Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1908 odpowiedzi w tym temacie

#361 ~zwyczajna~

~zwyczajna~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 21:41

Coś to wszystko czarno widzę.Chyba nasza gmina bankrutuje.Zero imprez.Dni Modliborzyc we wrześniu - ha ha. To będzie chyba święto wykopków buraków bo buraki rządzą. Czyzby fundusze znowu poszły na premię dla zarządu? A przewodniczący mówi przed wyborami, że będzie wiecej imprez!! ale obłuda.Tak okłamywać za te kilka srebrników miesięcznie. Dobrze , że mamy remizję i zapraszamy tam młodzież,przychodźcie kiedy otwarte w końcu to za nasze piniądze te gnidy żyją.

jaki autor taki wpis- to wszystko a tak dużo mówi.Gdybyś zechciał dowiedzieć się czegoś o Dniach Modliborzyc i programie to zapraszam do GOK-u.

#362 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 22:46

Coś to wszystko czarno widzę.Chyba nasza gmina bankrutuje.Zero imprez.Dni Modliborzyc we wrześniu - ha ha. To będzie chyba święto wykopków buraków bo buraki rządzą. Czyzby fundusze znowu poszły na premię dla zarządu? A przewodniczący mówi przed wyborami, że będzie wiecej imprez!! ale obłuda.Tak okłamywać za te kilka srebrników miesięcznie. Dobrze , że mamy remizję i zapraszamy tam młodzież,przychodźcie kiedy otwarte w końcu to za nasze piniądze te gnidy żyją.

PARODIA!!! dzieciaku...:)

#363 ~pomocnik~

~pomocnik~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:24

Graliśmy wczoraj na stadionie. Nie cierpię tego forum bo myslałem ,że tu same ściemy ale ktoś wcześniej napisał prawdę. Słupy są za blisko płyty od strony byłego GSu i jest to bardzo niebezpieczne. Kto był to widział. Ktoś tu chyba nie miał pojęcia ile jest wart ludzkie zdrowie. Lampy chcemy kupić trochę lepsze bo te najtańsze trochę ciemne. Może ktoś coś jeszcze naprawi. Bez urazy ale piniądze źle zagospodarowane.

#364 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 20:26

Graliśmy wczoraj na stadionie. Nie cierpię tego forum bo myslałem ,że tu same ściemy ale ktoś wcześniej napisał prawdę. Słupy są za blisko płyty od strony byłego GSu i jest to bardzo niebezpieczne. Kto był to widział. Ktoś tu chyba nie miał pojęcia ile jest wart ludzkie zdrowie. Lampy chcemy kupić trochę lepsze bo te najtańsze trochę ciemne. Może ktoś coś jeszcze naprawi. Bez urazy ale piniądze źle zagospodarowane.

Moze pieniadze zle zagospodarowane,ale Wojt z tej inwestycji zadowolony. Swoje wziol.

#365 ~napastnik~

~napastnik~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 15:18

Moze pieniadze zle zagospodarowane,ale Wojt z tej inwestycji zadowolony. Swoje wziol.

No i na dodatek brak dojazdu na płytę boiska i do zaplecza technicznego , no i nie pomyślano nad suszą najbliższy hydrant 100 metrów brak systemu nawadniania tragedia, ale jest boisko i juz dobrze

#366 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 01:20

wszystkim naraz nigdy nie dogodzi, ciekawe czy Wy ("gość" i "napastnik") potrafilibyście tak, macie odwagę krytykować to idźcie do gminy tam nikt drzwi nie zamyka na klucz i wyraźcie tam swoją opinie a nie odważni krytykować bo anonimowi!

#367 ~Megi~

~Megi~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 13:40

Ja mam tylko nadzieje ze w nastepnych wyborach pojawi się jakiś rozsądny kandydat i skończy się koleżńsko-biznesowy układ Pana Kowalika....daj Boże.

#368 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 10:47

Ja mam tylko nadzieje ze w nastepnych wyborach pojawi się jakiś rozsądny kandydat i skończy się koleżńsko-biznesowy układ Pana Kowalika....daj Boże.

Akurat, aż się ździwisz :) :)

#369 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 17:13

No Pieknie !!! Dlaczego przed mieszkańcami Gminy Modliborzyce zostały zatajone wyniki kontroli Regionalnej Izby Obrachynkowej ? Zapraszam do lektury http://www.lublin.rio.gov.pl/?a=1728 Aż włos staje na głowie co wyczynia “ekipa” Kowalika...Czyżby ustawione przetargi? Sami wyciągnijcie wnioski...

