Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin lepszy od Izolatora

Utworzony przez olo, 21 marca 2015 r. o 21:57
Sprzedaż biletów TRAGEDIA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to jest przedsprzedaż aby nie było problemów z biletami ale jak zwykle debile czekają do końca z kupnem, a później płaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałby serdecznie podziękować Dyrektorowi MOSiR i rządzącym Miastem Lublin za wzorową i optymalną sprzedaż biletów na mecz. 65 minut stałem w kolejce i w momencie jak mecz trwał 25 minut wraz ze znajomymi daliśmy sobie spokój. Brawo panie Dyrektorze i Prezydencie. A później narzekacie, że Arena Lublin przynosi straty, że na mecze nie chcą chodzić rodzice z dziećmi. Jak już nie przyjdę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to jest przedsprzedaż aby nie było problemów z biletami ale jak zwykle debile czekają do końca z kupnem, a później płaczą.
Debile to ci którzy innych nazywają debilami a wystarczy czasami spojrzeć w lustro by prawdziwego debila zobaczyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bałaganu przy sprzedaży biletów dawno nie widziałem. Co najmniej kilkadziesiat osób zrezygnowało. My stalismy w kolejce od18.10. Weszliśmy na poczatku drugiej połowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tabeli po prawej stronie- II liga lider Kluczbork przegrywa z outsiderem Limanovią 0:4. To chyba jakiś żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile kibiców oglądało nasi victorię to tajemnica? Bierzesz się za informację to informuj zgodnie z wymogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ,co za sukces ! Pewnie trąbią o tym wszystkie telewizje świata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to 0-4 to nie są jaja,tylko sprzed chyba 2 tygodni haha,ale mają tempo uaktualniania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie można znaleść wypowiedzi naszego szmaciarza trenera o szmaciarskich wyczynach motorowych grajków ww pełkickiej BRAWO motur brawo Lublin-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,5 bramki stracone na mecz, stoimy w miejscu dużo strzelają dużo tracą obrona to tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu widzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronowice  WITAM jak zwykle nie dają rady z   sprzedażą  biletów, tylko się czeka tyle  czasu szkoda ze ten stadion ma mosir
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kolejce do kas 3 i 4  stalismy z kolegami ponad 60 minut. weszlismy w przerwie brama B. Organizacja tragedia, ochrona na wejsciu agresywna i nerwowa. chyba bylo do przewidzenia ze na pierwszy mecz przyjdzie sporo kibicow i mozna bylo otworzyc wiecej kas i lepiej to wszystko zorganizowac. moja uwage jeszcze taka jest, na derbach z lublinianka otwarta byla inna strona niz na meczu z izolatorem. czemu ma sluzyc taki chaos. jak sie do czegos nie nadajesz to sobie daj spokoj panie derektorze. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciężko mi uwierzyć, że są jeszcze chętni oglądać te beznadziejne ceremonie jakimi są mecze polskiej ligi. Mecze motoru to pokaz zwierzęcej agresji i cichociemnych obserwatorów tych że szopek. Doda ma większy iloraz inteligencji niż cały stadion razem wzięty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciężko mi uwierzyć, że są jeszcze chętni oglądać te beznadziejne ceremonie jakimi są mecze polskiej ligi. Mecze motoru to pokaz zwierzęcej agresji i cichociemnych obserwatorów tych że szopek. Doda ma większy iloraz inteligencji niż cały stadion razem wzięty. 
 
Bardzo ciężko mi uwierzyć, że są jeszcze chętni oglądać te beznadziejne ceremonie jakimi są mecze polskiej ligi. Mecze motoru to pokaz zwierzęcej agresji i cichociemnych obserwatorów tych że szopek. Doda ma większy iloraz inteligencji niż cały stadion razem wzięty. 
hehe, za to ty łośku masz poziom Ameby. Bez pozdrowień plebsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciężko mi uwierzyć, że są jeszcze chętni oglądać te beznadziejne ceremonie jakimi są mecze polskiej ligi. Mecze motoru to pokaz zwierzęcej agresji i cichociemnych obserwatorów tych że szopek. Doda ma większy iloraz inteligencji niż cały stadion razem wzięty. 
wiesz co?pierd,ol sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drużyna z tak beznadziejną obroną jak Motor nie ma co szukać na boisku. Może na łące za oldbojami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do organizatorów!!! kolejki kolejki kolejki do kas a stadion pusty pusty,w głowach też macie pustkę żeby nie można było zapewnić sprawnej sprzedaży biletu???ostatni raz próbowałem obejrzeć mecz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zmienić nazwę??? Np. Dziady Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...