Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Resovia 1:2. Piłkarze zawiedli trenera

Utworzony przez Mak d, 9 sierpnia 2014 r. o 20:25
Zaczyna się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już czas przyzwyczaić się że w Lublinie są dwa zespoły III ligowe. Ten drugi zremisował panowie redaktorzy. Może zacząć by tak sprawiedliwie o jednym i drugim. Dominacja Motoru przeminęła i trzeba sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można utworzyć spółki akcyjnej żużlowej i zlikwidować sekcję piłkarską? Hańba, hańba, hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niki masz rację Lublinianka zdobyła jeden punkt i powinno się to zaakcentować a nie pisać o przegranym Motorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalna organizacja meczu - wielu ludzi, ktorzy przyszli na mecz 20 minut przed jego rozpoczęciem weszło na stadion po pół godznie trwania I polowy. Na stadionie dominowali wulgarni kibole i wiele dzieci słuchało ich wulgarnych pzyspiewek typu sędzia h.. czy j...C PZPN. A całe widowisko zenująco słabe. Motor zaczął grac dopiero kiedy na boisku pojawił sie Mysliwiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego ja bylem przed kasa 16-40 a wszdlem 17-31 !Ten kul to dno pod wzgledem organizacyjnym i sportowym tylko szkoda tych wiernych jak psy kibicow.Prezes Leszcz takim jak byl pilkarzem jest prezesem!Zenada !W zyciu bym go nie zatrudnil do swojej firmy do organizacji i marketingu!Panie Prezydenice Zuk Pan zrobi porzadek z ta granda prezesow i innych pseudodzialaczy i pilkarzykow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zle napisalem chodzilo mi ,ze klub to dnoa gratuluje Lublinance-wiecej ani grosza nie doplace Leszczwi jego kolezkom i pseudopilkarzykom-Lublinianka Lublin brawo!Kasy malo a walcza do ostatniej minuty brawo chlopcy!Jestem z Was dumny!Teraz Stal Rzeszow!Walka !Walka!Walka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes to stefan pipa gramy Tylko na utrzymanie w 3 lidze ,kogo zatrudniacie ,chcę znac budżet Motoru i Lublinianki .Lublinianka jest ponizana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać motór!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MYŚLĘ ŻE TO TRENER ZAWIÓDŁ - BO JEST CIENKI JAK NIE WIEM CO !!!!! W NASTĘPNYCH KOLEJKACH ZOBACZYCIE SAMI !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze !Czas uaktualnić stronę Motoru albo całkiem zlikwidować bo Motor vel Szarowola jest w 3 lidze i długo w niej pozostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczoraj w Chelmie bylo jeszcze dosadniejsze lanie.Dlugimi okresami to Chelmianka byla zespolem dojrzalszym i cwanszym a nie Motor ktory ma jeszcze w skladzie paru drugoligowcow.Od straty drugiego gola zal bylo patrzec dobrze ze skonczylo sie na dwoch.Na pocieche zostaje tylko to ze przegralismy z dwoma liderami 3 ligi.....masakra.Z tej zbieraniny z zolkiewki zmudzi i innych wsi awansu nie bedzie,wczoraj mozna sie bylo o tym przekonac ostatecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trener zawiódł, nie widzę innego winnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale znawca piłki się znalazł! I to pół roku po meczu- co za refleks! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...