Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 chyba jednak wroce na budzyn po latach jesli takie problemy tam radni maja., zazdroszcze. dzien czy 2 czy codziennie??? jak wroce to codzienie becde plywal. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie czy i jak zakończyła się sprawa w sądzie pani byłej sekretarz Beaty N?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem natomiast jak skończył sie proces Opokowej żony OpokiTV, została dyscyplinarnie wylana z roboty za nadużycia, a Telewizorek nic na ten temat nie nakręcił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ekologia co na to. Wszędzie tylko widzi sie wędkarzy. A co mi za przyjemność siedzieć na plazy lub kąpać się i cały dzień słuchać hałas motorowek i  wąchać smród spalin. O tym nikt nie myśli. Czy zalew  do korzystania ma być znów  tylko dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
360 dni dla wędkarzy? Jacek Zając powinien wyleciec z Rady MIasta za te głupoty co tam wypowiada. nie wiedziałam ,że łowi się w listopadzie,grudniu,styczniu i w lutym   :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowi sie w listopadzie,grudniu , styczniu  i lutym. Tylko spod lodu jesli jest zamarxnięty. Motorówką nie popływasz. I nie czepiaj się Pana Zająca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łowi sie w listopadzie,grudniu , styczniu  i lutym. Tylko spod lodu jesli jest zamarxnięty. Motorówką nie popływasz. I nie czepiaj się Pana Zająca.
Jesli alicjabudzyn jesteś kobietą wędkującą to byś takiej bzdury nie napisała. Ja jestem kobieta wedkująca.i wiem dużo na temat wędkarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ekologia co na to. Wszędzie tylko widzi sie wędkarzy. A co mi za przyjemność siedzieć na plazy lub kąpać się i cały dzień słuchać hałas motorowek i  wąchać smród spalin. O tym nikt nie myśli. Czy zalew  do korzystania ma być znów  tylko dla wybranych.
Nie będzie ciągle skuterów i  motorowek.Ja juz mam wprawę i petycja raz dwa pójdzie gdzie trzeba.Ja juz mam wprawę. Tak było cztery lata temu i pomoglo. Jestem za Twoją słuszną wypowiedzią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk to nie burmistrz i nie lekarz. Jako Burmistrzem interesuje się nim CBA, jako lekarz dawno powinien siedzieć, bo nie potrafił uratować dziewczyny z wypadku, a miał wtedy właśnie dyżur w karetce i był niewyspany, bo na dyżur został przywieziony prosto z urzędu. MARNY LEKARZ, MARNY BURMISTRZ, MARNY CZŁOWIEK, ZWYKŁY KŁAMCA I MARIONETKA. Ponadto otacza się karanymi – Jach, łysymi judaszami, nieudacznikami, którzy najpierw Czubińskiemu służyli teraz tej miernocie. WŁODARCZYK PAKUJ SIĘ, BO TWÓJ KONIEC NADCHODZI.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo Tak! Kopacz to nie premier tylko lekarz! Jak tak może? A Czerw przy starostwie też straszy, że teraz to on stomatolog, protetyk i coś tam jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Kopacz podobnie jak Wlodarczyk leci na dwa fronty? Nie wiedzałam, że wciąż pacjentów przyjmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Kopacz podobnie jak Wlodarczyk leci na dwa fronty? Nie wiedzałam, że wciąż pacjentów przyjmuje.
Nie. Dorabia przy tych już nie dających życia: przekopuje ziemię na metr głębokości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie PKW nie ma Janczarka, jako kandydata na Burmistrza. Prawdopodobnie wycofał się po wpisach na Internecie, przestraszył się, bo pewnie są prawdziwe a on nie taki uczciwy jak się przedstawiał.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...