Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: 18-letni ekshibicjonista wpadł pod szkołą

Utworzony przez HEHE, 19 marca 2010 r. o 15:40
Dlaczego przede mną ktoś taki się nie obnaża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten ekshibicjonista przypadkiem nie wybiera się do seminarium duchownego (i już rozpocżął ćwiczenia,z jakich słynie kler)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki męzczyzna?18-lat to jeszcze dziecko,które nawet nie wie jakie jest życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KULwa napisał:
Czy ten ekshibicjonista przypadkiem nie wybiera się do seminarium duchownego (i już rozpocżął ćwiczenia,z jakich słynie kler)
Czego wy od niego chcecie postępowi hipokryci ? Macie pełna gebe gadki o tolerancji dla wszelkich odmienności seksualnych a dlaczego nie chcecie zrozumieć że ten chłopak ekshibicjonista też oczekuje tolerancji, akceptacji z waszej strony ? Co on na to poradzi że takim go natura stworzyła ? Pedały i lezby moga jezdzic platformami w centrum Warszawy z gołymi d.upami a on nie może sie obnażyć ? Dlaczego jesteście tacy zasciankowi ? A tym dziewczynkom co jego widziały to może jakaś krzywda się stała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mawiają ze penisem baby nie przestraszysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gg napisał:
A mawiają ze penisem baby nie przestraszysz....
Ja tu czegoś nie rozumiem. Dlaczego jak facet się obnaża to jest to karalne a jak baba to nie ? DLACZEGO ? Baby pokazują swoje d.upy i cycki i co tam chcesz wszędzie, w tv, w reklamie, w gazetach - i nic ! A jak facet chce zaprezentować światu swoje wdzięki to wielkie aj waj ! A czym sie k***a rózni pokazanie cycków , waginy czy d.upy od pokazania ładnego faaaaalluuuusaaaaa ? Że ten chlopak ZMUSZAŁ do oglądania ? A czy mnie nie zmuszają do oglądania gołych babskich d.up codziennie w tv i na bilbordach ? Czy mnie ktoś pyta czy ja chcę to oglądać ? Nie ! Więc o co tu k*** chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam jedna z 10 przed którymi się obnażał !!! Sorry bardzo ale nie jest to ciekawy widok i jednak nie należny do przyjemności ujrzenie chłopaka który trzyma sie za swoje przyrodzenie i pyta sie "czy pani tez się masturbuje?Fajnie tak!" Ja miałam uraz na psychice przez cały dzień a co by było z mała dziewczynka,która widziałaby takie zdarzenie?! PARANOJA!!! CIESZE SIĘ ZE GO ZŁAPALI BO BAŁAM SIĘ IŚĆ DO SZKOŁY!!! a moje zdarzenie również odbyło się przy ulicy Zarowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 letniemu chłopakowi nie wolno machać tym, czym wolno starszemu, wykształconemu posłowi? Może to prawie jeszcze dziecko chce zrobić karierę w polityce? Może chce zostać społecznym asystentem posła? A gdzie równość wobec prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mu tak napisał:
Byłam jedna z 10 przed którymi się obnażał !!! Sorry bardzo ale nie jest to ciekawy widok i jednak nie należny do przyjemności ujrzenie chłopaka który trzyma sie za swoje przyrodzenie i pyta sie "czy pani tez się masturbuje?Fajnie tak!" Ja miałam uraz na psychice przez cały dzień a co by było z mała dziewczynka,która widziałaby takie zdarzenie?! PARANOJA!!! CIESZE SIĘ ZE GO ZŁAPALI BO BAŁAM SIĘ IŚĆ DO SZKOŁY!!! a moje zdarzenie również odbyło się przy ulicy Zarowie.
No ale powiedz mi CO takiego on ci pokazał ? Co ? Bo mnie w tv i na bilbordach codziennie pokazują babskie gołe cycki, d.upy, ci... przepraszam... waginy. Z jakiej odległości on tobie TO pokazał ? Widziałaś cokolwiek ? Nic nie widziałaś ! Bo ty jesteś mała zacofana ciemnogrodzianka, mały moherowy berecik ! Przyzwyczaiły cie media że babskie ciało to jest ok, ale meskie - be ! Zwykła mała żeńska szowinistka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "Przyzwyczaiły cie media że babskie ciało to jest ok, ale meskie - be ! " Ależ skąd? Męskie ciało jest równie piękne. Tylko to pojęcie piękna jest raczej względne . To co piękne dla mnie, niekoniecznie musi być piękne dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZarÓwie a nie Zarowie, na "za rowiu" to chyba uczył się autor tego artykułu. Dokładności trochę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez raz bylam swiadkiem takiego zdarzenia kiedy to krzysztof m postanowil obnazyc sie przed przypadkowo mijanymi dziewczynami ;/ i wierzcie mi lub nie to nie jest ani troche mile ani przyjemne potym chcialo mi sie zygac i ciagle zle sie czulam pokazywanie prawdziwego piekna na bilboardach a ku*** takie obnazanie sieto jest wielka roznica szczegolnie ze chodza tamtedy naprawdemale dziewczynki a h** go wie co ten zboczeniec chcial zrobic!! i bardzo dobrze ze go zlapali bo moje kolezanki normalnie dygaly sie isc do szkoly i nie dziwie sie im...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze pałą wymachuje to dać go do ZOMO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz-dwa i już napisał:
Czego wy od niego chcecie postępowi hipokryci ? Macie pełna gebe gadki o tolerancji dla wszelkich odmienności seksualnych a dlaczego nie chcecie zrozumieć że ten chłopak ekshibicjonista też oczekuje tolerancji, akceptacji z waszej strony ? Co on na to poradzi że takim go natura stworzyła ? Pedały i lezby moga jezdzic platformami w centrum Warszawy z gołymi d.upami a on nie może sie obnażyć ? Dlaczego jesteście tacy zasciankowi ? A tym dziewczynkom co jego widziały to może jakaś krzywda się stała ?
