Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w sobotę gra z Concordią Elbląg i musi wreszcie wygrać

Utworzony przez J.J, 11 kwietnia 2014 r. o 18:50
na chwilę obecną problem jest bardzo duży ................... to nie P. Tataj a jego szkoleniowiec  powinien sobie zadać pytanie czy ja jeszcze coś mogę zrobić żeby ta  drużyna wygrywała jeśli nie to pora odejść a nie mścić się na jednym z najlepszych w tej chwili piłkarzach MOTORU.  kończ WSTYDU OSZCZĘDZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmura lbie bez mydla widze, ze Kasperczykowi wchodzisz miedzy uda. Ciekawe czy jakbys gral w tej druzynie to bys takie numery odstawial. Zawsze byles lamusem, ale ze az do tego stopnia sie znizyles zeby przeciwko chlopakom z druzyny stawac. Kasperczyk I Chmura WON!!! Pilkarze winni, porazek wiadomo to oni graja, ale dlaczego wiecznie Kasperczyk I sztab trenerski robia z siebie swiete krowy!!! Kto sciagal ten szrot w zimie? Nie kto inny jak pan Kasperczyk, reka reke myje Leszczu jak nie zrobisz z tymi ukladami porzadku to w tym nienormalnym klubie nigdy juz nie bedzie normalnie, czasem mi sie wydaje ze w czasach Paszkiewicza bylo o wiele lepiej mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chmura lbie bez mydla widze, ze Kasperczykowi wchodzisz miedzy uda. Ciekawe czy jakbys gral w tej druzynie to bys takie numery odstawial. Zawsze byles lamusem, ale ze az do tego stopnia sie znizyles zeby przeciwko chlopakom z druzyny stawac. Kasperczyk I Chmura WON!!! Pilkarze winni, porazek wiadomo to oni graja, ale dlaczego wiecznie Kasperczyk I sztab trenerski robia z siebie swiete krowy!!! Kto sciagal ten szrot w zimie? Nie kto inny jak pan Kasperczyk, reka reke myje Leszczu jak nie zrobisz z tymi ukladami porzadku to w tym nienormalnym klubie nigdy juz nie bedzie normalnie, czasem mi sie wydaje ze w czasach Paszkiewicza bylo o wiele lepiej mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj Garbarnia wygrała 1-0 ze Zniczem na wyjeździe. jak Motor nie wygra to spadek na 100%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek nie strzela, bo nie ma z czego! Na jesieni miał dogrywane to potrafił zawsze coś uciąć. Na napastnika, gra cały zespół! Najwygodniej zrobić kozła ofiarnego, ale z Kapitana???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiszpanie z Concordii zrobią młynek z obrony Motoru. Kasperczyk jesteś jednak nędznym trenerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady Lublin już przegrywają. Kasperczyk won!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...