Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z PINem tylko pogorszyli. Pojawiają się gwiazdki, ale przez chwilę widać wprowadzane cyfry (pojawia się cyfra, która po chwili zamienia się w gwiazdkę). Przed zmianą pojawiały się tylko gwiazdki (ale tylko przy PINie, nr tel był widoczny cały).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PINem tylko pogorszyli. Pojawiają się gwiazdki, ale przez chwilę widać wprowadzane cyfry (pojawia się cyfra, która po chwili zamienia się w gwiazdkę). Przed zmianą pojawiały się tylko gwiazdki (ale tylko przy PINie, nr tel był widoczny cały).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super sprawa :)
Zgadzam się. Te wypożyczalnie to kapitalna rzecz. Korzystam codziennie. Jeden minus to taki, że już się kilka razy spotkałem z tym, że terminal nie działa (Filaretów/Wyżynna, Paderewskiego i Żywnego). Być może z tego powodu w niedzielę widziałem na Wyżynnej 17 przypiętych rowerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjny pomysl, codziennie dojezdzam do pracy nie stojac w korkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko mi się podoba -jedynie nie podoba mi się jedna ważna rzecz: Marnotrawstwo ! Chodzi mi tu o to, że każda stacja powinna być zadaszona (wiata lub coś w tym rodzaju). Bez zadaszenia rowery szybko "zmarnieją" -pordzewieją, a słońce w upalne dni "przyspieszy starzenie"(np.opon).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...