Jak już jest taka tolerancja, to po o chować się po kątach , jak można pieprzyć się gdzie i z kim popadnie ( zresztą było już kilka przypadków kopulowania w miejscach publicznych). Po co nam ubrania ? Przecież możemy być naturystami i biegać z gołymi dupami..... Po to człowiek , jako jedyna żywa istota posiada rozum , aby z niego ,, korzystać ". Jeśli ten 18-letni zboczek ma problemy z przyrodzeniem , to najlepiej niech go sobie przyciśnie w drzwiach, albo , jak ma taki ,, okaz", to niech się nie obnaża przed dziewczętami, tylko niech go cały czas nosi na wierzchu, wówczas będzie bardziej usatysfakcjonowany ( więcej widzów ). Tak poważnie , to takich zboczeńców należy KASTROWAĆ i po bólu. Jak ma się problem , to lepiej się go szybko pozbyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CI WREDNI POLICJANCI ....OGRANICZYLI JEGO SWOBODY OBYWATELSKIE-NIECH SIĘ TYLKO DOWIE O TYM hELSIŃSKA fUNDACJA pRAW cZŁOWIEKA TO MUNDUROWE POPAMIĘTAJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-sadysta- napisał:
Jak już jest taka tolerancja, to po o chować się po kątach , jak można pieprzyć się gdzie i z kim popadnie ( zresztą było już kilka przypadków kopulowania w miejscach publicznych). Po co nam ubrania ? Przecież możemy być naturystami i biegać z gołymi dupami..... Po to człowiek , jako jedyna żywa istota posiada rozum , aby z niego ,, korzystać ". Jeśli ten 18-letni zboczek ma problemy z przyrodzeniem , to najlepiej niech go sobie przyciśnie w drzwiach, albo , jak ma taki ,, okaz", to niech się nie obnaża przed dziewczętami, tylko niech go cały czas nosi na wierzchu, wówczas będzie bardziej usatysfakcjonowany ( więcej widzów ). Tak poważnie , to takich zboczeńców należy KASTROWAĆ i po bólu. Jak ma się problem , to lepiej się go szybko pozbyć.
Kastrować ? ty okrutniku ! To może też zaproponuj żeby babom jajniki obcinać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KOLKA~ napisał:
CI WREDNI POLICJANCI ....OGRANICZYLI JEGO SWOBODY OBYWATELSKIE-NIECH SIĘ TYLKO DOWIE O TYM hELSIŃSKA fUNDACJA pRAW cZŁOWIEKA TO MUNDUROWE POPAMIĘTAJĄ.
Nie po to ratyfikowaliśmy "Traktat Lizboński" by teraz ograniczać prawa ekshibicjonistów, to jest zamach na prawa kardynalne. Dzisiaj ekshibicjoniści jutro pederastom zabroni się ślubów. Ciemnogród, zaścianek Europy i w ogóle Burakistan.Szkoda dzieci , nieuświadomionych jeszcze przez Gazetę Wybiorczą . http://www.youtube.com/watch?v=FMrgMbcfabM&NR=1
Ostatnio edytowany 19 marca 2010 r. o 22:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Nie po to ratyfikowaliśmy "Traktat Lizboński" by teraz ograniczać prawa ekshibicjonistów, to jest zamach na prawa kardynalne. Dzisiaj ekshibicjoniści jutro pederastom zabroni się ślubów. Ciemnogród, zaścianek Europy i w ogóle Burakistan.Szkoda dzieci , nieuświadomionych jeszcze przez Gazetę Wybiorczą . http://www.youtube.com/watch?v=FMrgMbcfabM&NR=1
No zobacz Pawlak jakie to mohery ciemne i kołtunstwo zacofane ! Niedlugo moze zabronia nam dzieci adoptować ! A skad my pedaly mamy brac dzieci na wychowanie jak nie od heteryków ? Jakie to szczęście ze my już w Jewrosojuzie ! Jeszcze rok, jeszcze dwa a dobijemy prawackie watahy do końca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz-dwa i już napisał:
No ale powiedz mi CO takiego on ci pokazał ? Co ? Bo mnie w tv i na bilbordach codziennie pokazują babskie gołe cycki, d.upy, ci... przepraszam... waginy. Z jakiej odległości on tobie TO pokazał ? Widziałaś cokolwiek ? Nic nie widziałaś ! Bo ty jesteś mała zacofana ciemnogrodzianka, mały moherowy berecik ! Przyzwyczaiły cie media że babskie ciało to jest ok, ale meskie - be ! Zwykła mała żeńska szowinistka !
Masz rajcie. durny ciemnogród nie rozumie, że gwarantem odpowiedzialności jest wolność. Koleś miał prawo pokazać co chciał i komu chciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joes napisał:
Masz rajcie. durny ciemnogród nie rozumie, że gwarantem odpowiedzialności jest wolność. Koleś miał prawo pokazać co chciał i komu chciał
Pociagne watek.A zobacz Joes ze takie zwierzeta to maja wiecej praw niz czlowiek! Czy ktos zakazuje np psom chodzic na golasa w bialy dzień ? i obnazac sie, i spółkowac publicznie ?Nie ! A jak chlopak sie obnazyl na chwile , to od razu wielkie aj waj ! Hipokryci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...