Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1908 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~modliborski Pan~

~modliborski Pan~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 16:13

Z tego co wiem nie będzie nadajnika w Modliborzycach dlaczego. O tóż nie zaplanowano takiej inwestycji. A okazja była ponieważ Gmina uczestniczyła w progamie informatyzacji powiatu janowskiego! Czyja wina???

z tym darmowym internetem to nie jest tak prosto jak sie Wam "laliki" wydaje. Oczywiście Gmina mogła by takie coś dla mieszkańców zrobić tylko kto za to zapłaci? Kto będzie płacić w przyszłości? Mieszkańcy? Nawet nie wiecie jakie są koszty utrzymania takiej infrastruktury dla samej gminy nie mówiąc już o kosztach dla każdego zainteresowanego mieszkańca Modliborzyc takim internetem, bo przecież trzeba zakupić antenę plus kartę wifi (gmina jako beneficjent nie może we własnym zakresie prowadzić konserwacji, napraw itp. itd. całego tego sprzętu, musiałaby wynająć zewnętrzną firmę co oznacza duże koszty niestety). W Janowie jest internet darmowy czy mieszkańcy są zadowoleni? Raz jest raz nie ma, ciągłe przeciążenia sieci, pada śnieg czy deszcze, zawieje wiatr i "kupa" z internetu.
Nawet gdyby Wójt zdecydował Wam zrobić internet za free to i tak Wy później np. przy wyborach pokażecie ile DLA WAS TO ZNACZY, głosując na Pana Gomółkę który nic nie zrobił dla Was oprócz składania wątpliwych obietnic poprawy.

#302 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 21:59

Zostawcie juz Gomółkę w spokoju,bo to jakaś psychoza powyborcza,nie głoowałem na tego Pana, bo wiedziałem od człowieka z PSLu że w przypadku przegranej będzie w starostwie ,chodzi mi tylko o darmowy internet obojętnie w jakiej formie. Konserwacja nadajników - o czym ty człowieku piszesz, mylisz pojęcia.Skoro prospuruje już dwóch niezależnych operatorów i mają się nieźle to myślę, że gmina nie zbankrutowałaby ujmując w kosztach takie jakże innowacyjne przedsięwzięcie. W tej chwili jestem na bzrobociu, radiowego internetu użycza mi sąsiadka ale chciałbym mieć to co inni. Urodziłem sie tak samo jak kazdy z Was w demokratycznej Polsce. Chodzę do kościoła , daję na tacę, płacę podatki ale wciąż ktoś ma mnie za jakiegoś wyrzutka i wciska ciemnotę. Modliborski Panie jesteś synem wujta , więc niczego Ci nie brak, nawet kupiłeś sobie nowy samochód bo masz sponsora,ale wiedz , że nie wszystkich na o stać . Poprosiłem o odpowiedź a nie o wymijającą odpowiedź i przepraszam za mój -być może gorzki ton wypowiedzi - ale myślę, że coś nam się w tych Modliborzycach należy od naszej władzy, bo jak dotąd nikt nie zadbał o jakieś inwestycje,żeby ludzie mieli pracę, i nie przekonują mnie wypowiedzi np Pana Rogoży, bo to nie nie ma nic współnego z rzeczywistością , to tak jakbym słuchał bajek.Nie wystarczy chcieć , trzeba móc - bo wkońcu to z naszych pieniędzy nasi urzędnicy jedzą chleb.... a co do odpowiedzi na donos do prokuratury to chyba sprawa dotyczyłaby naszego dolnego boiska, które powoli kona i spływa do rowu, albo nieoświetlonego i zapadającego się Orlika przy szkole, ale z tego co wiem prokurator to kolega naszego wujta więc od razu mamy odpowiedź. Może ktoś bardziej wpływowy miałby tu więcj do powiedzenia ale nie ja prosty człowiek...pozdrawiam. Wszystkich urażonych przepraszam ale to nie tak miało być.

#303 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 22:02

..i jszcze chciałem zapytać wszystkich na tym forum kto to są ,,laliki,, bo szukam w google ale nie ma takiego określenia.....Może modliborski pan wyjaśni.....sic.

