy, którzy cię śledzą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują. Mnie tam na pewno nie zobaczą. Zmagania irona mana z batmanem lub kobiety kota z kobietą ośmiornicą średnio mnie interesują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mamy rozwinięty przemysł,nie ma bezrobocia,pracownik jest na wagę złota:do szczęścia brakowało tylko multikina.
Zgadzam sie w 100% !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech budują. Mnie tam na pewno nie zobaczą. Zmagania irona mana z batmanem lub kobiety kota z kobietą ośmiornicą średnio mnie interesują
  ... ja od dawna nie chodzę do kina. Rozrywka dla ociężałych umysłowo. Z internetu mam tysiące filmów w najlepszej jakości i za friko, które sam wybieram .... a zapewniam was, że max 5 % z nich nadaje się do oglądania na trzeźwo, bo reszta to szajs i kloaka. ----------------------- Płacić za komerchę po 20 - 25 zł za bilet (która i tak niedługo poleci w TVN i POLSAT) to już zboczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygraj Ubrania z Kolekcji Jesień 2013 - MANGO, CUBUS, PULL&BEAR >>> rozdajemy-ubrania.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo i żeby na otwrcie tego Medzia Expertu jakies promo dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W siedlcach były prawdziwe okazje, dla łowców ;) Jak się wcześniej ustawie to można za grosze świetne agd wyłapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to wbijam z samego rańca, trzeba łapac co sie da :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, promo na otwarcie zawsze jest , tylko trzeba ruszyć tyłek w miare wczesnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po otwarciu, jakieś nieporozumenienie: jednka kolejka po popcorn, colę i bilety. Byłem tzreci !! i uwaga 17 min w kolejce !!, aż mi się rezerwacja ponoć sama zamknęła :)   Drugi raz się nie wybieram. Z radością wracam do Cinema City.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze polecam! To najlepsza rzecz jaka mnie ostatnio spotkała. Deb0308 - Dobre case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...