Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Wólczanka 2:1. Koszmarne błędy gości dały zwycięstwo

Utworzony przez zico, 16 sierpnia 2014 r. o 17:07
Byłem na meczu i nigdy już nie przyjdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Gracz przyjezdnych był pewny, że sędzia odgwiżdże faul i… chciał złapać piłkę ręką. Arbiter wszystkich zaskoczył i wskazał na wapno. Z 11 metrów nie pomylił się Rafał Król, dzięki czemu lublinianie wrócili do gry    
To za chęci odgwizdał karnego? Myślałem, że przewinieniem jest dotknięcie piłki ręką a nie zamiar. Ktoś tu mataczy. Nie wiadomo tylko czy sędzia czy autor tekstu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fiuty z dziennika Skrzypek jest starszy od Lipca !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero trenera w klubie ale skoro są oszczędności  to sory  to widać po grze a JA GŁOŚNO......   ZMIAMA TRENERA W MOTORZE ZMIANA TRENERA   >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> i PREZESA <<<< CO WY ROBICIE WY NASZ MOTOR HAMBICIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki fachowiec jesteś to dawaj do klubu i będziesz trenerem i prezesem i zobaczymy co potrafisz pajacu,ale mi się wydaje ,ze ty zwykły burak jestes bo nawet odrobiny honoru nie masz żeby się podpisać z imienia i nazwiska tylko spinka na forum wiec zamknij jape i do budy psie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki fachowiec jesteś to dawaj do klubu i będziesz trenerem i prezesem i zobaczymy co potrafisz pajacu,ale mi się wydaje ,ze ty zwykły burak jestes bo nawet odrobiny honoru nie masz żeby się podpisać z imienia i nazwiska tylko spinka na forum wiec zamknij jape i do budy psie.
Bolek Agent Prezesa czuwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy karnawał w lublinie po VIKTORII z kozią wólka dobiegl końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy z imienia czy z nazwiska to i tak nic nie zmienia . nie wiem  na jakim Ty meczu  byłeś . W meczu z Wólczanką miałeś zajebistą taktykę wszystko wychodziło ( pomyśl zanim coś napiszesz ... żal było patrzeć jak grał MOTOR.A CO DO PREZESA------ CO TO ZA prezes który stawia walkę o środek  tabeli ... śmiech... w takim klubie jak MOTOR  jeden cel AWANS , ALE takie osoby jak ty będą się cieszyć  szkoda  słow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy z imienia czy z nazwiska to i tak nic nie zmienia . nie wiem  na jakim Ty meczu  byłeś . W meczu z Wólczanką miałeś zajebistą taktykę wszystko wychodziło ( pomyśl zanim coś napiszesz ... żal było patrzeć jak grał MOTOR.A CO DO PREZESA------ CO TO ZA prezes który stawia walkę o środek  tabeli ... śmiech... w takim klubie jak MOTOR  jeden cel AWANS , ALE takie osoby jak ty będą się cieszyć  szkoda  słow
Oczy ty człowieku pier***..sz widać że nie masz zielonego pijęcia więc sie nie odzywaj a jak chceesz awansu to dawaj kase do klubu zatrudia trenera z exa klasy i grajków jak lewandowski i innych a nie 70% składu to junioży i ty chcesz awansu zastanów się zanim coś napiszesz bardzo dobrze ze grają młodzi i regionu  
Bolek Agent Prezesa czuwa!
ty agen jude ze świdnika nie odzywaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorry znawco ,,kibol.. odłóż to zioło bo pieprzysz głupoty . ty masz pojęcie o  wszystkim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol - Ty jakiś idiota jesteś???  
Bolek Agent  
Jak taki fachowiec jesteś to dawaj do klubu i będziesz trenerem i prezesem i zobaczymy co potrafisz pajacu,ale mi się wydaje ,ze ty zwykły burak jestes bo nawet odrobiny honoru nie masz żeby się podpisać z imienia i nazwiska tylko spinka na forum wiec zamknij jape i do budy psie.
A Ty się podpisałeś z imienia i nazwiska?? Głąbie jeden
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE FART!!! Gdyby nie bylo swojaka, nie mowiac o karnym, znowu w plecy.Co za wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...