#304 ~modliborski Pan~

~modliborski Pan~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 15:01

..i jszcze chciałem zapytać wszystkich na tym forum kto to są ,,laliki,, bo szukam w google ale nie ma takiego określenia.....Może modliborski pan wyjaśni.....sic.

a ja proponuję abyś wyjaśnił co oznacza słowo "jszcze"

odniosłem się do internetu darmowego stworzonego w ramach informatyzacji powiatu, i niestety jak "mieszkańcu" nie wiesz i się nie znasz to nie mów. Gmina jako beneficjent takiego darmowego neta nie mogłaby sama prowadzić żadnych napraw ani prac konserwacyjcyh związanych z infrastrukturą. Musiałaby wynająć firmę zewnetrzną do prowadzenia takich rzeczy. Z resztą szkoda tłumaczyć...

#305 ~Pan ale nie z Modliborzyc~

~Pan ale nie z Modliborzyc~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:17

A jaka obecnie firma nadzoruje sieć komputerową w gminie ?....Może ktos wie ? A co do internetu to nie jest to znowu taki majątek i jakiś kosmiczny wydatek dla gminy a dotacje na to są, lecz skoro wujt nie chce żeby czytali o nim i gminnych nowinkach (ostatnie wieści gminne-ble ble -jeden wielki bełkot, kto na to daje kasę) to niech dalej siedzi i rządzi zza biurka a plebs niech się cofa w rozwoju bo jak to mówili swego czasu pewni ludzie ,,łatwiej rządzić ciemnotą''. Pozdrawiam Cię modliborski panie BARANIE.

#306 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:20

Zostawcie juz Gomółkę w spokoju,bo to jakaś psychoza powyborcza,nie głoowałem na tego Pana, bo wiedziałem od człowieka z PSLu że w przypadku przegranej będzie w starostwie ,chodzi mi tylko o darmowy internet obojętnie w jakiej formie. Konserwacja nadajników - o czym ty człowieku piszesz, mylisz pojęcia.Skoro prospuruje już dwóch niezależnych operatorów i mają się nieźle to myślę, że gmina nie zbankrutowałaby ujmując w kosztach takie jakże innowacyjne przedsięwzięcie. W tej chwili jestem na bzrobociu, radiowego internetu użycza mi sąsiadka ale chciałbym mieć to co inni. Urodziłem sie tak samo jak kazdy z Was w demokratycznej Polsce. Chodzę do kościoła , daję na tacę, płacę podatki ale wciąż ktoś ma mnie za jakiegoś wyrzutka i wciska ciemnotę. Modliborski Panie jesteś synem wujta , więc niczego Ci nie brak, nawet kupiłeś sobie nowy samochód bo masz sponsora,ale wiedz , że nie wszystkich na o stać . Poprosiłem o odpowiedź a nie o wymijającą odpowiedź i przepraszam za mój -być może gorzki ton wypowiedzi - ale myślę, że coś nam się w tych Modliborzycach należy od naszej władzy, bo jak dotąd nikt nie zadbał o jakieś inwestycje,żeby ludzie mieli pracę, i nie przekonują mnie wypowiedzi np Pana Rogoży, bo to nie nie ma nic współnego z rzeczywistością , to tak jakbym słuchał bajek.Nie wystarczy chcieć , trzeba móc - bo wkońcu to z naszych pieniędzy nasi urzędnicy jedzą chleb.... a co do odpowiedzi na donos do prokuratury to chyba sprawa dotyczyłaby naszego dolnego boiska, które powoli kona i spływa do rowu, albo nieoświetlonego i zapadającego się Orlika przy szkole, ale z tego co wiem prokurator to kolega naszego wujta więc od razu mamy odpowiedź. Może ktoś bardziej wpływowy miałby tu więcj do powiedzenia ale nie ja prosty człowiek...pozdrawiam. Wszystkich urażonych przepraszam ale to nie tak miało być.

Masz pretensje do wszystkich a popatrz na siebie .Potrafisz rzucać fałszywe oskarżenia nie poparte żadnym argumentem.Gdybyś miał na tyle odwagi -podpisałbyś się chociaż nazwiskiem aby inni mogli ocenić Ciebie.W Twoim tekscie oprócz wielu kłamstw nie ma nic sensownego -chyba błędy ortograficzne ale na twarzy rysuje się tępy uśmiech że znów anonimowo komuś dokopałeś.Bohater z Ciebie!Szkoda że Twoje bohaterstwo jest takie płytkie i fałszywe.Pozwolisz że nie podpiszę się z nazwiska aby Ci bardziej nie było przykro.Mam nadzieję że zrozumiałeś aluzje i przestaniesz obrażać na forum pod różnymi anonimowymi podpisami(nawet te same błędy)

#307 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:25

A jaka obecnie firma nadzoruje sieć komputerową w gminie ?....Może ktos wie ? A co do internetu to nie jest to znowu taki majątek i jakiś kosmiczny wydatek dla gminy a dotacje na to są, lecz skoro wujt nie chce żeby czytali o nim i gminnych nowinkach (ostatnie wieści gminne-ble ble -jeden wielki bełkot, kto na to daje kasę) to niech dalej siedzi i rządzi zza biurka a plebs niech się cofa w rozwoju bo jak to mówili swego czasu pewni ludzie ,,łatwiej rządzić ciemnotą''. Pozdrawiam Cię modliborski panie BARANIE.

widzę że jestes obczytany i oblatany jak g.... w kanalizacji!

#308 ~grzesiek~

~grzesiek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:30

dla ciebie niepotrzebny dostęp do internetu bo jesteś ciemny jak 12 w nocy .

#309 ~wołam o rozsadek~

~wołam o rozsadek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 16:34

L U D Z I E!!!! dajcie już spokój swoim fałszywym frustracjom i przestańcie obrażać innych !Może ktoś zamknię to stronę i oszczędzi nam wstydu jako mieszkańcom tej gminy.

#310 ~zorientowany w temacie~

~zorientowany w temacie~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 20:47

oj Witek skoncz wreszcie swoja klamliwa propagande, kazdy mieszkaniec Mce wie, ze wstydzic sie nalezy za cara, a nie za glosy sprzeciwu!wystarczylo ze strazacy sie odwrocili od wojta, to i wojt wystawil strazakom rachunek za ogrzewanie remizy... powiem Ci Witek smieszny jestes, tak sobie wyborcow nie zdobedziesz...w strazy tez pewien okres sie zakonczyl, nikt nikomu d... lizac nie bedzie, nadchodzi mlodosc i Tomka K tez wyrzucimy :P

Więc jeśli chodzi o modliborską straż to i tak im się za dobrze wiedzie. Co piątek spotkania przy kieliszku. Do pożaru stale wyjeżdza ten sam zestaw osób. Panowie ci mają ustawione, że podczas zgłoszenia, najpierw oni dostają SMS-a , a dopiero póżniej rozlega się dźwięk syreny, zanim inni dojdą, samochód jest już w drodze. Nasi strażacy dostają pieniądze od akcji i to ci, którzy najczęściej przesiadują w straży i najwięcej wyjeżdżają, mają pretensje o opłaty za ogrzewanie.

#311 ~leon~

~leon~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:07

Człowieku ,wójt Ci nie pasuje, przewodniczący ci nie pasuje ,ksiądz Ci nie pasuje...wszyscy Ci nie pasują ,tylko ty jeden alfa i omega jestes lekiem na cale zło.Masz żal do wszystkich a co Ty potrafisz ?-chodzić do sąsiadki na internet...tak to się teraz nazywa???Nie jesteś pokrzywdzony gdyż nikt w gminie nie ma darmowego internetu, zresztą w gminnej bibliotece można korzystać do woli ale to nie sąsiadka...Zejdż na ziemię i nie obrażaj ludzi a jeżeli juz coś piszesz to pisz prawdę!Boisko orlik jest ale w Wierzchowiskach ,boiska dwa na "targowni"są trakcie wykonywania tzn.trwa II etap budowy iwszystko będzie poprawione ,może z wyjątkiem tego że ktoś ukradł kilka przęseł
(może cos wiesz na ten temat), o innych twoich pomówieniach nie wspomnę.Radzę- zastanów sie nad swoimi dolegliwościami.

#312 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:15

Krasomówco na redaktora Wieści Gminnych!A może obejmiesz kilka stanowisk razem, wszak jesteś taki dobry.Przy następnych wyborach napewno cię poprę.Jaka szkoda że dopiero teraz ujawniasz swoje mądrości.

#313 ~chłop~

~chłop~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:20

Z tego co wiem podobno nikt nie został zgłoszony i nikt nie został wybrany!! Ale infomacje niepotwierdzone..........!

Czy ktoś w Naszej Gminie widział gdzieś jakiekolwiek zawiadomienie o wyborach do Izb Rolniczych ?Ładnie Nas załatwił.

#314 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 21:51

Więc jeśli chodzi o modliborską straż to i tak im się za dobrze wiedzie. Co piątek spotkania przy kieliszku. Do pożaru stale wyjeżdza ten sam zestaw osób. Panowie ci mają ustawione, że podczas zgłoszenia, najpierw oni dostają SMS-a , a dopiero póżniej rozlega się dźwięk syreny, zanim inni dojdą, samochód jest już w drodze. Nasi strażacy dostają pieniądze od akcji i to ci, którzy najczęściej przesiadują w straży i najwięcej wyjeżdżają, mają pretensje o opłaty za ogrzewanie.

na tym to wszystko polega żeby wyjechac jak najszybciej nie wazne kto wazne ze szybko a ze kos moze kieliszka wychyli można? mozna toc to jest straż ochotnicza nie zawodowa jak sama nazwa wskazuje nikt tam nie jest na etacie. widac ze chłop z ciebie prosty i ciemny technika poszła do przodu a ty dalej pewnie koniem orasz pole to juz XXI wiek technika jest wszedzie ale ty z nia pewnie na bakier..

#315 ~Jajco~

~Jajco~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 11:46

a wszystko to jeden wielki chu.. też jestem w straży komuś coś nie pasuje nich przyjdzie i powie a jak nie zapraszamy zapisać się do straży tez możecie gasić pożary umacniać wały przy powodzi chyba a jak nie to dalej uprawiać swój extremalny sport zbieranie znaczków!!

#316 ~mieszkaniec z okolic~

~mieszkaniec z okolic~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 09:06

.....okopują nasz Urząd Gminy ....ha ha ha jak to zobaczyłem to mi aż żal d.... ścisnął.....Straszny projekt. Kto to zaakceptował takie szkaradztwo???? Przecież Bin Ladena już załatwili więc po co te okopy.... Ciekawe ile to kosztowało...Może ktoś wie???... Zapraszam do Wierzchowisk do zameczku na piwko. Jakoś sie tego nie propaguje ale jest extra... A co do wyborów do Władz Rolniczych to wiecie jak to jest, ma się swoich i koniec...... Fajne to forum . Szkoda że nie ma zebrań wiejskich albo sołeckich jak kiedyś żeby tak posłuchać i pogadać sobie na luziku..

#317 ~outsider UG MCE~

~outsider UG MCE~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 11:04

Poglady i opinie zawarte w niniejszym forum należą do jej autora i nie zawsze sa tożsame z pogladami i opiniami innych osób uczestniczących w tej dyskusji, chyba że taka informacja jest zawarta w tresci wiadomości, a nadawca wiadomości jest uprawniony do zawarcia takiej informacji.

#318 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 17:49

.....okopują nasz Urząd Gminy ....ha ha ha jak to zobaczyłem to mi aż żal d.... ścisnął.....Straszny projekt. Kto to zaakceptował takie szkaradztwo???? Przecież Bin Ladena już załatwili więc po co te okopy.... Ciekawe ile to kosztowało...Może ktoś wie???... Zapraszam do Wierzchowisk do zameczku na piwko. Jakoś sie tego nie propaguje ale jest extra... A co do wyborów do Władz Rolniczych to wiecie jak to jest, ma się swoich i koniec...... Fajne to forum . Szkoda że nie ma zebrań wiejskich albo sołeckich jak kiedyś żeby tak posłuchać i pogadać sobie na luziku..

Nie każdy ma taki gust jak Ty .uwazam że dekoracja nawiązująca do rocznicy lokacji Modliborzyc jest OK.Wiesz że zbyt długie ...ściskanie pośladków jest nie wskazane ,dlatego rozlużnij je i najlepiej dla zdrowia chrząknij sobie odbytnicą!

#319 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 23:29

Mogę prosić o zamieszczenie na stronie internetowej gminy wzorów wniosków o udzielenie dofinansowania na pokrycie kosztów związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest. Gmina chyba przystąpiła do wojewódzkiego programu i dostanie pieniądze. Mam nadzieje, że nie będą pierwsi w kolejce swoi, tylko będzie równo dzielone.

#320 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 11:56

no i co? Wygrał jeden i właściwy. Gratulujemy Witold !!!!

JAK SIĘ PRZED CHWILĄ DOWIEDZIAŁEM ....SAM SOBIE POGRATULOWAŁ !!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych