Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
komentarz: brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieję że wreszcie skończy się ERA pana KOWALIKA. oby p. Gomlka wygral!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kowalik czuje się jak "Pan na Włościach" miejmy nadzieje, że jego władanie szybko się skończy. Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy...Panie Włodku trzymamy kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Kowalika było na rogalika , za Gomółki nie starczy na suche bułki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed wyborami na mojej wsi na której mieszkam był p.Gomólka. obiecywał, że jeśli na niego zagłosuje i wygra dostanę dobrze płatną prace. początkowo uwieżyłam. powiedziałam nawet sąsiadkom aby oddały na niego głosy.one powiedziały że napewno oddadzą, bo p.Gomółka obiecał im prace.było nas 5 które usłyszałyśmy te same słowa od kandydata, ale mogę nie założyć że że mówił tak każdemu. czy gdyby przeszedł zapewnił by nam wszystkim prace? chyba żeby to uczynić musiał by pozwalniać 5/7 osób zatrudnionych aktualnie. uważam że pan Gomółka jest kłamcą i nie warto na niego głosować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie GOMÓŁKA pan najpierw niech skończy studia i zdobędzie WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE, bo z nieukami nie rozmawiamy!!!!!! Jak się to panu uda ha ha ha to może wtedy pomyślimy czy na pana głosować. A tak przy okazji troszkę szacunku i nauka mówienia DZIEŃ DOBRY wskazana, ponieważ to świadczy o kulturze osobistej. Co do świetnie płatnej pracy jaką pan obiecywał dobre sobie. Mam pytanie zwolni pan wszystkich dotychczasowych pracowników Gminy, przypominam, że istnieje coś takiego jak Sąd Pracy, jakby pan nie wiedział. Napisałabym pozdrawiam, ale nie takich jak pan omijam wielkim łukiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Kowalik czuje się jak "Pan na Włościach" miejmy nadzieje, że jego władanie szybko się skończy. Mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy...Panie Włodku trzymamy kciuki !!!
Za tego nieuka po szkole średniej będziesz trzymał kciuki, przemyśl to szkoda kciuków dla takiego czegoś;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na naszej wiosce pan Gomółka wybrał sobie "ciekawych ludzi" do Rady Gminy, sam ma średnie wykształcenie, a jego kandydaci w większości podstawowe dobre sobie. Co ten człowiek sobie wyobraża, że ludzie po studiach będą na kogoś takiego głosowali. Przecież te osoby nie nadają się na te funkcje. Tam potrzeba ludzi odpowiedzialnych, a nie takich ... pożałowania godne!!!!! Panie Gomółka przestań pan oszukiwać ludzi, na dobre to panu nie wyjdzie. A nagabywanie i nachodzenie ludzi w domach to brudna polityka, pan się zachowuje jak p. Kaczyński szalony polityk;)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My wszyscy którym pan Gomółka obiecał pracę stanowimy już prawdziwa armię ludzi .Nasz kochany wybawicielu musisz zostać conajmniej wojewodą aby nas wszystkich zatrudnić! Co zrobiłeś NASZ PANIE przez trzy kadencje w radzie powiatu , wszak tam jest Powiatowe Biuro Pracy które podlega starostwu . Gdzie wtedy bywałeś NASZ CUDOTWORCO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt bez matury lepiej niech idzie hodować kury!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodku, pana miejsce jest w wychodku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miejsce Kowalika jest przy sprzątaniu chodnika Pragnę dodać że on również nie popisał się przyjmowaniem do pracy ludzi z Modliborzyc. A jak całą gminę opanowali ludzie z wierzchowisk jak jakaś epidemia to dobrze????????????? przecież tutaj aż się roi od Wójta rodziny. Ludzie po prostu przejrzyjcie na oczy przecież obecny wójt to nawet mówi jak kobieta jakby buł gejem jakimś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak a Gomółka otworzy chyba burdel a sam bedzie alfonsem zeby tych wszystkich ludzi zatrudnic którym obiecał prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi wiadomo, to z Wierzchowisk w UG pracuje tylko 2 osoby a pozostali to mieszkańcy Modliborzyc i okolicznych wiosek, wiec żadna epidemia nie grozi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODAJCIE NAZWISKA TYCH OSÓB KTÓRE SĄ SPOKREWNIONE Z KOWALIKIEM I PRACUJĄ W GMINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dwojga złego wybierzmy lepszego GOSPODARZA! a nie ŁGARZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co będzie z Naszą Gminą jeśli Pan Gomółka, osoba bez wykształcenia i pojęcia o czym kolwiek dostanie władzę?? Ja wiem Nasza Gmina cofnie się wstecz, nic nie będzie się rozwijać tylko sam będzie czerpał korzyści, co można potwierdzić tym iż w czasie gdy był Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury nie zrobił nic!!! A czas kiedy to był radnym powiatowym czy zrobił coś dla Gminy Modliborzyce?? NIE!!! Potrafi tylko manipulować ludźmi!!! Gdyby miał chociaż trochę godności to stanął by uczciwie w wyborach a nie ośmieszał się obiecując "gruszki na wierzbie" choć do tej pory jego praca nie przyniosła, żadnych owoców i zapewne nie przyniesie! Niech każdy głosuje według własnego sumienia a nie sugeruje się pustymi obietnicami! Każdy widzi sam jak Nasza Gmina się zmieniła w ostatnich latach i będzie jeszcze lepiej jeśli zaufamy kolejny raz osobie, która włożyła w to dużo trudu, zaangażowania i siły dla dobra Nas Wszystkich! W dzisiejszych czasach potrzebne jest doświadczenie i kompetencja abyśmy mogli dalej się rozwijać i nie pozostawać w tyle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko jak pan Gomółka w Lja był to raczej nie widać było żeby tak Janów się cofną w cywilizacji...;p a co do wykształcenia to zastanówcie się ilu ludzi w naszej mieścinie zajmuje ważne stanowiska,a są wyłącznie po podstawówce albo ukończyli marne zawodówki...;d mówcie szczerze jak nastanie nowy wójt to z czasem i nastąpi redukcja etatów...;p Każdy boji się o swoją D***...;D a co do gminy to zastanówcie się ilu ludzi pochodzi z Wierzchowisk,a teraz mieszka w Modliborzycach...;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
tak tylko jak pan Gomółka w Lja był to raczej nie widać było żeby tak Janów się cofną w cywilizacji...;p a co do wykształcenia to zastanówcie się ilu ludzi w naszej mieścinie zajmuje ważne stanowiska,a są wyłącznie po podstawówce albo ukończyli marne zawodówki...;d mówcie szczerze jak nastanie nowy wójt to z czasem i nastąpi redukcja etatów...;p Każdy boji się o swoją D***...;D a co do gminy to zastanówcie się ilu ludzi pochodzi z Wierzchowisk,a teraz mieszka w Modliborzycach...;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was wszystkich;/ czy dotychczasowy wójt dał Wam pracę?? zastanówcie się nad tym ,obecny wójt zarabia przez miesiąc tyle co zwykła rodzina musi harować przez prawie cały rok.Owszem dla gminy zrobił dużo,ale miał na to przeznaczone środki więc musiał coś zrobić. Gdy Pan Kowalik z Modliborzyc zrobi miasto (będzie musiał jeszcze połączyć conajmniej inne dwie miejscowości) zostanie podwyższony podatek:) podoba Wam się to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...