Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin w sobotę gra w Pucharze Polski, klub potwierdził do gry nowych piłkarzy

Utworzony przez znudzony, 18 lipca 2014 r. o 17:50
Już się zaczynają durne tłumaczenia: trawa była nieskoszona heheheh A Tomasovia grała na innej trawie???? To jak będzie?? Motor spada jeszcze niżej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trawa za wysoka hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było pojechać i zobaczy jakie było boisko ja byłem i widziałem to nie boisko było tylko łąka na której rosła kończyna po kostki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zaczynają durne tłumaczenia: trawa była nieskoszona heheheh A Tomasovia grała na innej trawie???? To jak będzie?? Motor spada jeszcze niżej????
jak taki znudzony to po co czytasz i komentujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złej baletnicy rąbek spódnicy przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwiecki do Motoru - szkoda chłopaka bo waleczny, skuteczny i perspektywiczny - w Motorze zdemoralizuje się tak jak inni - naprawde szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trenerze w II lidze mieliście idealne warunki i jak skończyliście nie muszę przypominać a teraz macie wymagania że trawa nie byla skoszona MY KIBICE też mieliśmy wymagania byście grali idealnie za pieniądze miasta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...