Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanka Białej Podlaskiej tworzy teledyski dla niesłyszących (wideo)

Utworzony przez Marshall, 27 października 2013 r. o 22:03
Jak dla mnie świetny pomysł. Dla niesłyszących to jest krok do przodu przy odbiorze naszej WSPÓLNEJ kultury - zwykle dla nich niedostępnej. Powodzenia w dalszych działaniach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłam stronę na której można zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu. Wystarczy podać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysl swietny,bardzo potrzebny,ale osoba baaardzo niesympatyczna.Nie mam pojecia skad sie to bierze,skoro robi tyle dobrego dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna robi duzo dobrego i chwali jej sie za to:) tak trzymaj Agnieszko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie, sympatyczność to rzecz subiektywna. Trzeba kogoś długo znać, żeby go oceniać. Dziękuje za uwagę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie, sympatyczność to rzecz subiektywna. Trzeba kogoś długo znać, żeby go oceniać. Dziękuje za uwagę :)
Projekt super i jak najbardzej popieram :) Jednak pamiętam Panią Agnieszkę z czasów jej studiów, kiedy pytała się "do jakiej rzeki wpada Wisła"! A co do "sympatyczności" Pani Agnieszki, jest to osoba, która naprawdę potrafi zajść za skórę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...