Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Lublina straciła oszczędności. Przez oszustów

Utworzony przez takiTAM, 31 sierpnia 2014 r. o 11:52 Powrót do artykułu
Tyle pieniędzy oddała obcym znaczy ze jest głupia, a głupich mi nie szkoda. Policja nie powinna szukać oszustów tylko pokazać twarz tej głupiej baby.  Podobnie jak nie szkoda mi wszystkich tych ktorzy dają pieniądze jakims amber goldom a apozniej płacz. Chcieli być cwańsi niż są i ...lipa głupiec zawsze zostanie głupcem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszkoleni "specjaliści", "sprzedawcy" w sklepach typu media expert czy carrefour robią to samo. Z tą różnicą, że sprzedają laptopy, czajniki, myszki 4 razy drożej z "markowym" napisem, także też "kradną" tylko w inny sposób, dla prowizji. Pozdrawiam :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślała, że przekazuje kase na córkę... Słowo "myślała" jest tutaj kluczowe. Przecież pieniędzy nikt jej z ręki nie wyrwał. Na miejscu gościa bym jej jeszcze pokwitowanie wystawił, że dobrowolnie oddała i tylko zaśmiać się w twarz przed sądem pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pieniędzy oddała obcym znaczy ze jest głupia, a głupich mi nie szkoda. Policja nie powinna szukać oszustów tylko pokazać twarz tej głupiej baby.  Podobnie jak nie szkoda mi wszystkich tych ktorzy dają pieniądze jakims amber goldom a apozniej płacz. Chcieli być cwańsi niż są i ...lipa głupiec zawsze zostanie głupcem. 
  Dobrze powiedziane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł artykułu nie odpowiadający treści,to nie przez oszustów straciła swoje pieniądze ta kobieta to przez własną głupotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie najbardziej ciekawi dlaczego tej kobiecie bozia poskąpiła rozumu a wyposażyła w pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
61 letnia i nie myśląca, a tu karzą nam pracować do 67 lat i mamy być sprawni umysłowo jak 20 latki. Także jak w wieku 67 lat spier***ę niejedną decyzję to tylko możecie mieć pretensję tylko do tuska, bo w tym wieku nie powinno się pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie bardzo dobrze, że ta stara bezmyślna baba dała się wydymać!! po co jej szmal?? prędzej czy póżniej zaniosłaby do zachrystii i czarne miałyby na dziwki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie z emrytury  pieniedzy naskladala a mowia, ze emeryt zle ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze - głupia baba. Dokąd głupota sięga - dotąd oszuści będą doić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę podoba mi się twój sposób wyrażania opinii i dzielenia się z informacjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...