#370 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 18:23

P. Anno, nikt wyników kontroli RIO nie zataja, są zawsze dostępne na ich stronie internetowej. Proszę również ze zrozumieniem przeczytać to wystąpienie pokontrolne bo akuratnie przetargi to są dobrze prowadzone. A Kowalik to ma dobrych ludzi do pracy, nie to co w naszej gminie...

#371 ~Mot~

~Mot~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 21:02

No Pieknie !!! Dlaczego przed mieszkańcami Gminy Modliborzyce zostały zatajone wyniki kontroli Regionalnej Izby Obrachynkowej ? Zapraszam do lektury http://www.lublin.rio.gov.pl/?a=1728 Aż włos staje na głowie co wyczynia “ekipa” Kowalika...Czyżby ustawione przetargi? Sami wyciągnijcie wnioski...

Dziękuję za ciekawy link.Skala niekompetencji p.Kowalika i jego"ekipy" jest przytłaczająca.A może to nie niekompetencja tylko działania celowe?W żadnej innej kontrolowanej gminie nie ma tyle nieprawidłowości co w Modliborzycach...

#372 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 21:57

P. Anno, nikt wyników kontroli RIO nie zataja, są zawsze dostępne na ich stronie internetowej. Proszę również ze zrozumieniem przeczytać to wystąpienie pokontrolne bo akuratnie przetargi to są dobrze prowadzone. A Kowalik to ma dobrych ludzi do pracy, nie to co w naszej gminie...

No tak... to tylko wystapienie pokontrolne...niestety. Protokół z kontroli to dopiero by była lektura :) Widać, że Pani dobrze nie przeczytała. Przetargi są dobrze przeprowadzanę? To dlaczego w przetargu zwiazanym z remontem GOK-u bezpodstawnie odrzucono dwie oferty? Dopuszczono firmy, które nie spełniały wymogów formalnych, nie dano ogłoszenia w gazecie o przetargu powyżej 10.000 euro... wymieniać dalej?

A nawiasem mówiąc skoro p. Kowalik ma dobrych ludzi do pracy, to współczuję Pani Gminie...mam nadzieje, że wreszcie radni zainterseują się sprawą. A nie tylko będą podpisywać bezmyślnie uchwały, które im Wójt podtyka pod nos. A co na to Pan Przewodniczący Rady? Siedzi cichutko. To skandal, że nie ma kontroli społecznej nad poczynaniami Wójta. Ten Pan już dawno stracił kontakt z rzeczywistościa, mam nadzieję że oszczędzi nam i przede wszystkim wstydu i nie wystartuje w następnych wyborach. Oby tak dalej....

#373 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 22:32

i tak ich wybiorą na następna kadencję, bo i tak nie będzie na kogo głosować... ludzie inteligentni i obrotni gdzieś wyjechali, robią kariery w innych instytucjach, prowadzą swoje interesy i gminne sprawy ich nie obchodzą, nie mają czasu bawić się i pić wódki z wyborcami.

#374 ~Benia~

~Benia~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 12:01

Poczytałam sobie tą lekturę i rzeczywiście nie ma się czym chwalić, ale popatrzyłam na inne gminy i protokoły się zbytnio nie różnią. W oczy jednak wyraźnie rzucają się błędy ortograficzne inspektorów kontroli-o Matko to chyba ludzie po zawodówkach piszą lepiej. To dopiero jest lektura. Jak widać braki w wykształceniu to norma w urzedach :) :)

#375 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 16:55

No tak... to tylko wystapienie pokontrolne...niestety. Protokół z kontroli to dopiero by była lektura :) Widać, że Pani dobrze nie przeczytała. Przetargi są dobrze przeprowadzanę? To dlaczego w przetargu zwiazanym z remontem GOK-u bezpodstawnie odrzucono dwie oferty? Dopuszczono firmy, które nie spełniały wymogów formalnych, nie dano ogłoszenia w gazecie o przetargu powyżej 10.000 euro... wymieniać dalej? A nawiasem mówiąc skoro p. Kowalik ma dobrych ludzi do pracy, to współczuję Pani Gminie...mam nadzieje, że wreszcie radni zainterseują się sprawą. A nie tylko będą podpisywać bezmyślnie uchwały, które im Wójt podtyka pod nos. A co na to Pan Przewodniczący Rady? Siedzi cichutko. To skandal, że nie ma kontroli społecznej nad poczynaniami Wójta. Ten Pan już dawno stracił kontakt z rzeczywistościa, mam nadzieję że oszczędzi nam i przede wszystkim wstydu i nie wystartuje w następnych wyborach. Oby tak dalej....

