Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przerażające jest to wszystko, że cały narodowy przemysł upadł lub przeszedł w ręce obcych, a nikt za to nie odpowiada. Dlaczego w innych państwach, każdy chroni przede wszystkim własny przemysł, czy handel, a my pozwoliliśmy, aby monopolistami w naszym kraju stali się obcy. Po co ten cały UOKiK skoro on nigdy nie widzi nic złego w łączeniu wszystkiego w jednym ręku. Podobnie z takimi przejęciami. Czy Polacy naprawdę we własnym kraju mogą tylko nosić skrzynki w obcych marketach? Kiedy poniosą odpowiedzialność ci wszyscy, którzy zamiast uczynić z nas bogaty kraj sprawili, że straciliśmy nawet to co mieliśmy, a za to zyskaliśmy więcej długów niż mieliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające jest to wszystko, że cały narodowy przemysł upadł lub przeszedł w ręce obcych, a nikt za to nie odpowiada. Dlaczego w innych państwach, każdy chroni przede wszystkim własny przemysł, czy handel, a my pozwoliliśmy, aby monopolistami w naszym kraju stali się obcy. Po co ten cały UOKiK skoro on nigdy nie widzi nic złego w łączeniu wszystkiego w jednym ręku. Podobnie z takimi przejęciami. Czy Polacy naprawdę we własnym kraju mogą tylko nosić skrzynki w obcych marketach? Kiedy poniosą odpowiedzialność ci wszyscy, którzy zamiast uczynić z nas bogaty kraj sprawili, że straciliśmy nawet to co mieliśmy, a za to zyskaliśmy więcej długów niż mieliśmy.
Tuskojeby i gumofilce rozłożyli wszystko,cała gospodarkę a kasę cała z tego przepi rdolili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to pan minister Karpinski DOSKONALE wie jak zapewnić bezpieczeństwo finansowe i strategiczne sobie i swoim synkom....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ministrze Karpiński, jak Skarb Państwa mając tylko 33% akcji grupy Azoty może mówić, że jest to spółka strategiczna? Czy pamięta Pan jak kilka lat temu zakończyła się sprawa PZU przed Trybunałem Arbitrażowym? A małe spółki zależne od Acronu nadal wykupują akcje Azotów... Dla pocieszenia gawiedzi "rzucono' dodatkowo 4,2 miliona złotych aby uśpić pracowników a za rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam pojęci o Azotach ale stara panna sadurska to fałsz i obłuda ! ta straszna szkaradna baba straszyła że wiatraki jak zaczną się kręcić to baby nie będą miały rodxzić dzieci kury nosić jaj a jak urwie się śmigło to zabije ze dwie wsie !! Ta baba lub babsztyl bez chłopa ! czyli ci co ? jest czymś co niesie zło, kłamstwo, fałsz i obłudę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że PIS chciało sprywatyzować Azoty mnie nie dziwi, wszak sprywatyzowali w 2007 roku Stocznię Gdańską i oddali w obce ręce - Ukraińców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan stracił u mnie wszystko. Nie jest pan godny sprawować mandat posła w moim i Lubelszczyzny imieniu. Niech Pan powie prawdę o swoich zamiarach wobec swoich wyborców, tak jak wypowiadał się w knajpie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to pan minister Karpinski DOSKONALE wie jak zapewnić bezpieczeństwo finansowe i strategiczne sobie i swoim synkom....
Napisz więcej. Kim są synkowie ministra, czym się zajmują. Jak napisałeś "a" to napisz i "b".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno za Karpińskiego Puławy zyskają, każdy minister dba o swój region wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te yntelygent z PiełO, apacha ci się zsuneła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno za Karpińskiego Puławy zyskają, każdy minister dba o swój region wyborczy.
