Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista przekroczył prędkość o 93 km/h. Chciał uciec policjantom

Utworzony przez szypki, 24 czerwca 2014 r. o 18:26
Kijanko go zlapali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kijanko go zlapali?
no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no
To jakaś POpierdułka a nie motocyklista że dał się złapać !!  ja bez białka śmigam piąty rok i żaden mi POŁA nie POdskoczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś POpierdułka a nie motocyklista że dał się złapać !!  ja bez białka śmigam piąty rok i żaden mi POŁA nie POdskoczy !!!
Do czasu , do czasu , a potem matka płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię policji ale wielki szacun , że tego frajera dorwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złapali na wędkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś POpierdułka a nie motocyklista że dał się złapać !!  ja bez białka śmigam piąty rok i żaden mi POŁA nie POdskoczy !!!
Podaj adres frajerze a już ci ten motocykl uszkodzę. Nie pojeździsz nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj adres frajerze a już ci ten motocykl uszkodzę. Nie pojeździsz nim.
BUCU !!!  Róg Brackiej i Reformackiej pod szóstym,czekam a odbijesz się jak od ściany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spier***ac to trzeba umieć a nie jechać 20 km po prostej z nadzieja na cud .majac 125 cm3 dobry jeździec robi jak chce każdy radiowóz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież policja mogła ustrzelić to ścierwo. Dlaczego nie strzelali do bydlaka? Po co policja nosi broń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież policja mogła ustrzelić to ścierwo. Dlaczego nie strzelali do bydlaka? Po co policja nosi broń?
Grożących ludziom nożem i pistoletem wypuszczają to będą do motocyklisty strzelać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...