Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A po co maja gnić w  barłogach ? Godzina 5 to  najlepszy czas na wstawanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIDL W POLSCE TO MOŻE OTRZYMAĆ POZWOLENIE NA BUDOWĘ POD PŁASZCZYKIEM WŁAŚCICELA-INWESTORA, KTÓRY NIE JEDNOIKROTNIE "GROSZEM NIE ŚMIERDZI". Społem w Niemczech starało się przez 20 lat na budowę marketu i co? i nic z tego nie wyszło. A niby wszyscy jesteśmy w UNII. Tutaj w Lublinie na tej działce jak mówiono w Urzędzie nie można pobudować sklepu bo nie ma wjazdu a nowy byłby za blisko Spółdzielczości Pracy a przez osiedle ciężki sprzęt na budowę a potem z zaopatrzeniem nie może przejeżdżać. A jeszcze "krzaczki" w  żywopłocie to też rzekomo roślinność chroniona. I stał stał się cud, "krzaczki" chronione wycięte częściowo, wjazd już nie jest za blisko skrzyżowania. Spółdzielcy- sąsiedzi mają rację że protestują i należy ich popierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I "świtańca" jeszcze strzelić i do LYDLA po badziewie czesko-niemieckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcąc sklepu? Nie robić tam zakupów, sami go zamkną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam obok dwóch sklepów i jakoś w ogóle mi nie przeszkadzają busiki z towarem podjeżdżające o 4, 5 czy 6, z tym hałasem to gruba przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą czy nie chcą - będą mieli. Jedni się smucą, inni się cieszą - ważne, że ten fragment miasta zostanie ucywilizowany, oświetlony. Będzie raźniej, bezpieczniej w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIDL W POLSCE TO MOŻE OTRZYMAĆ POZWOLENIE NA BUDOWĘ POD PŁASZCZYKIEM WŁAŚCICELA-INWESTORA, KTÓRY NIE JEDNOIKROTNIE "GROSZEM NIE ŚMIERDZI". Społem w Niemczech starało się przez 20 lat na budowę marketu i co? i nic z tego nie wyszło. A niby wszyscy jesteśmy w UNII. Tutaj w Lublinie na tej działce jak mówiono w Urzędzie nie można pobudować sklepu bo nie ma wjazdu a nowy byłby za blisko Spółdzielczości Pracy a przez osiedle ciężki sprzęt na budowę a potem z zaopatrzeniem nie może przejeżdżać. A jeszcze "krzaczki" w  żywopłocie to też rzekomo roślinność chroniona. I stał stał się cud, "krzaczki" chronione wycięte częściowo, wjazd już nie jest za blisko skrzyżowania. Spółdzielcy- sąsiedzi mają rację że protestują i należy ich popierać.