Szczególnie wtedy jak odda wszystko kacapowi z Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślałby kto jak to politycy martwią się o nasze dobro narodowe...? "Obłuda i himalaje hipokryzji..." to wszystkie działania polityków-prostytutek mentalnych... Przez 25 lat "wolności" wyprzedano za bezcen 95% majątku narodowego a tu nagle trwoga bo "wrogie przejęcie" Czy tylko ja dostaję białej gorączki jak widzę takie wiadomości...? Dlaczego politycy myślą że jesteśmy przygłupami..? A już wiem: każdy mierzy swoją miarą...! Inna sprawa to nieodparta myśl:Czy prezesami w takich spółkach muszą być kretyni z ramienia parti doprowadzający do ruiny czy robią to specjalnie... i czy spółka w prywatnych rękach nie lepiej by się rozwijała, zwiększała zatrudnienie i zarobki? Oczywiście nam zwykłym ludziom jest obojętne w kto zarządza aby robił to dobrze i dawał zatrudnienie i płacił podatki...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczególnie wtedy jak odda wszystko kacapowi z Moskwy.
a jak kapitalista z zachodu to nieszczególnie...? Dziękuję! Twój przypadek potwierdza diagnozę że rusofobia to choroba odbierająca zdolność logicznego myślenia, w skrajnych przypadkach podobna do nieleczonej wścieklizny, pieni i rzuca chorym oraz powoduje że widzi on wszędzie "ruskich agentów"... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak kapitalista z zachodu to nieszczególnie...? Dziękuję! Twój przypadek potwierdza diagnozę że rusofobia to choroba odbierająca zdolność logicznego myślenia, w skrajnych przypadkach podobna do nieleczonej wścieklizny, pieni i rzuca chorym oraz powoduje że widzi on wszędzie "ruskich agentów"... 
Mało ci JASIU jeszcze tej 50-letniej okupacji sovieckiej ? chyba ze swieżak jesteś i nie pamiętasz tamtych czasów. Pamiętaj JASIU że kury która znosi złote jaja się nie pozbywa ani na wschód ani na zachód a co do " ruskich agentów " to setki, tysiące ich pozostało w tym kraju,tylko armaty wyprowadzili,agenci zostali i mają się wspaniale w sejmie,senacie, w tzw  "wymiarze sprawiedliwości"są po prostu wszędzie " jak motocykle "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta historia bardzo mi przypomina koniec cukrowni w Lublinie. Wyremontowana i zmodernizowana za ogromne pieniądze, solenne zapewnienia polityków, że nie ma żadnego zagrożenia i pół roku później nagły koniec: NIE MAMY CUKROWNI ! Czy tak będzie z Azotami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ten PIER...NY Polimex się spóźniłem, PIER...IĆ Polskę Wschodnią nawet pod sklepem z piwem już tak nie mówią. Pan Minister umie chyba PIE...LIĆ.Wszyscy z rodziny poustawiani (praca w ZA  też ) sam w szczegóności kasa za ministra za biuro z ZA kasa płynie więc co ma gadać to co mu partja każe w myśl zasady dziesięć razy powtarzane kłamstwo staje się ''prawdą'' najlepiej znaleźć temat zastępczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe Azoty,wszystko w pizdu komuchy kacapom w Moskwie oddadzą,wszystko pójdzie się jeb ać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z opozycją to jest tak, że zawsze łatwo krytykować, tylko jakby trudniej zaproponować jakiś konkret, no bo przecież od tego są inni :) a jak tu ktoś słusznie zauważył, to pis swego czasu nie miał nic przeciwko całkowitej prywatyzacji azotów. i mało tego, branża chemiczna nie była dla niego jakoś specjalnie istotna, co przełożyło się m.in. na taką a nie inną umowę gazową. także dla mnie sprawa jest jasna, a że puławy i cała grupa azoty są bezpieczne to wiadomo nie od dziś, wystarczy zobaczyć że gwarantuje to statut azotów, nie mówiąc już o czystej ekonomii (wzrost wartości całej grupy po konsolidacji i możliwość przejmowania następnych podmiotów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta historia bardzo mi przypomina koniec cukrowni w Lublinie. Wyremontowana i zmodernizowana za ogromne pieniądze, solenne zapewnienia polityków, że nie ma żadnego zagrożenia i pół roku później nagły koniec: NIE MAMY CUKROWNI ! Czy tak będzie z Azotami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, Wy tak na poważnie? NIKT AZOTÓW NIE SPRZEDA ANI NIE PRZEJMIE. Najwyższa pora skończyć z takimi scenariuszami, branża chemiczna jest strategiczna dla gospodarki i samo to już wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...