Zastanawiam się jak długo jeszcze niektórym ludziom będzie bezkarnie przechodziło obrzucanie błotem drugiego i opowiadanie często przesadzonych informacji w których prawdy jest niewiele.Żadna to chluba anonimowy bohaterze!

#376 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 17:01

No tak... to tylko wystapienie pokontrolne...niestety. Protokół z kontroli to dopiero by była lektura :) Widać, że Pani dobrze nie przeczytała. Przetargi są dobrze przeprowadzanę? To dlaczego w przetargu zwiazanym z remontem GOK-u bezpodstawnie odrzucono dwie oferty? Dopuszczono firmy, które nie spełniały wymogów formalnych, nie dano ogłoszenia w gazecie o przetargu powyżej 10.000 euro... wymieniać dalej? A nawiasem mówiąc skoro p. Kowalik ma dobrych ludzi do pracy, to współczuję Pani Gminie...mam nadzieje, że wreszcie radni zainterseują się sprawą. A nie tylko będą podpisywać bezmyślnie uchwały, które im Wójt podtyka pod nos. A co na to Pan Przewodniczący Rady? Siedzi cichutko. To skandal, że nie ma kontroli społecznej nad poczynaniami Wójta. Ten Pan już dawno stracił kontakt z rzeczywistościa, mam nadzieję że oszczędzi nam i przede wszystkim wstydu i nie wystartuje w następnych wyborach. Oby tak dalej....

Pani Aniu proszę się określić czy jest pani z naszej gminy czy też nie ,bo w pani wypowiedzi są sprzeczności!!!

#377 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 18:39

Wszystkie przetargi są ogłaszanie w BZP i stronie internetowej gminy, więc jak będziesz inteligenta to sprawdzisz, że oferty odrzucone na remont GOK-u były droższe od tej wybranej, więc nawet ich poprawienie nie miało by wpływu na wybór wykonawcy. A co do ogłszania przetargów w gazecie o wartości powyżej 10.000 euro na siprzedaż nieruchomości nie myl ich z ustawą PZP, więc zanim zaczniesz obrzucać błotem to się dokształć...

#378 ~opozycjonista~

~opozycjonista~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 22:37

http://www.biuletyn....48&str=3&id=598

tu jest link do zawiadomienia o wyborze najlepszej oferty na remont GOK no i co? no i to że inne firmy zostały odrzucone za różnice rzędu kilkunastu kg lub kilkunastu cm materiału budowlanego, a co to oznacza w praktyce? dokładnie to, że przetarg wygrała firma która nie posiadając odpowiednich kwalifikacji (co stwierdzono w raporcie RIO) "posmarowała" pod stołem; co do kompleksu boisk to też niezły wałek poszedł ale o tym innym razem... tak więc obrońcy Witka zamknąć jadaczki bo gdy Wasz pracodawca odpowie za swoje machlojki to i wam się ktoś do d... dobierze

#379 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 07:42

Nikt tu nie broni Kowalika, tylko wybrano oferty najtańsze, bo wszyscy tak robią, że tylko cena decyduje

#380 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 09:43

Wszystkie przetargi są ogłaszanie w BZP i stronie internetowej gminy, więc jak będziesz inteligenta to sprawdzisz, że oferty odrzucone na remont GOK-u były droższe od tej wybranej, więc nawet ich poprawienie nie miało by wpływu na wybór wykonawcy. A co do ogłszania przetargów w gazecie o wartości powyżej 10.000 euro na siprzedaż nieruchomości nie myl ich z ustawą PZP, więc zanim zaczniesz obrzucać błotem to się dokształć...

W przypadku przetargu na zbycie nieruchomości, której cena wywoławcza jest wyższa niz równowartość 10000 euro zgodnie z przepisami § 6 ust.4 Rozporządzenia
RM z dnia 14.09.2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów i oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz,U. Nr.207, poz.2108 z pozn.zm.) A Ustawa Prawo zamówień Publicznych z 2004 roku to inna para kaloszy...proponuje się dokształcić :) zamiast obrzucać błotem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych