Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Artur Grzyb wygrał wybory

Utworzony przez Stanislaw, 6 grudnia 2010 r. o 05:43
Wszystkim pieniaczom z forum dziękujemy... Artur pokazał klasę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto na niego głosował. Mało chyba ludziom fotoradarów i mandatów.To wiec po nowo wygranych wyborach dokupi się jeszcze więcej. Wtedy wyborcy będą bardzo zadowoleni jak im przyjdzie mandacik 200 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ms napisał:
Nie wiem kto na niego głosował. Mało chyba ludziom fotoradarów i mandatów.To wiec po nowo wygranych wyborach dokupi się jeszcze więcej. Wtedy wyborcy będą bardzo zadowoleni jak im przyjdzie mandacik 200 PLN.
To trzeba jeździć wolniej i ostrożniej a mandacików nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klika komedianta maraszka dalej będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze GRATULACJE Głosowałam na Pana (moja cała rodzina również)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ms napisał:
Nie wiem kto na niego głosował. Mało chyba ludziom fotoradarów i mandatów.To wiec po nowo wygranych wyborach dokupi się jeszcze więcej. Wtedy wyborcy będą bardzo zadowoleni jak im przyjdzie mandacik 200 PLN.
Jak się jeździ zgodnie z przepisami to nie będziesz płacił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nastepne cztery lata stracone miedzyrzec sie bardziej zadluzy i padnie kilka przedsiebiorstw zero perspektyw dla mlodych ale ogolnie jest super wiecej nie ide na glosowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Panie Arturze pokazał Pan po raz kolejny gdzie Pana Lesiuka miejsce. Aby tak dalej. Gratuluję. A Duszek miał już dość sprzedawania ładowarek i chciał się wybić a Pan i jego sprowadził swoim wynikiem na ziemię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz "pan ładowarka" dalej będzie prowadził swój cichy kącik sprzedaży^^, tak powinno być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No taakk... I teraz zacznie śnieg padać i zobaczymy odśnieżarki chyba na obrazku ;/ ... przez ten tydzien jeździło ich uhuhuuu żeby pokazać że mamy dobrego burmistrza i go ponownie wybrać przed pierwszą turą robił wszystkie ulice i w pierwszy poniedziałek po wyborach ani jednej maszyny na ulicy hahaha. Już w tamtym roku widzieliśmy jak mieliśmy odśnieżone ulice. Jedynie do zniesienia była Brzeska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że nowy stary burmistrz wyciągnie jakieś wnioski i zmieni niektórych ludzi ze swojego otoczenia. Moim zdaniem Pan Grzyb jest spoko i jest dobrym burmistrzem a gdyby nie jego świta wygrałby w pierwszej turze. Gratulacje Panie burmistrzu i proponuję przyjrzeć się szkołom bo źle się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
mam nadzieję, że nowy stary burmistrz wyciągnie jakieś wnioski i zmieni niektórych ludzi ze swojego otoczenia. Moim zdaniem Pan Grzyb jest spoko i jest dobrym burmistrzem a gdyby nie jego świta wygrałby w pierwszej turze. Gratulacje Panie burmistrzu i proponuję przyjrzeć się szkołom bo źle się dzieje.
co ty mu glebie proponujesz przeciez to najlepszy katolik w m=cu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g napisał:
co ty mu glebie proponujesz przeciez to najlepszy katolik w m=cu
CZY W MIĘDZYRZECKICH KOŚCIOLACH I CERKWIACH PRZESTRZEGANE SĄ PRAWA WIĘKSZOŚCI UKRAIŃSKIEJ ? ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ms napisał:
Nie wiem kto na niego głosował. Mało chyba ludziom fotoradarów i mandatów.To wiec po nowo wygranych wyborach dokupi się jeszcze więcej. Wtedy wyborcy będą bardzo zadowoleni jak im przyjdzie mandacik 200 PLN.
Jeździj wolniej, to fotoradary nie będą ci przeszkodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody napisał:
nastepne cztery lata stracone miedzyrzec sie bardziej zadluzy i padnie kilka przedsiebiorstw zero perspektyw dla mlodych ale ogolnie jest super wiecej nie ide na glosowanie
mlody czy Ty wierzysz, że w mieście o ok. 18 tyś mieszkańców mogą być perspektywy dla mlodych? To nie Warszawa, tu można wegetować, żyć z dnia na dzień, ale zarobić nawet mając dobre wykształcenie nie zarobisz. Wybić się też nie wybijesz, taka jest prawda i ani Grzyb, ani Lesiuk nie jest w stanie tego zmienić. No chyba, że otworzysz firmę i będziesz świadczył usługi na cały region. Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
mlody czy Ty wierzysz, że w mieście o ok. 18 tyś mieszkańców mogą być perspektywy dla mlodych? To nie Warszawa, tu można wegetować, żyć z dnia na dzień, ale zarobić nawet mając dobre wykształcenie nie zarobisz. Wybić się też nie wybijesz, taka jest prawda i ani Grzyb, ani Lesiuk nie jest w stanie tego zmienić. No chyba, że otworzysz firmę i będziesz świadczył usługi na cały region. Takie jest moje zdanie.
i masz Pan racje;] ale wiekszosc do tego bedzie latami dochodzic, drapiac sie po glowach czemu to tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' timestamp='1291670733' post='400236'] i masz Pan racje;] ale wiekszosc do tego bedzie latami dochodzic, drapiac sie po glowach czemu to tak W pełni popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje panie Burmistrzu. Mamy tylko nadzieje że zrobi Pan coś ze Strażą Miejską. To dzięki jej pracy m.in otrzymuje pan złą opinie przez mieszkańców. Ta klika to żenada i wstyd dla miasta. Niech robią to co do nich należy bo odnosimy wrażenie że albo Pan ma to w d... albo oni Pana. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
mlody czy Ty wierzysz, że w mieście o ok. 18 tyś mieszkańców mogą być perspektywy dla mlodych? To nie Warszawa, tu można wegetować, żyć z dnia na dzień, ale zarobić nawet mając dobre wykształcenie nie zarobisz. Wybić się też nie wybijesz, taka jest prawda i ani Grzyb, ani Lesiuk nie jest w stanie tego zmienić. No chyba, że otworzysz firmę i będziesz świadczył usługi na cały region. Takie jest moje zdanie.
Popieram w 100% A Lesiuk skoro taki mądry to niech obieca z ręką na sercu że za jego kadencji nie było bezrobocia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko za kadencji Lesiuka powstały 2 duże firmy takie jak LIDER czy WIPASZ a za Grzyba co macie ?? Nie po odśnieżane chodniki i 2 telebimy na skwerku bo więcej się nic nie zmieniło za jego kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...