Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młodzież Wszechpolska zaleca kupowanie polskich produktów. Jakich?

Utworzony przez Gość, 3 kwietnia 2015 r. o 17:20
tylko, że młodzież nie wzięła pod uwagę to, że nie stać mnie na polskie produkty pomimo tego, że pracuję i przez to kupuję w biedronce, także aby od kogoś wymagać to najpierw wymuście na naszym polskim rządzie aby najniższa krajowa była tak jak u zachodnich sąsiadów tj. niemców tj. 8,5 euro na godzinę a nie 8 zł. Będziemy zarabiać jak ludzie a nie jak parobki to też będziemy wydawać te pieniądze, a nie że za pracę człowiek wegetuje, żałosne to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież wszechpolska zapomina o tym że biedronka kupuje od Polskich producentów. Czy oni sa tak głupi i nie wiedzą że gdyby np chleb wieźli z Portugalii to by się zepsuł.       Głupota tych ludzi mnie przeraża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszechpolaki to je***e buraki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepojęte jest, że starają sie zrobić coś pożytecznego, a ludziom źle. Z tego kraju nic nie będzie. Kto nas uszanuje, jak sie sami nie szanujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jaka żenada....weźcie co wam winne te dzieci co z nich takich idiotów zrobiliście....i to na same święta.....Biedronka bierze towar od polskich producentów....Ciekawe czego dorośli nie wyszli z taką akcją tylko dzieci wysłali.... ha ha ha na Wielkanoc i taka szopka.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepojęte jest, że starają sie zrobić coś pożytecznego, a ludziom źle. Z tego kraju nic nie będzie. Kto nas uszanuje, jak sie sami nie szanujemy.
  co ty wymagasz, jaki szacunek, masz wałęsa z wizerunkiem Matki Boskiej w klapie nas oszukał to co ty wymagasz od tych co wegetują dostając jałmużnę za swoją pracę, od 8 lat nie mam ani grosza podwyżki, góra żyje na naszej biedzie    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jaka żenada....weźcie co wam winne te dzieci co z nich takich idiotów zrobiliście....i to na same święta.....Biedronka bierze towar od polskich producentów....Ciekawe czego dorośli nie wyszli z taką akcją tylko dzieci wysłali.... ha ha ha na Wielkanoc i taka szopka.... :D
Bierze towar ale jak już go sprzeda to gdzie odprowadza podatki? Nie jarzysz, że to również twoja sprawa? Dzięki podatkom możliwy jest rozwój miejsca w którym mieszkasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja popieram tą akcje ,wolę kupić mniej i drożej niż nakupować g...a niewiadomego pochodzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujcie tylko polskie w portugalskiej Biedronce niemieckim Lidlu i francuskiej Styokrotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promowanie konsumenckiego patriotyzmu Młodzież Wszechpolska planuje również przed weekendem majowym.
  Proponuję, żeby zaczęli promować producencki patriotyzm! Ja kupuję zawsze LEPSZY towar - nie patrząc na producenta. Kiedyś też byłem takim patriotą, ale kiedy okazało się, że za moje prawdziwe pieniądze dostaję od polskiego producenta g ó w n o, którego na dodatek nie można zareklamować, bo ów polski producent ma mnie w d u p i e - wsadziłem sobie patriotyzm w buty i zacząłem postępować racjonalnie. Niech producenci udowodnią, że są patriotami i sprzedają rodakom lepszy towar niż zagraniczny - wtedy i ja będę patriotą - a tymczasem robię zakupy bez ideologicznego zadęcia i kupuję towar dobry - czasem jest to wyrób polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech te wszechgłąby pójdą do biedronki i wezmą mleko do ręki. Przynajmniej w Lublinie mleko pochodzi z... OSM Krasnystaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tych gimbusów wypuścili  :D  Z jakiego przedszkola  :lol: Troszeczkę ich mało :) ha ha ha ha polskie produkty ha ha ha jak chemią zagraniczną chemią faszerowane . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych wielkich sklepach może produkty i gorsze ale tańsze, w tych też sklepach pracuje masa ludzi ...POLAKÓW . ...każdy kupuje gdzie chce i to promowanie nic nie da i jest bez sensu . Kto kupował  w małych sklepach tam będzie kupował ale ktoś kto lubi zakupy chodźby w biedronce to tego nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jest różnica czy kupisz mleko OSM Krasnystaw w biedronce (skąd podatek poleci do Portugalii) czy kupisz je bezpośrednio w sklepie firmowym (gdzie zysk idzie prosto do producenta bez pośrednika, a podatek zostaje w Polsce)!   