Społem w Niemczech? W którym mieście? Konkrety? Chyba, że "w Niemcach"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli żadne przepisy nie zostały złamane, to DLACZEGO NA PRZEDŁUŻENIU TYSIĄCLECIE JEST OGRANICZENIE DO 60 KM/H??? Tam też ŻADNE normy dotyczące poziomu hałasu NIE ZOSTAŁY PRZEKROCZONE!   Czyżby na Bazylianówce nie mieszkał żaden wpływowy przedstawiciel Urzędu Miasta?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda! Wcześniej mieszkańcy mieli gdzie pieska wyprowadzić (niech sr...a na działkę sąsiada). Teraz będzie trzeba posprzątać po milusińskim. Protestujący Spółdzielcy! Komuna się skończyła! Prywatną nieruchomością właściciel może dysponować w dowolny sposób, oczywiście w granicach prawa. Pozdrawiam Normalnych Mieszkańców ul. Mariańskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca w lidlu to poroaszka wiecej kierownikow niz pracownikow zarobki slabe jestem zadowolony ze odeszlem bo tam nieda sie zarobic zeby przezyc nadgodziny odaja dzwonja w ten sam dzien ze nie przychudz do pracy bo bo masz nadgodziny porobane nic nie mozesz zaplanowac bo w kazdej chwil moze zadzwonic do ciebie kierownik i dla tego tak ludzie odchodza bo to nie jest praca dla ludzi kierownicy zostaja sami bo mysla ze wszystko zrobja a potem drze chape ze nie zrobione .dajcie ludziom zarobic to moze cos sie zmieni bo za te pienjadze co ma zwykly pracownik to smieszne kierownicy moga sobie poszalec wymagania sa ale tez trzeba szanowac pracownikow w biedronce mam spokuj i inaczej podchodza do zarobkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że przy ul. Walecznych i Unickiej nie można było postawić sklepu osiedlowego bez planu zagospodarowania przestrzennego mimo że spełnione były wszystkie wymogi Prawa budowlanego. Coś urzędnicy z Ratusza mają rozdwojenie jaźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca w lidlu to poroaszka wiecej kierownikow niz pracownikow zarobki slabe jestem zadowolony ze odeszlem bo tam nieda sie zarobic zeby przezyc nadgodziny odaja dzwonja w ten sam dzien ze nie przychudz do pracy bo bo masz nadgodziny porobane nic nie mozesz zaplanowac bo w kazdej chwil moze zadzwonic do ciebie kierownik i dla tego tak ludzie odchodza bo to nie jest praca dla ludzi kierownicy zostaja sami bo mysla ze wszystko zrobja a potem drze chape ze nie zrobione .dajcie ludziom zarobic to moze cos sie zmieni bo za te pienjadze co ma zwykly pracownik to smieszne kierownicy moga sobie poszalec wymagania sa ale tez trzeba szanowac pracownikow w biedronce mam spokuj i inaczej podchodza do zarobkow
Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne że przy ul. Walecznych i Unickiej nie można było postawić sklepu osiedlowego bez planu zagospodarowania przestrzennego mimo że spełnione były wszystkie wymogi Prawa budowlanego. Coś urzędnicy z Ratusza mają rozdwojenie jaźni
Pan Redaktor nie był łaskaw sprawdzić miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Na opisywanej nieruchomości obowiązuje od 2002 roku, przy ul. Unickiej planu brak. Nie ma spisku, Sherlocku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce już opadają na to warcholstwo. Wszędzie gdzie się da jacyś "oburzeni", którzy chcą, żeby było jak do tej pory, bo: "tak było przez lata panie i tak było mi dobrze". Działka prywatna? Prywatna. To nic bęcwały nie mają do powiedzenia i nie powinny mieć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca w lidlu to poroaszka wiecej kierownikow niz pracownikow zarobki slabe jestem zadowolony ze odeszlem bo tam nieda sie zarobic zeby przezyc nadgodziny odaja dzwonja ...
  Nie chciałbym cię urazić ale zdecydowanie powinieneś popracować nad językiem polskim. To wstyd, by Polak tak kaleczył swój ojczysty język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce już opadają na to warcholstwo. Wszędzie gdzie się da jacyś "oburzeni", którzy chcą, żeby było jak do tej pory, bo: "tak było przez lata panie i tak było mi dobrze". Działka prywatna? Prywatna. To nic bęcwały nie mają do powiedzenia i nie powinny mieć !
Jak inni mogą być wg Ciebie bęcwałami to ty też możesz. Bęcwale, niech pod Twoją działką wybudują Lidla lub inny sklep. O ile masz jakąś działkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wybudowali mi market z jednej strony a z drugiej blok. I wiesz co? Nie przeszkadza mi to. Nie muszę chodzić daleko po zakupy a zamiast krzaków i zarosnietego chwastmi sralnika jest równa trawka i budynek. Ludzie to jest miasto nie wieś! Wybudujcie sobie dom na zadupiu jak wam nie pasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby Marzanna protestowała?! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Marzanna protestuje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...