Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mięso z Końskowoli wraca na stoły. Włosi zatrudnią 400 osób

Utworzony przez Miru, 30 października 2013 r. o 10:59 Powrót do artykułu
Sadurski dostanie białej. Jego zakład przejety za 10,5ml przez Włocha... Chociaż z drugiej strony ma na co zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My świnie cieszymy się że będą nas obsługiwać w najnowocześniejszym zakładzie.No wprost jesteśmy dumne.Kwi,kwi kwi......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurski to pikuś ! A rolnicy i dostawcy ile stracą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaklad warty 40mln przejety za 10mln.To tylko w Polsce.Oby placili jak trzeba.Wlosi nie sa dobrymi pracodowcami mamy na przyklad PZL SWIDNIK jak robia wyzysk z ludzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przejęcia /zagospodarowania jest jeszcze nowoczesny ( nieczynny) zakład "Pierzchała" w Janikowie k.Kozienic - rzut beretem od Puław ! Warto się i tym zainteresować !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra wiadomość, jak na lubelskie warunki 400 osób to bardzo dużo ale mocno kibicuję inwestycji i nowym miejscom pracy.   Biuro Rachunkowe www.inplus.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKA SZKODA ŻE WÓJT KOŃSKOWOLI POPIERA TYLKO INWESTORÓW ZZA GRANICY.TO NIE ON ICH ZNALAZŁ ,A TERAZ PRZYPISUJE SOBIE ZASŁUGI.BYŁEM PRACOWNIKIEM BIUROWYM,WIEM ŻE WŁAŚCICIELE PROSILI WÓJTA O ZWOLNIENIE Z PODATKU DO GMINY,KIEDY ZACZĘLI MIEĆ PROBLEMY FINANSOWE ,TO P. WÓJT NIE  CHCIAŁ SIĘ ZGODZIĆ, A FIRMA PINI JEST ODRAZU ZWOLNIONA Z TEGO PODATKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurski dostanie białej. Jego zakład przejety za 10,5ml przez Włocha... Chociaż z drugiej strony ma na co zasłużył.
Sadurski to zlodziej!!!! Wisi mi za świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wiemy już jak funkcjonuje zakład w Kutnie.... Pracownicy rotują z prędkością światła. Na początku obiecanki cacanki a potem... wynocha! !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma rozum w głowie niech trzyma się od nich z daleka. Słyszałem jak tam się pracuje. Jesteś dobry przez pierwsze 3 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wspomnicie jak to dobrze było za braci S...  pracować u swoich w całe rodziny, a jak się zaczęło walić to od złodzieji wyzywać! A Włoch zrobi z was roboli, których sie ekspolatuje za grosze a potem do widzenia, wiem co mówie... pozdro z angli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Końskowoli powstaje obóz zagłady!!!!      Gdyby takowy miał powstać, podniósłby się larum w gminie, ale większość by to przemilczała, gdyby budowano go nie w Końskowoli, lecz na terenie Kurowa. Tak kształtuje się krótkowzroczność w braku Bożego miłosierdzia dla bliźnich.      Wielki bum, wiadomość głoszona przez głodnych redaktorów radia Lublin, bo zostanie utworzonych trzysta miejsc pracy. Wsiowi wreszcie będą mogli odbierać należne im srebrniki za zdradę, tylko nikt im nie wpoił w świadomość sensu zdrady. Gdyby tubylcy z Końskowoli mieli możliwość wyrażenia swego niezadowolenia na otwarcie obozu zagłady, w swych protestach wysuwaliby niechęć z powodu dochodzących krzyków strachu prowadzonych na śmierć, niezadowolenia z woni unoszącej się przy utylizacji ciał i mało kto chciałby w tym miejscu grozy i cierpienia zatrudnienie znaleźć.      Ale rzeźnia, to co innego, wszystko co się zamorduje, to i się zje, najwyżej mogą zaprotestować, gdy będą mieli do czynienia z koszernym mordowaniem dla nielubianego Żyda, zbuntują się pewnie w sprawie uboju rytualnego, dla niezrozumiałego muzułmanina, a tak trzeba będzie rżnąć, patroszyć i liczyć srebrniki.      Za dwa lata ma zostać otwarty zakład śmierci, pewnie przetną z hukiem wstęgę i biskupi wykadzą i skropią miejsce zagłady dla mniejszych braci św. Franciszka. W stadium początkowym mają mordować tam trzysta istot na dobę, później przestawią się i będą mordować więcej i więcej, a także i matkę – krowę. Przykazanie Dekalogu mówi nie zabijaj, nie precyzując kogo można, a kogo nie powinno się zabijać, wobec tego nie szafuję słowem „nie zabijaj”, ale by sacrum profanum nie czynić, używam słowa mordować. Tak drogi konsumencie, nikt z tubylców nie sprzeciwi się powstaniu miejsca kaźni w ich siole i nie uzasadni, że będzie dobiegał go lament zwierząt, czujących swój bliski koniec egzystencji i nie pojmie, iż to nic innego jak krzyk strachu ich bliźnich, tak samo czujących lęk i zadowolenie, rodzących dzieci, jedzących i wydalających kał. Nie tylko Końskowolńacy, ale większość mięsożernych nie zastanawia się nad tym, że w tych ciałach, które oni zajadają, serce tak samo jak im odmierza rytm życia i śmierci. 20 listopada 2013 Jacek Dyć Łęczna 21-010 Skarbka 4/46 Tel.605590926    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytałem sobie komentarze, aż żal, że ludzie myślą jedynie o napełnianiu kabzy i żołądka. Jak ma dobrze być na swiecie gdy nikt nie widzi śmierci zwierząt jako istot Bożych. Jakoś od ponad dwudziestu lat egzystuję z dietą wegetariańską i nie jedena osoba młodsza wiekiem ode mnie chciałaby mieć takie ciało i zdrowie jak ja. Każdy jednak uparcie i bezmyślnie, broniąc swoich potrzeb smakowych, twierdzi, że białko zwierząt jest potrzebne dla organizmu, dla siły, zdrowia. Czysty nonsens, niech ktoś zadrze z chipopotamem, nosorożcem, słoniem, koniem, to są bardzo silne i zwierzęta, nie karmione mięsem, ale człowiek jest tak głupi, że myśli, gdy zjem konia będę miał jego siłę - anachronizm. Z pewnością wszyscy co komentowali, mienią się być chrześcijanami, a gdzie wasze miłosierdzie i stosunek do Dekalogu. Jesteście nie chrześcijanami, ale najpodlejszą nacją z gatunku ludzkiego. Co innego można powiedzieć o dzikich plemionach z buszu, dżungli, ale wy światli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kutnie pracowłem 2 lata,niby dadzą zarobić 5 tysięcy ale co z tego,poniewierają ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tamten zaklad pdł parę lat temu. Dobrze, ze ktoś próbuje coś tu produkować. Lepszy Włoch niż nikt. Niech coś sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jusz tam pracowałem i to dwa razy i dziekuje bardzo ,był ruski teraz spagetti bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest obóz pracy od 21.01do31.01 za 9 dni pracy 116 h w tym 44 nadgodziny dostałem kasę 7,73zł/h+premia motywacyjna za nadgodziny w kopercie 200zł .Pracują tam dyrektorzy i ich żony,dyr wziął Łuków bo nie miał by kto robić 19osób .Oszusty !a dyrektora ds. skupu Arkadiusz Woźniak. sam nie wie ile kupować żywca chłodnie są pełne i kupuje oraz ubój jest .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...