Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółkiewka: Mieszkańcy boją się farm wiatrowych

Utworzony przez ergwergwerh, 10 marca 2013 r. o 19:48 Powrót do artykułu
rthdyji'p[-]-pu9io;jko;uip;jk'[0upjlu890['78]'- ijonytfrs64d6tuyj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, a kilka dni temu pisali, że mieszkańcy Lubelszczyzny popierają gaz łupkowy i wiatraki. To chyba zgoda na zasadzie - ja się zgadzam, ale postawcie u sąsiada (sąsiedniej gminie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e, nie wierzę... boją się farm wiatrowych??? co to za zacofani ludzie? a 70 lat temu nie bali się koksowni?? te to dopiero szkodzą, przecież jest to jedna z najczystszych form pozyskiwania energii! trzeba tylko chwalić pomysły stawiania takich obiektów. A w ogóle ciekawe kto ma w tym interes, żeby straszyć ludzi wiatrakami...pewnie radzieccy oligarchowie, którzy nie będą zadowoleni z energetycznego uniezależnienia się od Rosji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W razie co, to mam działkę pod Kraśnikiem, zgadzam się na wiatraki u mnie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę,a będą bać się własnego cienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z lepszych fragmentów w dziejach literatury polskiej i kinematografii to scena z Konopielki jak zrobili zebranie w sprawie elektryfikacji wsi - Pierdun w roli głównej :-). Minęło 60 lat a mentalność i świadomość ludzi na niezmienionym poziomie. Zadziwiające jest to, że łupków się boją, farm wiatrowych także ale opony i śmiecie w piecach co to już dozwolone. Praktyka powszechna - sam mieszkam w podlubelskiej wsi i boję się "indywidualnych spalarni odpadów" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Energia z wiatru jest 2x droższa od energii z węgla. 2. Wiatraki to swietny biznes do prania brudnych pieniędzy. 3. Wcale nie chodzi tu o ekologię a o obrót pieniądzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO robi specjalnie ludziom na złość że zgadza się na te wiatraki, żeby Polacy poumierali za 100 lat i żeby przyszli tu obcy. Bo w odległości 500-600 m od takiego wiatraka, żadnemu facetowi nie st...nie i nie będzie dzieci i dlatego będą tylko te z probówki, tak jak chce ten rząd. Ale my jesteśmy na nie, na wszystko co ten rząd robi jesteśmy na nie, bo tylko pan Jarosław Kaczyński może poprowadzić nas do raju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam działkę i możecie stawiać, a wuj mnie inni obchodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jako wspólnota bloku przy Niepodległości zgadzamy się na wiatrak na dachu naszego wieżowca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z okolic Lublina, sam bym chciał postawić taki wiatrak na polu aby produkował energię. Owszem koszt postawienia takiego wiatraka jest spory ale zwraca się po kilkunastu latach. Mam założone panele solarne, które ogrzewają wodę, patrząc po kilku latach uzytkowania widoczny jest znaczny spadek poboru energii do ogrzewania wody. Dawniej wodę ogrzewał "bolier" a teraz solary , które pobierają znacznie mniej energii ale wracając do sedna tematu. To co się dzieje kochani patrioci w naszym kraju jest śmieszne. Po wejściu do UE byliśmy zapewniani , że będziemy mieli kokosy. A teraz co się dzieje? Wszystko się sypie, gospodarka Polska zamiera, rolnika ma się za nic. Rządy PO nas wykończą nim się obudzicie! Nasi sąsiedzi inwestują w energię odnawialną, a u nas? elektrownie atomowe. Większych idiotów na świecie to już chyba nie ma od pracujących w rządzie Polskim. Energia odnawialna powinna być szeroko promowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Jestem z okolic Lublina, sam bym chciał postawić taki wiatrak na polu aby produkował energię. Owszem koszt postawienia takiego wiatraka jest spory ale zwraca się po kilkunastu latach. Mam założone panele solarne, które ogrzewają wodę, patrząc po kilku latach uzytkowania widoczny jest znaczny spadek poboru energii do ogrzewania wody. Dawniej wodę ogrzewał "bolier" a teraz solary , które pobierają znacznie mniej energii ale wracając do sedna tematu. To co się dzieje kochani patrioci w naszym kraju jest śmieszne. Po wejściu do UE byliśmy zapewniani , że będziemy mieli kokosy. A teraz co się dzieje? Wszystko się sypie, gospodarka Polska zamiera, rolnika ma się za nic. Rządy PO nas wykończą nim się obudzicie! Nasi sąsiedzi inwestują w energię odnawialną, a u nas? elektrownie atomowe. Większych idiotów na świecie to już chyba nie ma od pracujących w rządzie Polskim. Energia odnawialna powinna być szeroko promowana.
