Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Most sunie przez Wisłę

Utworzony przez rir, 28 września 2014 r. o 20:58 Powrót do artykułu
Nowa trasa 747 połączy krajową "dziewiętnastkę” (Białystok–Lublin–Rzeszów) z krajową "dziewiątką” (Radom–granica ze Słowacją w Barwinku)   BŁĄD... 19 KOŃCZY SIĘ W BARWINKU A 9 W RZESZOWIE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś przetłumaczy to zdanie: "Z szybkością 5 metrów na godzinę wykonawca nasuwana na podpory most przez Wisłę w Kamieniu. ". Co za analfabeta to pisał? Nikt nie sprawdza tekstów przed upublicznieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzi gdzie się kończy,ważne że droga będzie super:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łza się w oku kręci...Całe dzieciństwo spędziłem w tej okolicy na rybach w dzikim i pięknym miejscu, które teraz jest zepsute przez polityków... Wybudowali most do nikąd.... Żal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a prawda jest taka że jakosc nawierzchni drob jest do d...py, 2 lata i zaczynamy remonty....wierzcie lub nie ale tak bedzie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie zapędziliście się w ślepy zaułek chciwości ten most jest do niczego nie potrzebny tylko takie widzi mi się bogatych i ambitnych sadowniczków z opola i okolic ale co nabrali dla siebie z unii to czemu nie zrobić mostu   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie zapędziliście się w ślepy zaułek chciwości ten most jest do niczego nie potrzebny tylko takie widzi mi się bogatych i ambitnych sadowniczków z opola i okolic ale co nabrali dla siebie z unii to czemu nie zrobić mostu   
oj głupi, głupi jesteś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wojna murowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ciekawe kto zaprojektował drogę do 40 ton jeśli została stara droga a na tą starą droge nasypali trochę żwiru i gotowe . A   ta stara nawierzchnia   miała ogromne koleiny i była popękana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wku.., wnerwiają te komentarze... nie ma drogi, nie ma mostu - źle, zbudowali drogę, budują most - też nie dobrze Polska mentalność jest nie do ogarnięcia, ciągle tylko narzekania. Faktem jest że jakość polskich dróg jest opłakana i pozostawia wiele do życzenia jednak ma to spory związek ze zmianami ustrojowymi w naszym państwie. Otóż kiedyś drogi były budowane tak aby wytrzymywały nacisk ok. 10 ton ( takie wtedy były normy, gdyż cięższe pojazdy nie poruszały się wtedy po drogach) Po -89 r nasza gospodarka otworzyła się nieco na zachód i do Polski wjechały tzw TIRy często przekraczające znacznie wagę 12 ton. W związku z tym drogi zaczęły się rozpływać w lato, a w zimę topnieć razem ze śniegiem ; )  Ot i tajemnica jakości naszych dróg.  Teraz skoro budują drogi z nową warstwą podbudowy i z gwarancją na nacisk 40 ton to pozostaje nam się cieszyć że coś się dzieje i czekać na to ile ta droga wytrzyma ;) Trochę optymizmu! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma tylko buduje i buduje. Mamy tego dość. Do tej pory był spokój, były piękne krajobrazy, które teraz oszpecono. Na co to komu. Niedaleko jest most w Annopolu, DWA mosty w Puławach, ta Unia wykończy Polskę, zniszczy środowisko naturalne. Mam nadzieje, że po wyborach się to uspokoi. Polacy wrócą do władzy i skończą te budowy dróg. Te co są nam wystarczą, a część się rozbierze.  Pamiętajcie głosujcie na PIS  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma tylko buduje i buduje. Mamy tego dość. Do tej pory był spokój, były piękne krajobrazy, które teraz oszpecono. Na co to komu. Niedaleko jest most w Annopolu, DWA mosty w Puławach, ta Unia wykończy Polskę, zniszczy środowisko naturalne. Mam nadzieje, że po wyborach się to uspokoi. Polacy wrócą do władzy i skończą te budowy dróg. Te co są nam wystarczą, a część się rozbierze.  Pamiętajcie głosujcie na PIS
ten komentarz to chyba żart jakiś ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Mario Wu, najlepiej to wrócić do furmanek konnych, kosy, motyki i Książeczek Oszczędnościowych PKO. Niestety szkoda mi Pani że się pani bezkrytycznie zapatrzyła na ideologię(?) PiS-U. Partię niby prawicową ale tak mało postępową że aż ciarki przechodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa sprawa . a my zamiast filmu z budowy ,  zrobionego przez TV Lublin , będziemy oglądać po raz któryś w Discovery jak w USA się buduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten most to na Ludwika, czy na Fairy przesuwają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie region Lubelski będzie miał lepsze połączenia wiwksze kontakty wygode  z regionami Świetokrzyskie i Mazowieckie i odwrotnie brawo dziękujemy Hetmanowi i Struzikowi z Mazowsza ?.Tylko pogratulować choć tak bardzo póżno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie zapędziliście się w ślepy zaułek chciwości ten most jest do niczego nie potrzebny tylko takie widzi mi się bogatych i ambitnych sadowniczków z opola i okolic ale co nabrali dla siebie z unii to czemu nie zrobić mostu   
spier***aj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...