Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mikołajki coraz bliżej: Jakie prezenty warto dać dzieciom?

Utworzony przez Natalia, 24 listopada 2014 r. o 15:40
Ciekawa propozycja dodatku do prezentu - list lub wideo od Mikołaja specjalnie dla naszego dziecka - poszukajcie strony listymikolaja pl Z tym każdy prezent nabierze czaru :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dziecko jest małe to może być to faktycznie sensowny prezent. Jednak jeśli dzieciaki są już spore to jednak bym sobie odpuściła.  Sama mam dwóch synów w wieku 12 oraz 13 lat tak więc raczej mu im prezentu w postaci listu od mikołaja nie sprezentuję ;) Za to jestem zdania,że fajnym pomysłem może być jakaś fajna koszulka. Zamawiałam ostatnio kilka fajnych rzeczy w sklepie Dilano: http://www.dilano.pl/Tshirty-c174.html kupiłam tam dla synów wygodne koszulki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, jak dziecko malutkie i wierzy w Mikołaja, to jak najbardziej taki list. No chyba, że jak u mnie, dziecko ma roczek i jeszcze nawet Mikołajak nie kojarzy. Chociaż jak dzisiaj w TV widział bajeczkę z Mikołajem, to bardzo się cieszył:)) A w prezencie ode mnie dostał chodzik + to, co dostałam wraz z zeszłomiesięcznym Bondiboxem, czyli prezent praktyczny i pożyteczny. Bardzo spodobała mi się opcja tych boxów, teraz zamówiłam wersję gwiazdkową, ciekawa jestem, co przygotują specjalnie dla mojego malucha. Sama już nie mogę się doczekać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie są juz wyprzedaże więc można poszukac coś ciekawego na mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze dobreym pomyslem bylaby np koszulka albo bluzka z nakims fajnym indywidualnym malowidlem, np bohater bajki, filmu, jakies miejsce ktore lubi... Wiem ze na tylkomalowane.pl takie rzeczy robia i ze sa niezli. Polecam sprawdzic. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoim prezentowałam misie, teraz młodszemu szykuję matę z http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/42073-pomysl-na-prezent/page-3#entry1056788
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci warto zachęcać do czytania książek. Dlatego to właśnie one są najlepszym rezentem wedłóg mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Empik Foto macie poduszki ze zdjęciem. Więc może ten kierunek? Ewentualnie normalne kubki z foto? Nie są to kosztowne prezenty, a przynajmniej są one praktyczne. Nie lepiej iść w takim kierunku? Moim zdaniem Mikołajki nie są terminem na wydawanie kokosów ;-) Ale to jak kto uważa ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...