A ja jestem zwolennikiem PIS i ostro protestuję: ŻADNYCH WIATRAKÓW !!!!!!!!!!!! Bo one nas zabiją ! Od nich dostaje się bezpłodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy tak naprawdę Ci ludzie boją się wiatraków, czy może głównie PIS i SP się boją, bo wspólnie od jakiegoś czasu na terenie województwa lubelskiego promują geotermy Rydzyka. A tak pozbędą się konkurencji rękami niczego nieświadomych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnota niczego nie chce tylko rentę na byle strzyknięcie w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem szczęście. Na mojej działce stanie wiatrak. Umowa podpisana. Protest podnieśli sąsiedzi zza miedzy. Bo nie wytypowano ich działki. A szczęśliwców siedmiu siedzi cicho, ze mną włącznie. To prawdziwy powód, szanowni państwo. Bliźni nie może mieć lepiej jak ja nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman45 napisał:
W razie co, to mam działkę pod Kraśnikiem, zgadzam się na wiatraki u mnie,
Pod Kraśnikiem też miały być w gminie Zakrzówek ludzie podpisali umowy i narazie cisza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy ktoś z matołków, którzy tu pisali wiedzą co to są infradżwięki. Jakoś niemcy na masę likwidują wiatraki ciekawe dlaczego. CIekawe dlaczego tam gdzie są wiatraki niema żadnej zwierzyny od ptaków po krety włacznie. Myśleć wystarcz anie pisać głupoty. Ja dziekuję za taką nowoczesność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wschodzie ludzie są ciemi, i boją się wszystkiego co pierwszy raz zobaczą. teraz nie mogą spać bo straszą ich wiatrakami! Te bzdury ze zwierzakami, kretami itop sa z palca wyssane. W Holandii stoją tysiące wiatraków i żadne zwierzaki, ani ludzie nie wygineli. W Niemczech demontują wiatrakli, bo są przestarzałe i wyeksploatowane i sprzedaja je polakom, a sami montuja nowszej generacji. Niedawno była histeria z masztami telefonii komórkowaej i samymi omórkami. Miały wręcz zabijać ludzi, a każdy je masowo używa. Problem jest bardzo przyziemny! Szlag trafia tych rolników u których nie są zlokalizowane wiatraki! Na jednym wiatraku włąściciel działki zarabia ok. 25 000 zł rocznie! Dzierżawa 200m2 działki (20000zł), za śmigło nad działką (5000 zł). Jeśli smigło sięga nad sąsiednia działkę to kwotę 5000 zł dzieli się proporcjonalnie do zasięgu. No i co maja powiedzeć sąsiedzi? Normalnie szlag ich trafia, że to nie oni! No to najlepiej oprotestować, po co ma sąsiad zarobić? Przecież jesteśmy w Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w ciemnogrodzie, u nas wszystko jest bee i niezdrowe. a sól drogową wszyscy jedzą i kiełbasy przeterminowane... Mój dziadek mieszka w niedużej odległości od takich wiatraków (jak spora część wsi) i wszyscy żyją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda,nawciskali ludziom ciemnoty i teraz się boją. A na wiatraku można lepiej zarobić jak na uprawie zborza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...