Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby ktoś się chciał zapisać
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drżyjcie dłużnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś się chciał zapisać [/quote] IDIOTO skasuj ten link. To nie ta osoba w artykule jest "Ż" NIE "Z" więc to nie on.!!!
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś się chciał zapisać [/quote] inteligentny inaczej, spadaj
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dentysta sadysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
santa klauss napisał:
IDIOTO skasuj ten link. To nie ta osoba w artykule jest "Ż" NIE "Z" więc to nie on.!!!
Niestety, ale chyba to jednak ta sama osoba - Artur Ż, w linku brakuje kropki nad "Z". Po co od razu kogoś obcego wyzywać od idiotów?
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia sprawa, ale ja mam tam samochód w tym komisie... szkoda człowieka, sympatyczni ludzie z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21-050 Piaski - woj. lubelskie tel. 81 Ostro leczy, do końca życia.
Ostatnio edytowany 12 grudnia 2010 r. o 18:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne rzeczy dzieją się w lubelskim NFZ, które nie zawiera nowych kontraktów z wieloma lekarzami, którzy od lat współpracowali z NFZ, tak że nagle zostają oni bez dochodów. Zabójca został w ten sam sposób potraktowany (postępowanie 03-11-001355/STM/07/1/07.0000.218.02/1) i widać nerwy nie wytrzymały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JJ napisał:
Dziwne rzeczy dzieją się w lubelskim NFZ, które nie zawiera nowych kontraktów z wieloma lekarzami, którzy od lat współpracowali z NFZ, tak że nagle zostają oni bez dochodów. Zabójca został w ten sam sposób potraktowany (postępowanie 03-11-001355/STM/07/1/07.0000.218.02/1) i widać nerwy nie wytrzymały.
Stomatolog bez dochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
santa klauss napisał:
IDIOTO skasuj ten link. To nie ta osoba w artykule jest "Ż" NIE "Z" więc to nie on.!!!
Proszę mnie nie obrażać. Jeśli kogoś chcesz obrażać, to zrób sobie to do lusterka, będzie akurat. Szkoda, że niektórzy nie umieją czytać i nie znają takiej magii internetu, tudzież elektronicznego pisma, że znaki diakrytyczne są nie akceptowane w niektórych aplikacjach. Ewentualnie, nie biorą pod uwagę literówek, lub ewentualnie nie potrafią kojarzyć faktów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka który resztę życia spędzi w więzieniu, jeszcze bardziej szkoda że z naszych podatków będzie utrzymywany w więzieniu! Szkoda człowieka który zginął, ale najwidoczniej zasłużył na to! Do uczciwych ludzi raczej się nie strzela tyle razy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwileczkę,bodajże zamojski sąd 61-letniemu zabójcy sąsiada wymierzył wyrok dwóch lat pozbawienia wolności a temu grozi dożywocie ????? To od czego to zależy? Od tego gdzie sędzia studia kończył. Coć mi sie wydaje że naszą Temidę w noktawizor wyPOsażono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak było akurat w tym przypadku, ale jeśli nie spłacał długów to znaczy że oszust i złodziej, a za odstrzelenie oszusta i złodzieja powinna być nagroda nie kara .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jeszcze nie wiadomo na 100% o co dokładnie chodziło - chociaż z reguły jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.. Byłabym w stanie zrozumieć ojca , któremu ktoś zabił dziecko i chce się zemścić albo inną podobną sytuację, ale jeżeli chodzi o kasę , to ten który strzelał to zwykły bandzior!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan żygalski był kumplem byłego komendanta policji z Piask - Sławomira L. Ciekawe skąd Żygalski miał amunicję do pistoletów? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasik napisał:
Chyba jeszcze nie wiadomo na 100% o co dokładnie chodziło - chociaż z reguły jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.. Byłabym w stanie zrozumieć ojca , któremu ktoś zabił dziecko i chce się zemścić albo inną podobną sytuację, ale jeżeli chodzi o kasę , to ten który strzelał to zwykły bandzior!
A ten do którego strzelał to niewinna przypadkowa ofiara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dasdas napisał:
Proszę mnie nie obrażać. Jeśli kogoś chcesz obrażać, to zrób sobie to do lusterka, będzie akurat. Szkoda, że niektórzy nie umieją czytać i nie znają takiej magii internetu, tudzież elektronicznego pisma, że znaki diakrytyczne są nie akceptowane w niektórych aplikacjach. Ewentualnie, nie biorą pod uwagę literówek, lub ewentualnie nie potrafią kojarzyć faktów!
Jak tak cię to uraziło to sorry. Możliwe, że to on. Ale zważ, że polskich dziwnych nazwisk jest do groma, więc o pomyłkę nie trudno, a podać kogoś za mordercę łatwo. Prawda? Zwłaszcza, że w mediach ogólnopolskich mówiono, że praktykował w Łęcznej (co nie wyklucza, że i w wspomnianych Piaskach). Niestety właśnie umiem czytać, a na stronach, gdzie odnalazłem jego gabinet bez problemu można pisać poprawnie. Nie moja wina, że ludzie olewają znaki dialektyczne w internecie - nawet przy swoich nazwiskach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieistotne napisał:
Jak tak cię to uraziło to sorry. Możliwe, że to on. Ale zważ, że polskich dziwnych nazwisk jest do groma, więc o pomyłkę nie trudno, a podać kogoś za mordercę łatwo. Prawda? Zwłaszcza, że w mediach ogólnopolskich mówiono, że praktykował w Łęcznej (co nie wyklucza, że i w wspomnianych Piaskach). Niestety właśnie umiem czytać, a na stronach, gdzie odnalazłem jego gabinet bez problemu można pisać poprawnie. Nie moja wina, że ludzie olewają znaki dialektyczne w internecie - nawet przy swoich nazwiskach...
znaki diakrytyczne kretynie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znieczulica totalna. Ten bandyta zabił z pełną premedytacją człowieka i uciekł jak szczur. Wzasadzie to, że uciekł to zrozumiem, ale żeby zabić człowieka. To nie jest gra. Teraz w pierdlu będzie postrzegany jak bohater.Powinien sam sobie strzelić w ryj jak taki kozak. Nie potępiam samosądu kiedy naprawde dzieje się ekstrema i kiedy państwo nie może lub nie chce wydać wyroku. Jakim trzeba być killerem, żeby dać się nagrać na monitoring i zostać złapanym w kilka godziń po zbrodni z materiałami wybuchowymi na siedzienu samochodu. Lubelski Leon Zawodowiec albo Richard Kimble.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...