Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Chmielaków 2014 została Iwona Wrótna (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 24 sierpnia 2014 r. o 15:31
:blink: według mnie brzydkie wszystkie jaka gala takie miski :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam że paskudy , a ta z 6 to chyba brat rafalali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie zdaje, ze zadna by nawet na ciebie nie spojrzala :D. Radze leczyc swoje kompleksy u specjalisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatka nr 8 bardzo ładna twarz może troszke grubsza ale zgrabna na pewno szczuplejsza od nr 2 co to jest ?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zupełnie jak na końskim targu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba co niektórzy tu czują się niedowartościowani, nie wnikam z jakich powodów. Zazdrość i tyle, nie wiem czy te mizerne komentarze są autorstwa dziewczyn, czy chłopaków ale jeżeli dziewczyna tak pisze to zazdrości tym dziewczynom urody a jeśli chłopak to dlatego, że sam nie miał lepszej dziewczyny :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam zadnej z łózka nie wygonił. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Łukaszu beznadziejne zdjęcia pan umieścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek, dnia 24 Sie 2014 - 5:42 PM, napisał: Chyba co niektórzy tu czują się niedowartościowani, nie wnikam z jakich powodów. Zazdrość i tyle, nie wiem czy te mizerne komentarze są autorstwa dziewczyn, czy chłopaków ale jeżeli dziewczyna tak pisze to zazdrości tym dziewczynom urody a jeśli chłopak to dlatego, że sam nie miał lepszej dziewczyny :D
  @Marek - Tylko osoba, która sama zazdrości, może publicznie zarzucać zazdrość innym. Fakty są takie, że tym "laskom" naprawdę nie ma czego zazdrościć - ani urody, ani inteligencji, ani poczucia własnej wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam zadnej z łózka nie wygonił. :D
  Biedaku, musisz być strasznie napalony, skoro poszedłbyś do łóżka z każdą z tych paskud. Naprawdę żadna porządna dziewczyna Cię nie chce? Wyrazy współczucia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatka numer 2, szkoda, że bierzecie takie paskudy do konkursu na miss. Nie wspominając o tym, że ta dziewczyna się nie myje, śmierdzi  o niej na kilometr, cale zycie szyja czarna. A gdzie ona z tymi nogami? Gruba świnia, miss powinny być szczupłe. Zresztą nieważne, kończę moją wypowiedź, bo zaraz będą hejty, że jej zazdroszczę, haha. ciekawe czego, mordy jak kon? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu kandydatki nr 2 na zdjęciu 27 - ZABIŁABYM SIĘ! :< zgadzam się z "Chodunka świnia" ta dziewczyna rzeczywiście kompletnie nie dba o higienę osobistą co zauważają nie tylko jej znajomi, ale i były chłopak, aż przykro patrzeć jak ktoś tak obrzydliwy,obleśny startuję do konkursów, współczuję dziewczynom, które musiły przebywać w jej towarzystwie. Pozderki dla osób, które uważają, że można jej czegokolwiek zazdrościć :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatka numer 2, gdzie Ty z tym cialem na miss? proponuję zapisać się najpierw na siłownię i zrobić coś ze swoim ciałem haha, również jej niczego nie zazdroszczę, bo rzeczywiście ma ryj jak świnia. Dam radę, zostan sobie w swojej miejscowosci a nie zaśmiecasz Krasnystaw. Pozdrawiam wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja jebię jaki wieloryb.... Masakra... Walenie nie miały by szans... Przebija wszystkie wieloryby i walenie razem wzięte... Te uda większe niż największa płetwa wieloryba płasko płetwiego... Nawet orka ma lepsza linię w tali. No ale coż, wieloryby sa największymi ssakami i ważą kilka ton w przeciwieństwie do wagi Pauliny, podejrzewam że Antonów nie miałby szans udzwigu... W prawdzie to paredziesiąt ton, ale jestem pewny że jeden antonow nie da rady... Może jakiś udzwig spżężony... Powodzenia :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisze niezdła dupa... szeroka ale szkoda że z twarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nr 2 prawdziwa kobieta, bardzo pociagająca. Większość dobra dla psów - same kości... fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu kandydatki nr 2 na zdjęciu 27 - ZABIŁABYM SIĘ! :< zgadzam się z "Chodunka świnia" ta dziewczyna rzeczywiście kompletnie nie dba o higienę osobistą co zauważają nie tylko jej znajomi, ale i były chłopak, aż przykro patrzeć jak ktoś tak obrzydliwy,obleśny startuję do konkursów, współczuję dziewczynom, które musiły przebywać w jej towarzystwie. Pozderki dla osób, które uważają, że można jej czegokolwiek zazdrościć :*
Dzięki za pozdrowienia. To prawdziwa kobieta, a większość... może Miss Majdanka'44?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydatka co wygrała tez zbudowana niczego sobie. Nie rozumiem jazdy na kandydatkę nr 2 - jedno zdjęcie jest bardzo niekorzystne, ale kandydatka nr 8 ma znacznie gorszą figure, szczególnie brzuch. Na zdjęciu 24 kandydatka nr 1 ma za to niezły wielbłądzi paluch! Wszystko zaś o poziomie konkursu mówia miny ludzi na zdjęciu chyba 35...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...