Zakupy w dużych sklepach są dużo wygodniejsze to na pewno, ale są też polskie sieci wielkopowierzchniowe jak chociażby Lewiatan   Dalej większość nie widzi tego, że jak da się zarobić lokalnemu producentowi to ma on szansę na zwiększenie produkcji = zatrudnienie nowych pracowników = zmniejszenie bezrobocia w regionie = podniesienie jakości życia = dobry wizerunek otoczenia = perspektywa nowych inwestycji w okolicy, w tym kraju kończy się na tym, że każdy woli dać zarobić komuś kogo nie zna "bo co sie bedzie na mnie dorabiał?"   dobra akcja, popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starzy większości tej gimby i tak stoją w kolejce w biedrze albo innym super\hiper..a z tą pewnością czy polskie produkty nie zawierają nawozów sztucznych i są zdrowsze?-nie powiedziałbym..wszędzie w europie produkują tak samo-oby jak najtaniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję to co lepsze i tańsze, w jakimkolwiek sklepie. Żaden wszechdupek nie będzie mi sprawdzał co i gdzie kupuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka razy starałem się kupować w osiedlowym sklepie, no bo jest tak, jak MW mówi. Ale odpuściłem sobie, nie mogąc znieść "jakości" obsługi. Pani ekspedientka  dawała do zrozumienia, że robi łaskę klientom racząc przyjąć ich pieniądze. Do tego nie raz się "myliła" w rachunkach. Na czyją korzyść to wiadomo. Rozmowy przez telefon ważniejsze od czekających w kolejce ludzi. Jakiś obleśny typ rozparty na ladzie lub stojący obok i jego prostackie komentarze. chleb i pieniądze tą samą ręką. Nawet gdy nie było żadnej kolejki kupienie czegokolwiek to sporo zmarnowanego czasu. każdy ruch sprawiał tej pani niewysłowione cierpienie. Nie mówię, że tak jest wszędzie. Na pewno to marginalny przypadek. Ale potrafi zniechęcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierze towar ale jak już go sprzeda to gdzie odprowadza podatki? Nie jarzysz, że to również twoja sprawa? Dzięki podatkom możliwy jest rozwój miejsca w którym mieszkasz.
  Skąd takich głupot się dowiedziałeś, bo raczej mądrością ty nie grzeszysz.... Odprowadzają zysk (marże) a podatki zostają w Polsce.... i idą na naszych darmozjadów polityków....Ha ha jakiś ty naiwny myślisz że podatki idą na rozwój miejsca w którym mieszkasz ha ha dobre.... Ale już skoro takie mądrości piszesz to może wiesz dlaczego Polska nie ma swojej sieci marketów...??? Bardzo dobrze że chociaż ta Biedronka i inne markety kupują od polskich producentów i rolników towar....bo Polski rząd napewno nie dał by im takiej ceny jak te markety i pewnie jeszcze opodatkował dodatkowo....Heloooo obudź się to jest Polska gdzie się płaci podatek od podatku... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosze wrażenie, ze niektórzy ludzie gotowi są skrytykowac nawet najbardziej sensowna ideę, jeśli wyszła ona od przedstawiciela nielubianej przez siebie partii (i to pisze jako osoba daleka od sympatyzowania z Młodzieżą Wszechpolską). Idea patriotyzmu zakupowego narodziła się jeszcze w czasach przedwojennych. Osobiście zetknęłam sie z nią, kiedy, jeszcze jako studentka, zaczęłam wyjezdzać za granice i stykac sie ludzmi z innych krajów. Okazało się, ze np.  Francuzi najczesciej chodzą w ubranhiach firm francuskich  a Włosi - włoskich, Angole - angielskich etc. U nas tego typu podejście było obce - i jak widać powyżej, w dalszym ciagu jest. Tymczasem, jest bardzo duzo polskich firm, których nie musimy sie wstydzić - ba! sa bardziej cenione za granicą, niz u nas, w Polsce. Przykładami takich firm mogę być Hanzel (obuwie turystyczne i militarne) oraz Małachowski (śpiwory i kurtki outdoorowe). Więc moze warto czasem pomysleć nad zakupem? Co do Biedronki - nie ukrywam, że lubię robić zakupy w sklepach tej sieci. Trzeba miec chyba też na względzie perspnel, prawda? Ludzie tam pracujący są jak najbardziej Polakami :) a ponoć warunki płacowe i socjalne nie sa tam najgorsze. Pozdrawiam.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi moderatorze, każdy kupuje gdzie chce i co chce....ale nie znoszę rozprowadzania głupot na temat że podatki z marketów tudzież dyskontów są odprowadzane za granicę otóż NIE zostają w tym kraju w którym jest prowadzona działalność handlowa, po za tym jak zam zauważyłeś dają zatrudnienie naszym rodakom a nie tym obcokrajowcom z którego dany sklep pochodzi.... W naszym kraju przemysł praktycznie nie istnieje więc jest wypierany przez inwestorów z zagranicy niestety..... Więc nie dajmy się zwariować że kupując nabiał z radzyńskiego Spomleku zagwarantujemy iż nie upadnie ten zakład....W większej części zależy to od naszego "kochanego" rządu...Pozdrawiam...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...