Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2730 odpowiedzi w tym temacie

#861 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 21:23

Mieszkańcu Wierzchowisk o którą drogę tak długo prosisz? I radzę obmyć oczy bo nigdy nic nie zobaczysz co się dobrego robi!!!!!!!!!

#862 ~Imię~

~Imię~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 08:24

Mieszkańcu Wierzchowisk o którą drogę tak długo prosisz? I radzę obmyć oczy bo nigdy nic nie zobaczysz co się dobrego robi!!!!!!!!!

Co "dobrego" sie robi to sie pisze w Wieściach. A co sie nie robi albo sie robi byle jak, to sie tu pisze. :) :lol: :D Podobno kostkę pod szkołą sie na błoto kładzie. Niech ktoś sprawdzi jak może.

#863 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:39

Co "dobrego" sie robi to sie pisze w Wieściach. A co sie nie robi albo sie robi byle jak, to sie tu pisze. :) :lol: :D Podobno kostkę pod szkołą sie na błoto kładzie. Niech ktoś sprawdzi jak może.

To prawda. A pamietacie jak ocieplali Osrdek Zdrowia jak śnieg spadł i była wigoć. I już od dołu zaczyna odłazić. Wszystko robione jest na odpier***.

#864 ~Gall Anonim~

~Gall Anonim~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:32

A tfu, poznać chama po jego wypowiedziach i kłamstwach!!!Wydawało sie ze język pogardy i insuacji został opanowany na tym forum, niestety znów jeden, czy dwóch niedojdów poprawia sobie samopoczucie przedświąteczne obrazając innych.Co chcesz baranie od Kowalika,Rogoży, Wieleby,czy Taradysia?Czy któryś z nich powiedział że napewno startuje na wójta?Nie ten czas i miejsce,a ty alfo i omego a tak naprawdę życiowa niedojdo próbujesz nam wmawiać swoje urojenia.A tak na marginesie,też byłam na zebraniu i odniosłam zgoła inne wrażenie!!! Ciekawe co ty niedojdo życiowa sobą reprezentujesz i co osiągnąłeś w swoim tchórzliwym życiu, poza umiejętnym ukrywaniem się i dokopywaniem lepszym od siebie.

No no jakaś chyba próba namierzania(zaleźliśmy wójtowi i jego palstrowi -przewodniczącemu). KIedyś blokowali niewygodnych a teraz robią za agentów. Coś mi ktoś mówił , że nasza gminna wie o niewygodnych internautach.

#865 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 12:37

Normalnie cenzura się pojawiła. Strach się bać.

#866 ~lusy~

~lusy~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 22:57

To prawda. A pamietacie jak ocieplali Osrdek Zdrowia jak śnieg spadł i była wigoć. I już od dołu zaczyna odłazić. Wszystko robione jest na odpier***.

Oj coś mi się zdaje że dopiero to wszystko zacznie się sypoać za niedługo. Czy to taka rzetelność naszych firm budowlanych, czy plany złe czy nie ma komu pilnoiwać? Nie mam tu złych intencji żeby kogoś podejrzewać ale pytam się czy wyrobimy na remonty tych unijnych budowli i remontów za pare lat. A może tak jak pegieery pójdzie w ruinę to wszystko.

#867 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 07:03

No no jakaś chyba próba namierzania(zaleźliśmy wójtowi i jego palstrowi -przewodniczącemu). KIedyś blokowali niewygodnych a teraz robią za agentów. Coś mi ktoś mówił , że nasza gminna wie o niewygodnych internautach.

Normalnie cenzura się pojawiła. Strach się bać.

Sam pytasz, sam odpowiadasz i jak zwykle pleciesz głupoty.Przecież każdy internauta wie że jedynym moderatorem jest Dziennik Wschodni i tylko od niego zależy ewentualna korekta np.obrażliwych,czy wulgarnych treści, co zresztą nie robi.A to że jest kilku tchórzliwych pseudodziałaczy którym się wydaje że można kłamać i obrażać anonimowo to już inna bajka... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#868 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 08:49

Sam pytasz, sam odpowiadasz i jak zwykle pleciesz głupoty.Przecież każdy internauta wie że jedynym moderatorem jest Dziennik Wschodni i tylko od niego zależy ewentualna korekta np.obrażliwych,czy wulgarnych treści, co zresztą nie robi.A to że jest kilku tchórzliwych pseudodziałaczy którym się wydaje że można kłamać i obrażać anonimowo to już inna bajka... :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Ale każdy kto ma pojęcie o komputerach wie, że są sposoby aby podejrzeć co inni robią i piszą na swoich komputerach. Zawirusowane maile, konie trojańskie, keyloggery, usb ze szpiegowskim oprogramowaniem i inne. Ja raz na jakiś czas sprawdzam swojego kompa, mam dobrego firewalla i dynamiczne zmienne IP. Wam też radzę sprawdzajcie swoje komputery co najmniej raz w tygodniu i nie otwierajcie maili od nieznajomych. Dla własnego bezpieczeństwa.

#869 ~July~

~July~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 08:56

Czego od razu pseudodziałaczy. Niech nawet on czy ona sobie będzie tchórzliwa i pseudodziałacz ale kto pyta nie błądzi i może co dobrego z tego wyjdzie dla ogólu. Niema sie co tak obrażać. Z drugiej strony to niektóre wpisy za mocne i nawety chamskie,

#870 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 09:38

Dokładnie, mam nadzieję, że dzieki tym wpisom chamskim czy nie ludzie zaczną się zastanawiać i pytać. W końcu władze żyją i wydają nasze pieniądze, często zarobione w pocie czoła. Mamy prawo wiedzieć co się z nimi dzieje i czy wydawane są mądrze.
Ja wiem, że Pan Wójt do czasu ostatnich wyborów i pojawienia się ego forum "czuł się jak pączek w maśle" ale czasy się zmieniają. Ludzie są coraz bardziej świadomi. i chwała Bogu.

#871 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 10:04

Tak, przyglądajmy się i krytykujmy. Tylko piszmy prawdę i nie obrażajmy.Każdemu należy się szacunek a nieraz czytając wypowiedzi wydaje się że ludzie pełniący władze,dodajmy z wyboru większości to naprawdę kanalie,które świadomie działają przeciwko nam.Każdy z nas kiedyś może się znależć po drugiej stronie i zapewne oczekiwałby chociaż trochę szacunku i przyzwoitości...

#872 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 11:58

Tak, przyglądajmy się i krytykujmy. Tylko piszmy prawdę i nie obrażajmy.Każdemu należy się szacunek a nieraz czytając wypowiedzi wydaje się że ludzie pełniący władze,dodajmy z wyboru większości to naprawdę kanalie,które świadomie działają przeciwko nam.Każdy z nas kiedyś może się znależć po drugiej stronie i zapewne oczekiwałby chociaż trochę szacunku i przyzwoitości...

Tylko ze wiekszosc napisanych tutaj rzeczy to prawda. A prawda w oczy kole.

#873 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 12:38

Teraz ja na Wójta! Pani sekretarz już mnie zapewniła.

#874 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:23

A Pani Sekretarz to niech lepiej na emeryturę się szykuje a nie stołki bedzie rozdawać.

#875 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 13:52

Nie raz widziałam jak Wieleba z Kedzierska na rowerkach pomykali. Podejrzewam, ze juz wszystko maja obgadane jak po wyborach stanowiska w gminie obsadzic. I znowu bedzie mafia.

#876 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:00

A może by tak ktoś się zajął mafią w szkole w Modliborzycach? Tam to dopiero jest ciekawie. Liceum się już rozlatuje bo nie ma kto porządnie uczyć. To jest temat!!!

#877 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:42

To juz dawno ktos pisał ze Wójt nie ma kontroli nad szkołami, które sa przechowalniami dla jego znajomych i zonki. Dlaczego Kowalik toleruje nauczyciela pijaka co na bani do pracy przychodzi? Jedna klika i tyle. Wieleba tez to ma gdzies. Wszyscy siebie warci.

#878 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:58

A może by tak ktoś się zajął mafią w szkole w Modliborzycach? Tam to dopiero jest ciekawie. Liceum się już rozlatuje bo nie ma kto porządnie uczyć. To jest temat!!!

Był taki czas kiedy żałowałem że poszedłem do Janowa do liceum a nie tutaj. Moi znajomi z klasy bardzo sobie chwalili poziom nauczania, nauczycieli. Później poszli na dobre studia, pokończyli je. Ale to było dawno, tuż po powstaniu szkoły. Można było zrobić super liceum, takie żeby kandydaci bili się o miejsca. Później zaczął się typowy modliborski scenariusz: potrzebne były etaty dla "bardziej zasłużonych" nauczycieli (czytaj - dobry nauczyciel to ten którego dobrze znam a nie lepiej uczący), niektóre "lepsze nazwiska" musiały mieć lepsze oceny niż zwykłe nazwiska. Teraz jest już po sprawie i żadne pomysły tego nie wskrzeszą. Słyszałem że mają być stypendia. Mówi się że umarłemu kadzidło nie pomoże. I racja. Żaden odpowiedzialny rodzic nie pośle dziecka do szkoły tylko po to żeby wziąć po 100 czy 200 zł stypendium przez 3 lata. Niechby i po 1000 miesięcznie. A potem co? Na jakie studia trafi absolwent takiej szkoły i jak sobie poradzi. To wiedzą wszyscy tylko się nie mówiło tego głośno. Znajomi którzy mają dzieci, (niektóre za rok pójdą do szkoły średniej) mówią że w życiu nie poślą tutaj swojego dziecka. Remontuje się szkołę, dachy widzę chodniki - ale ludzie na miłość boską - szkoła ma przede wszystkim dobrze, rzetelnie, sprawiedliwie uczyć a nie wyglądać (zdębiałem jak porównałem wyniki egzaminów i matur z ostatnich lat - a przecież troszkę się pomagało, prawda ;) ;) ;) ?. Szkoda zmarnowanej szansy. Mogliśmy mieć dobre liceum w naszym jeszcze nie-mieście. Teraz łapiemy kogo się da "na sztukę". Jakby moja firma pozwoliła sobie na fuszerkę to straciła by markę i renomę. Później trzeba lat aby odzyskać zaufanie. Podstawowa zasada marketingu. Ktoś się nie douczył.

#879 ~Swer~

~Swer~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:18

Nasuwa mi się przykład. Czemu świetny pedagog, nauczycielka fizyki i matematyki z Modliborzyc musiała jeździć po wioskach i tam nauczać bo w Modliborzycach zawsze brakowało dla niej miejsca? Dwie przeszkody - była niesamowicie inteligentna i oczytana i niesamowicie sprawiedliwa. Nie lubimy ludzi inteligentnych bo trza równać w dół. Słyszałam że jest już na emeryturze i pracuje na odległej wiosze. Nie wychylać się, udawać głupszego. Tisze jediesz, dalsze budiesz. Lepszy mierny ale wierny. Stare zasady Wojewódzkiego Uniwersytetu Marksistowsko Leninowskiego. Prawda?

#880 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:39

NIestety, dopóki szkoła będzie przechowalnią dla znajomych Wójta, tak będzie. I niestety ani piękne elewacje ani chodniki nie spowodują, że nagle będą tłumy. I jak ktoś wcześniej powiedział, dla dobrych nauczycieli etatu nie ma i muszą się tułac po innych szkołach a dla "włazodupów" pełno nadgodzin.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych