Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MOSiR rozpoczyna sprzedaż biletów na otwarcie stadionu

Utworzony przez Dorota, 15 września 2014 r. o 13:29 Powrót do artykułu
O widzę że Żuk zamierza zacząć spłacać dwumiliardowe zadłużenie miasta i spółek miejskich sprzedajac bilety na stadion. Potem zaczną drożeć wszystkie oplaty miejskie. Zacznie sie wyciąganie kasy od mieszkanców. Taki to z Żuka "wielki" ekonomista. Sam zadłużyl a mieszkancy mają splacać. Jak w ruskim banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że marnują potencjał wydarzenia, jakim jest otwarcie stadionu. Miał być wielki koncert znanego zespołu, a znów mielą telewizyjny chłam, tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że marnują potencjał wydarzenia, jakim jest otwarcie stadionu. Miał być wielki koncert znanego zespołu, a znów mielą telewizyjny chłam, tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Proponuję jednak kupić bilet, bo ten koncert może być największym wydarzeniem jakie odbędzie się na stadionie w dającej się przewidzieć przyszłości. Chociaż raz stadion będzie wypełniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Żuk nie sam zadłużył Gminę tylko wspólnie z Panem Kowalczykiem. Razem stworzyli Wspólną Kasę a dla pucu nazwali Wspólny Lublin. Teraz Pan Kowalczyk chce zadłużyć wyborców na internet w autobusach MPK. Ot takie sobie zachcianki na koniec kadencji. Co wypijem to dla nas bo za 2 miesiące nie będzie nas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Żuk nie sam zadłużył Gminę tylko wspólnie z Panem Kowalczykiem. Razem stworzyli Wspólną Kasę a dla pucu nazwali Wspólny Lublin. Teraz Pan Kowalczyk chce zadłużyć wyborców na internet w autobusach MPK. Ot takie sobie zachcianki na koniec kadencji. Co wypijem to dla nas bo za 2 miesiące nie będzie nas. 
Będzie, będzie kolejne 4 a może i 8 lat :) także spokojna twoja rozczochrana ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest bezkonkurencyjny i tyle w temacie, za dwa miesiące wszyscy to zobaczymy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest bezkonkurencyjny i tyle w temacie, za dwa miesiące wszyscy to zobaczymy ;)
Nie gadaj głośno tylko napisz do rodziny. Łysoń wygra ale na fujarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie, będzie kolejne 4 a może i 8 lat :) także spokojna twoja rozczochrana ;)
Za mało ma klakierów, żeby te 4 letnie badziewie i sukcesy Łysonia sprzedano wyborcom jak dobro Gminy. Nie wszystko złoto co się świeci. Te 4 lata to tombak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne te wpisy klakierów opłacanych przez PiS, przypomnę tylko, że przez 8 lat rządów waszego guru Pruszkowskiego w Lublinie nic się nie działo, miasto się zwijało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę że Żuk zamierza zacząć spłacać dwumiliardowe zadłużenie miasta i spółek miejskich sprzedajac bilety na stadion. Potem zaczną drożeć wszystkie oplaty miejskie. Zacznie sie wyciąganie kasy od mieszkanców. Taki to z Żuka "wielki" ekonomista. Sam zadłużyl a mieszkancy mają splacać. Jak w ruskim banku.
  niezła propaganda, żal czytać takie wypociny, "dwumiliardowe zadłużenie" "zaczną drożeć opłaty", no typowy ułomny PiSuar próbujący oczernić Żuka, który już zrobił dla miasta więcej niż trzech jego poprzedników razem wziętych  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezła propaganda, żal czytać takie wypociny, "dwumiliardowe zadłużenie" "zaczną drożeć opłaty", no typowy ułomny PiSuar próbujący oczernić Żuka, który już zrobił dla miasta więcej niż trzech jego poprzedników razem wziętych  :lol:
  Nie zwracać uwagi na sztabowców PIS - trwa kampania a oni jakoś na chleb zarobić muszą więc siedzą i piszą anonimowo w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja nie śpi, ale te wszystkie komentarze tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że p.Żuk to dobry prezydent. Jeśli PiS opluwa to znak, że się sprawdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzkie żale kalierów i warchołów Łysonia jaki On dobry. Szczególnie jak łysą głowę kieruje do fotografii. Tyle zrobił w Lublinie a co to zaraz pachołki łysonia krzyczą wszystko. No bo Lublin to był przed Łysoniem zburzony tornadem i trzeba było zacząć od nowa. Niech idą na Ruską i zobaczą jak wygląda teren miasta zajęty przez targ. Ruina i syf jak sami określają. Nie wiedzą, że za teren miejski odpowiada Prezydent i firma , z którą podpisał umowę na zarządzanie tym terenem. Kupiec opłaca placowe i ma sprzedawać towar a nie sprzątak i pilnować porządku za coś co opłacił . Klakierki Łysonia mają tak jak Temida opaskę na oczach i nic "nasiego" co mizerne nie widzą. Od 4 lat klepią:'ruszon nic nie zrobił a Łysoń wszystko". Ładna zbitka: nic i wszystko. Dowodów konkretnych nie ma ale tylko gadka szmatka. Nie jestem pisiorem ale widzę tę mizerię samochwały POpartą klakierami. Lublinowi potrzebny jest zarządca Miastem, który wyrwie te masy skierowane na margines niby " rzundami" POkrak i da Im szansę na lepsze życie. Bo POkraki to tylko: nasi, kumple i pachołki a reszta. Niech siedzi cicho i nic nie mówi jak my trwonimy Ich podatki i fundusze UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opozycja nie śpi, ale te wszystkie komentarze tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że p.Żuk to dobry prezydent. Jeśli PiS opluwa to znak, że się sprawdził.
Kumie ze mnie taka opozycja jak Ty jesteś obiektywny. Urodziłem się w Lublinie mieszkam tu już ponad 50 lat z dużą przerwą na studia w wielszym 3 x mieście niż Kozi Gród, kilka lat mieszkałem i mieszkam okresowo nad M. Śródziemnym bo tam nie ma zimy i głowa nie głupieje z mrozu jak w Polsce. No i widziało się trochę więcej niż w Lublinie i miało się kontakt z elokwentnymi bardziej ludżmi niż samochwała i POzer nijaki owad. A, że masa ludzi ma w d.. partie i partyjki a widzieli trochę świata i chcą, żeby i w Polsce dominowała przyzwoitość a nie kolesiowo, partyjniactwo zwałaszczające życie społeczne to Ich sprawa. i basta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...